Jižní Korea dovolená

Jižní Korea je úchvatnou zemí s dlouhými písečnými plážemi, památkovými oblastmi a svébytnou kulturou. Mezi mrakodrapy se vynořují tichá zákoutí svatyní a klášterů, které zaujmou milovníky historie. Země je bohatá také na přírodní krásy. Příjemné procházky si užijete v Národním parku Seoraksan s horami, lesy a horkými prameny.

Nejlépe hodnocené hotely v Jižní Koreji

Cutee Hotel

Hodnocení: 2/5

Jižní Korea

od 34 414 za os.

Čím zaujme Jižní Korea?

Jižní Korea je perfektní pro ty, kdo milují výlety do krásné přírody. Míst k odpočinku v prostředí svěží zeleně je tu spousta. Oblíbeným cílem se stala např. krajina ostrova Čedžu, zapsaná na seznamu UNESCO. Ačkoli odpočinek na pláži zde nepatří k obvyklým činnostem, i ten je možný. Na pobřeží lze objevit pohádková místa. Nabízí se též unikátní zážitky z potápění nebo návštěvy čajových plantáží.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Jižní Korea mapa

Počasí a klima Jižní Korea

Pro Jižní Koreu je typické mírné podnebí. Nejteplejší částí roku je období mezi červnem a srpnem, kdy průměrné teploty převyšují 20 °C. Tento čas zároveň představuje deštivou sezónu. Studené počasí lze očekávat od prosince do února, kdy teploty klesají k hodnotám -2 až -7 °C. Na jaře a na podzim tu bývá příjemně.

Cestovatelský magazín