• V destinaci je vyžadováno očkování proti žluté zimnici, které je potřeba doložit v očkovacím průkazu
  • Děti ve věku do 18 let musí disponovat nejen cestovním pasem, ale také rodným listem, včetně informací o otci a matce. To platí, i když oba rodiče cestují s dětmi, včetně tranzitních cestujících. V případě, že nezletilí cestují do JAR pouze s jedním rodičem nebo zákonným zástupcem, potřebují i další dokumenty (např. čestná prohlášení od obou rodičů prokazující oprávnění pro děti vycestovat, soudní usnesení o právním poručnictví ve vztahu k dítěti, úmrtní list druhého rodiče, kopie dokladů totožnosti a cestovních pasů rodičů nebo zákonného zástupce dítěte). Všechny požadované dokumenty musí být v anglickém jazyce s úředně ověřeným překladem.

Jihoafrická republika first minute

Bohatá first minute nabídka cenově příznivých zájezdů do Jihoafrické republiky vám umožní navštívit nejen ohromující Kapské Město, Johannesburg či Port Elizabeth s pěknými plážemi, ale také muzeum v přírodě Lesedi, institut šimpanzů, krásnou botanickou zahradu Lowveld Garden nebo nejstarší jeskyně v Africe Sudwala Caves.

Dovolená v Jihoafrické republice pro vás

Existuje řada důvodů pro návštěvu Jihoafrické republiky, třeba setkání s divokou zvěří v NP Kruger, bohatá nabídka dobrodružných aktivit (potápění se žraloky, průzkum jeskyní…), výtečné víno a skvělá kuchyně. Navíc jde o cenově dostupné místo s luxusními možnostmi. Rezervujte si first minute zájezd do Jihoafrické republiky co nejdřív.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Jihoafrické republiky

Počasí v Jihoafrické republice

Skvělé počasí Jihoafrické republiky je samo o sobě jedním z dobrých důvodů pro návštěvu země. Během evropské zimy bývá horké a v létě (v období místní zimy) zůstává vcelku příjemné, především na východním pobřeží. Hlavní letní dešťové období trvá od listopadu do dubna. Více než polovina území je spíše suchá.

Cestovatelský magazín