Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/barbados/cestovani/covid_20.html

First Minute Barbados

Vnitrozemí Barbadosu je převážně venkovské a mírně kopcovité, s cukrovými plantážemi a romantickými pastvinami. Poklidnou atmosféru dotvářejí roztroušené vesničky. Využijte first minute nabídky zájezdů na Barbados a vychutnejte si bílé pláže s azurovými vodami, pohodlné ubytování, jedinečné památky i výbornou kuchyni.

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Rezervuj si zájezd na Barbados

Pulzující Barbados se může pochlubit bohatstvím přírodních krás a vřelou pohostinností. Kromě toho, že láká četnými historickými místy, sochami a památkami, má také čtyři slavné majáky, jejichž původ sahá do poloviny 18. století. Rezervujte si first minute zájezd na Barbados a objevte je všechny!

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Barbadosu

Počasí na Barbadosu

Teploty na Barbadosu se pohybují v rozmezí od 23 do 30 °C a počasí je téměř nepřetržitě slunné. Od prosince do června tu vanou severovýchodní pasáty, po zbytek roku pak jihovýchodní větry. Období od července do listopadu je obdobím hurikánů, vyskytují se zde i prudké a nepříliš dlouhé tropické deště.

Cestovatelský magazín