Nesebar - Nejlépe hodnocené hotely

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Nesebar - Nejprodávanější hotely

Poslední recenze k hotelům

Igor Srpen 2019

Datum pobytu: 14.8. - 21.8.2019

Hodnocení 5,0/5
Úžasná dovolenka nádherne prostredie super služby a milý personál. Odporúčame aj pre rodiny s detičkami pozvoľná pláž a príjemné prechádzky do starého
Celkové hodnocení

Úžasná dovolenka nádherne prostredie super služby a milý personál. Odporúčame aj pre rodiny s detičkami pozvoľná pláž a príjemné prechádzky do starého Nessebaru je čarovný.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
S ubytovaním sme boli nadpriemerne spokojný.

Strava
Strava bulharská ale dalo sa vyberať aj našské jedlá alebo podobné , my sme boli spokojný kvalitou aj cenovo.

Služby hotelu
Maximálne spokojný.

Pláž
Pozvoľná pláž , krásna dlhá, zdá sa že je nás ako maku ,ale každý si myslím našiel to svoje miestočko, voda bola čistá párkrát sme videli medúzu, ale tá sa skoro stratila , vetrík tam stále pofukuje , boli aj väčšie vlny , ale nie celý deň a počasie sme mali slnečné nádherné.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jaroslav Veselý Červenec 2018

Datum pobytu: 20.6. - 27.6.2018

Hodnocení 5,0/5
Tradičně výborné, v minulosti nám zajišťoval CK.
Celkové hodnocení

Tradičně výborné, v minulosti nám zajišťoval CK.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Tradičně výborné.

Strava
Tradičně výborné.

Služby hotelu
Tradičně výborné.

Pláž
Tradičně výborné.

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Jan Šteger Září 2020

Datum pobytu: 27.8. - 6.9.2020

Hodnocení 4,1/5
Spokojenost
Celkové hodnocení

Spokojenost

Ubytování 4,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Spokojenost

Strava
Strava dobrá, měli jsme jen snídaně. Každý den stejný sortiment po celý pobyt, ale dalo se vybrat. Fazolky v omáčce byly vždy jen vlažné, volská oka vysušená. Ovoce bylo třeba vybírat, byly v něm nahnilé kusy. Zákusky a pečivo vynikající.

Služby hotelu
Potřebovali jsme jen výměnu peněz, ale to nebylo možné.

Pláž
Vždy plně obsazena. Výborné bylo zůstat na lehátkách pod slunečníky u hotelového bazénu a na pláž sejít po schodech, nebo dokonce výtahem. Voda dobrá.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Kateřina M. Srpen 2020

Datum pobytu: 26.7. - 2.8.2020

Hodnocení 3,5/5
Pěkný hotel, klidná dovolená, mohu doporučit. Nesebar mohu doporučit pokud chcete prožít klidnou dovolenou v Bulharsku. Jedná se o klasické město a né o uměle vytvořené letovisko jako Zlaté písky či Slunečné pobřeží, takže to zde "žije" i v době, kdy není tolik turistů, ale rozhodně to není lunapark. Jsou zde normální obchody, restaurace, kavárny apod. Do starého Nesebaru se dostanete k
Celkové hodnocení

Pěkný hotel, klidná dovolená, mohu doporučit.

Nesebar mohu doporučit pokud chcete prožít klidnou dovolenou v Bulharsku. Jedná se o klasické město a né o uměle vytvořené letovisko jako Zlaté písky či Slunečné pobřeží, takže to zde "žije" i v době, kdy není tolik turistů, ale rozhodně to není lunapark. Jsou zde normální obchody, restaurace, kavárny apod. Do starého Nesebaru se dostanete krátkou procházkou podél pobřeží či městem. Starý Nesebar doporučuji stojí za vidění, při vchodu do města (v levé části) je spousta restaurací, kde se dá velmi dobře a poměrně levně najíst.

Pokud vyrážíte na dovolenou s dětmi mohu doporučit aquapark v Nesebaru, jeden z největších co jsem kdy viděla. Plno atrakcí, v době Covid 19 bez velkých front na tobogány. Do aquaparku se dostane autobusem kousek od hotelu, autobusy jsou zdarma. Při vchodu podstoupíte měření teploty. Je zakázáno vnášet do aquaparku jídlo a pití, vše se dá v aquaparku zakoupit oběd i s pitím cca 10 leva.

