Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/jizni_amerika/ekvador/cestovani/covid_19.html

Ekvádor first minute

Ekvádor láká krásnými plážemi vhodnými k potápění, vznešenými horami i aktivními sopkami, vydatnou horskou kuchyní a mořskými plody, bujarým nočním životem i malebnými městy. Objednejte si cenově příznivý first minute zájezd do Ekvádoru a navštivte třeba hlavní město Quito s historickým centrem na seznamu UNESCO.

Čím zaujme Ekvádor?

Proč byste měli navštívit Ekvádor? Třeba kvůli světoznámé amazonské džungli, kráterové laguně Quilotoa, úchvatné sopce Cotopaxi nebo historickému hlavnímu městu Quitu. To vám nabídne směsici kultury, gastronomie, historie i přírodních krás. Rezervujte si first minute zájezd do Ekvádoru, dokud je z čeho vybírat.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Ekvádoru

Počasí v Ekvádoru

V hlavním městě Ekvádoru Quitu panuje subtropické vysokohorské podnebí. Průměrné teploty se po celý rok drží kolem 14 °C. Zima bývá poměrně suchá. Za nejdeštivější měsíce lze označit únor až duben a říjen. Největší město Guayaquiltropické podnebí s průměrnými teplotami 26 °C v létě a 24 °C v zimě.

Cestovatelský magazín