Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/ukrajina/cestovani/covid_19.html

Ukrajina first minute

First minute nabídka zájezdů na Ukrajinu zahrnuje cesty do Bulgakova, Kyjeva, Černobylu a živého skanzenu Sovětů. Nechybí přírodní park Mežyhirja, nejstarší ukrajinské město Černigov s pravoslavným klášterem ani zakonzervované město duchů Pripjať. Objednejte si s předstihem a slevou působivý first minute zájezd na Ukrajinu.

Jedinečná Ukrajina a její krásy

Jakožto jedna z největších zemí v Evropě nabízí Ukrajina turistům řadu zajímavých věcí. Má bohaté kulturní dědictví, rozmanitou kuchyni, turistické stezky na území přírodních parků, jedinečné tradice i zvyky. Stojí zde mnoho katedrál, hradů a historicky významných památek. Využijte výhodných cen díky first minute slevě.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Ukrajiny

Počasí na Ukrajině

Téměř celá Ukrajina spadá do mírného klimatického pásu. Převládá zde kontinentální podnebí. Pouze na úzkém území mezi Krymskými horami a Černým mořem je subtropické. Průměrná roční teplota se pohybuje mezi 6 °C na severu a 12 °C na jihu. Průměrné roční srážky činí kolem 600 mm, největší úhrn vykazují Karpaty.

Cestovatelský magazín