Ubytování 3,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Hotel je velmi velký, má 6 pater a 2 výtahy. Do 6. patra jede pouze jeden výtah, takže pokud jste ubytovaní v 6. patře musíte dlouho čekat nebo si jedno patro vyjít po schodech. Měli jsme štěstí a pokoj byl situován k moři (krásný výhled na starý Nesebar), balkón je dostačující pro 2 osoby, standardní vybavení plastovým nábytkem a menším sušákem bez kolíčků. Samotný pokoj je velmi malý, klasické vybavení, manželská postel, jedna větší skříň, lednička - mini, zrcadla. Kolem postele z každé strany max 1m, ale pokud netrávíte dovolenou na pokoji dá se to přežít. Koupelna se záchodem je úměrná velikosti pokoje, odtok sprchového koutu je umístěn pod záchodovou mísou. V koupelně je k dispozici fén s volitelnými stupni teploty, tlačítko emergency v případě pádu, úrazu, mýdlo 2v1, tuhé mýdlo na ruce, dostatek toaletního papíru a telefon.

Pokoje jsou čisté a koupelna je denně uklízena, takže nebyl problém s vlhkostí. Na pokoji je k dispozici zdarma wifi i klimatizace. Hotel má bazén rozdělený na 2 části, dětské brouzdaliště a plaveckou část. U bazénu jsou zdarma k dispozici lehátka se slunečníky, ovšem nedají se zabrat na celý den a jít se koupat do moře. Voda v bazénu čistá, chlorovaná, teplá cca jako moře v odpoledních hodinách. U bazénu je možnost umýt si nohy (jediná sprcha při návratu z pláže) jinak jsou všude "kartáče" na očištění chodidel. Bohužel vlhký písek z nohou kartáči nedostanete. Takže si dost písku přinesete s sebou na pokoj.

Strava
Měli jsme zakoupenou polopenzi. Snídaně bohaté, vždy slanina, vejce na 2-3 způsoby (vařené, míchané, volské oka), párky, klobásky, masové kuličky, polévka, šunka, sýry, salámy, zelenina (okurka, rajčata, saláty, olivy), ovoce (meloun i žlutý, švestky, jablka, meruňky, broskve, nektarinky), sladké pečivo, zákusky, nesquik, cornflakes, müsli, slané pečivo, bílý tmavý chléb, croissanty. K pití pomerančový a višňový džus, voda, mléko, káva.

Večeře formou bufetu, každý den velký výběr. Denně byla v nabídce pizza, hranolky, kuřecí a vepřové maso na různé způsoby, polévka, omáčka. K tomu byl nějaký denní speciál např. mořské plody, paela, musaka, kuřecí maso, ryby, mletý řízek, bramborový salát, tortily, chipsy apod. Dále zelenina, saláty zeleninové, olivy černé, nakládaní sledi, sýr. Ovoce jako na snídani. Občas dezert - velice sladké zákusky ale chuťově moc dobré, jedenkrát dokonce creme brulee. K pití pouze voda. V jídelně byl i bar a bylo možné si dokoupit pití dle libosti.

Dovolená v době Covid 19 - opatření v jídelně: zaměstnanci nosili roušky, lidé si jídlo nandavali sami ale v rukavicích, k dispozici byla i desinfekce

Jídlo bylo doplňováno dle počtu lidí v jídelně v delších časových intervalech. Ale nemůžeme říct, že bychom trpěli hlady. Vybere si opravdu každý.

Přesto, že jsme náročnější jsme si vždy vybrali a jídlo nám chutnalo.

Služby hotelu
Hotelové služby kromě úklidu a stravování jsme nevyužili. Úklid probíhal každý den, sice v pokynech v deskách na pokoji bylo uvedeno, že se ručníky mění každý 3. den, ale pokud byli mokré, nebo pokud jsme je hodili na toaletu byly vyměněny každý den. Uprostřed pobytu byla převlíknuta postel, následující den nebyl pokoj uklizen vůbec, ale to ani nebyla potřeba. Uklízečky myli i balkóny od výkalů již zmíněných racků (pokoj v 6. patře výhled na moře).

Služby v jídelně hodnotím né tak kladně, jídlo doplňováno v delších časových intervalech, o kečup, majonézu nebo hořčici si člověk musel říct. Uklízení talířů a stolů probíhalo v pořádku bez problémů.

