Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indonesie/cestovani/covid_19.html

Indonésie dovolená a zájezdy

Indonésie tvoří pestrou mozaiku ostrovů. Nepřekvapí tedy, že se jedná o zemi mnoha kultur, stovek jazyků, různých zvyklostí i náboženství. Je ovšem také říší činných sopek, nekonečných bílých pláží a přátelských obyvatel. Pozoruhodný kraj starobylé kultury, moderní civilizace a přírodních národů volá k poznání i relaxaci.

Nejlépe hodnocené hotely v Indonésii

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Nejlépe hodnocené hotely v Indonésii

Indonéské ostrovy se vyznačují pohodlnými hotelovými komplexy, krásnými plážemi, rozmanitou tropickou přírodou i působivými starobylými památkami. Indonésie proslula výbornými podmínkami pro surfování, potápění a šnorchlování. Zelené vnitrozemí svádí k pokoření hor a zkoumání zdejší flóry i fauny. Na seznamu aktivit nechybí rafting, kiteboarding, výlety do národních a zábavních parků.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Indonésie

Počasí v Indonésii

V Indonésii se střídají velmi vlhká období s velice suchými a teplými. Období dešťů trvá od října do dubna, zatímco suché období od května do září. Na Jávě se lze setkat s průměrnými ročními teplotami kolem 22–29 °C a s vlhkostí vzduchu 75 %. Celkový úhrn srážek na Jávě činí 4.000 mm. Moře u pobřeží Bali je dost teplé, abyste si k němu zaletěli i v zimě. Jeho teplota se pohybuje mezi 27 až 29 °C.

Cestovatelský magazín