Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/rusko/cestovani/covid_19.html

First Minute Rusko

First minute nabídka zájezdů do Ruska zahrnuje především návštěvu MoskvyPetrohradu. Matička Moskva vzbuzuje zájem Rudým náměstím s Chrámem Vasila Blaženého a Kremlem. Petrohrad, město umění a múz, pak láká zejména k prohlídce proslulé Ermitáže a komnat Zimního paláce. Navštivte je i vy a užijte si kouzlo carské země.

Co je charakteristické pro Rusko?

Země carů, slavných spisovatelů a nádherné přírody přitahuje turisty svými vznešenými paláci, baňatými kostely, zajímavými muzei a rušnými náměstími. Během své cenově výhodné first minute dovolené v Rusku můžete vedle Moskvy a Petrohradu obdivovat třeba i krásy Velikého Novgorodu nebo malebného města Irkutsk.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Ruska

Počasí v Rusku

Ruské zimy bývají drsné a dlouhé, zatímco léta jsou poměrně horká. V jižních oblastech mohou denní teploty dosáhnout i 40 °C. V centrálním Rusku se však můžete těšit na příjemná léta. Vůbec nejteplejší místa najdete mezi pobřežími Černého a Kaspického moře. Ke koupání je zřejmě nejvhodnějším místem Soči.

Nejlepší doba pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Cestovatelský magazín