Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/madagaskar/cestovani/covid_19.html

First Minute Madagaskar

Poznejte tajemný Madagaskar během atraktivního pobytu u moře díky cenově příznivé first minute nabídce. Prozkoumáte ostrov, jehož poloha a velikost daly vzniknout jedinečné flóře i fauně. Navštívíte třeba Národní park Isalo, park lemurů v Antananarivu nebo příjemné lázeňské městečko Antsirabe s termálními prameny.

Madagaskar levněji díky first minute

Madagaskar si díky určité izolovanosti uchoval jedinečnou přírodu a osobitý ráz. Zdejší kultura v sobě nese africké tradice smíšené s vlivy Indonésie a Polynésie. Umožní vám poznat magické obřady i kouzelnou moc druidů. Rezervujte si dovolenou na Madagaskaru, než budou nejlepší zájezdy vyprodané.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Madagaskaru

Počasí na Madagaskaru

Ostrov Madagaskar má tropické klima, teplota se tu proměňuje spolu s nadmořskou výškou. Horské oblasti ve vnitrozemí jsou ovlivňovány monzunovými větry s vydatnými srážkami od října do dubna. Mezi květnem a říjnem si užijete koupání v blankytném Indickém oceánu, jehož teplota se pohybuje kolem 23 °C.

Nejlepší doba pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Cestovatelský magazín