Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Nastává doba postcovidová a celý svět se postupně vrací k normálnímu životu. Pečlivě sledujeme situaci ve všech letních destinacích, ať už se vydáte na cestu autem nebo letecky. Čtěte kam a kdy můžete vyrazit a jaký je aktuální stav v nejoblíbenějších lokalitách. 

Aktuální info o cestování

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

First Minute Madagaskar

Poznejte tajemný Madagaskar během atraktivního pobytu u moře díky cenově příznivé first minute nabídce. Prozkoumáte ostrov, jehož poloha a velikost daly vzniknout jedinečné flóře i fauně. Navštívíte třeba Národní park Isalo, park lemurů v Antananarivu nebo příjemné lázeňské městečko Antsirabe s termálními prameny.

Nejlépe hodnocené hotely na Madagaskaru

Zobrazit další hotely

Jaká lokalita by se vám mohla líbit nejvíc?

Podle čeho vybrat ideální hotel?

Madagaskar si díky určité izolovanosti uchoval jedinečnou přírodu a osobitý ráz. Zdejší kultura v sobě nese africké tradice smíšené s vlivy Indonésie a Polynésie. Umožní vám poznat magické obřady i kouzelnou moc druidů. Rezervujte si dovolenou na Madagaskaru, než budou nejlepší zájezdy vyprodané.

Mapa Madagaskaru

Mapa Madagaskaru Prohlédnout na mapě

Počasí na Madagaskaru

Ostrov Madagaskar má tropické klima, teplota se tu proměňuje spolu s nadmořskou výškou. Horské oblasti ve vnitrozemí jsou ovlivňovány monzunovými větry s vydatnými srážkami od října do dubna. Mezi květnem a říjnem si užijete koupání v blankytném Indickém oceánu, jehož teplota se pohybuje kolem 23 °C.

Získejte inspiraci na našem blogu