Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/svedsko/cestovani/covid_19.html

Švédsko first minute

Pestrá nabídka first minute zájezdů do Švédska zahrnuje cenově výhodné eurovíkendy v hlavním městě Stockholmu nebo také zajímavé poznávací zájezdy spojující nevšední krásy Švédska a Finska. Navštívíte např. největší švédský přístav Göteborg s bulvárem Avenyn nebo ostrov Öland se zříceninou tajemného hradu Borgholm.

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Rezervujte si dovolenou <br>ve Švédsku s předstihem

Ve Švédsku si během first minute dovolené užijete chladné severoevropské podmínky, skandinávský život i kulturu. Spatříte úžasné paláce, např. Drottningholmský palác na seznamu UNESCO. Navštívíte fascinující muzea, třeba muzeum ABBY. Vaše děti pak budou nadšené ze zábavních parků, jako je Gröna Lund.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Švédska

Počasí ve Švédsku

Zima ve Švédsku trvá od listopadu do února a může být velmi chladná. Podél pobřeží bývá větrno. Zima je nicméně ideální k obdivování polární záře. Vhodný čas pro návštěvu země představuje období od června do srpna, kdy lze očekávat teplé počasí mezi 20 a 30 °C. Na jaře a na podzim bývá počasí poněkud nevyzpytatelné.

Cestovatelský magazín