Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/severni_amerika/kanada/cestovani/covid_19.html

Kanada first minute

Rozmanité zájezdy do Kanady s first minute slevami vám umožní poznat to nejlepší z této země, včetně proslulých Niagarských vodopádů, Toronta s obchodním centrem a mrakodrapy či Montrealu se starým přístavem a horou Mount Royal. Velkým lákadlem jsou i národní parky západní Kanady, např. Banff nebo Jasper.

Nejlepší lokality v Kanadě

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Kanada a její lákadla

Kanada ohromuje přírodními krásami a její kosmopolitní města jsou čistá, bezpečnámultikulturní. Toronto, Montreal a Vancouver patří k nejznámějším, ale nabízí se i další, která zdůrazňují různé aspekty země: námořní kulturu, francouzskou historii či původní obyvatele. Poznejte všechny díky first minute zájezdu do Kanady.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Kanady

Počasí a klima v Kanadě

Protože je Kanada tak rozlehlá, její klima se značně liší, což umožňuje širokou škálu aktivit po celý rok. Např. západní Kanada, včetně Vancouveru, má relativně mírné podnebí s nedostatkem sněhu brzy na jaře – na rozdíl od Montrealu, který se vyznačuje dlouhými chladnými zimami se spoustou sněhu.

Toronto

  • Nejlepší
  • Dobrá
  • Mimosezóna

Cestovatelský magazín