Pláž
Pláž se nachází přímo pod hotelem. Je možné na ní dojet výtahem přímo z patra kde jste ubytovaní. Ovšem výtah funguje jen do 18h tzn. že pokud se zdržíte na pláži déle musíte vyjít po schodech (54) do patra kde se nachází loby a odtud už rovnou výtahem nahoru. Asi 15 m od hotelu se nachází free zóna, kde si můžete zapíchnout vlastní slunečních a deku. Lehátka v době Covid 19 za 4 leva ks, stejně tak slunečník.

Pláž je poměrně čistá, v době naší dovolené nebyla přeplněná, ale myslím si, že za plného provozu by byla.

Pláž se každý večer a ráno uklízí od řas a nedopalků, kteří všichni rozhazují kolem sebe.

Voda je dopoledne celkem chladná a bez vln. Odpoledne teplejší a vlny tak akorát na lehátko. Jeden den velké vlny a přitáhlo to malé medúzy a bordel z moře, takže člověk plaval mezi řasami, igelitkami apod. Druhý den moře opět klidné a bez bordelu.

Moře s pozvolným vstupem do vody cca 100 m od břehu stále stačíte, vhodné pro děti. Kolem pláže i nad hotelem je velké množství racků, naštěstí se nám nestala žádná nehoda. Pokud jsou u košů pytle s odpadky rackové neváhají a rozcupují pytle a tahají z nich zbytky potravin, to kazí celkový dojem z jinak pěkné písečné pláže.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Radoslav Slovjak Srpen 2020

Datum pobytu: 26.7. - 2.8.2020

Hodnocení 4,9/5
Velmi ochotný personál, hotel je umístěn na perfektním místě s výhledem přímo na moře. Výtah Vás doveze až na pláž!!
Celkové hodnocení

Velmi ochotný personál, hotel je umístěn na perfektním místě s výhledem přímo na moře. Výtah Vás doveze až na pláž!!

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování v dvoulůžkových pokojích s čistou koupelnou. Rychlovarná konvice a hrnky pro uvaření kávy nebo čaje.

Strava
Strava perfektní!! Snídaně výběr z teplých i studených jídel, nechybí velké množství zákusků, jiných sladkých jídel(palačinky, buchty, bábovky...). Mnoho ovoce a zeleniny. Večeře opět velký výběr!! Vždy dva druhy polévek, Minimálně šest druhů teplých jídel, nikdy nechybí ryba. Dále zeleninové saláty, ovoce... Různé zeleninové, masové sýrové zapečené těstoviny, skvělé skopové maso. Stravě se nedá nic vytknout.

Služby hotelu
Každý den výměna ručníků, vysáté pokoje, vysypaný koš. Jednou týdně výměna ložního prádla. Malý bazén s lehátky a slunečníky opět všude velmi čisto.

Pláž
Pláž čistá, každý den pláž uklízeli. Moře teplé, čisté pro děti ideální!

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Ladislav P. Září 2019

Datum pobytu: 29.8. - 5.9.2019

Hodnocení 4,7/5
Domníváme se, že hotel má nejlepší polohu u Nesebru (všude je to blízko)
Celkové hodnocení

Domníváme se, že hotel má nejlepší polohu u Nesebru (všude je to blízko)

Ubytování 5,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Vynikající

Strava
Zaplatili jsme si pouze snídani a byla dostačující

Služby hotelu
Bez výhrad

Pláž
Hotel přímo na pláži a výhled na moře.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym Září 2019

Datum pobytu: 22.8. - 29.8.2019

Hodnocení 4,2/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Igor Srpen 2019

Datum pobytu: 14.8. - 21.8.2019

Hodnocení 5,0/5
Úžasná dovolenka nádherne prostredie super služby a milý personál. Odporúčame aj pre rodiny s detičkami pozvoľná pláž a príjemné prechádzky do starého Nessebaru je čarovný.
Celkové hodnocení

Úžasná dovolenka nádherne prostredie super služby a milý personál. Odporúčame aj pre rodiny s detičkami pozvoľná pláž a príjemné prechádzky do starého Nessebaru je čarovný.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
S ubytovaním sme boli nadpriemerne spokojný.

Strava
Strava bulharská ale dalo sa vyberať aj našské jedlá alebo podobné , my sme boli spokojný kvalitou aj cenovo.

Služby hotelu
Maximálne spokojný.

Pláž
Pozvoľná pláž , krásna dlhá, zdá sa že je nás ako maku ,ale každý si myslím našiel to svoje miestočko, voda bola čistá párkrát sme videli medúzu, ale tá sa skoro stratila , vetrík tam stále pofukuje , boli aj väčšie vlny , ale nie celý deň a počasie sme mali slnečné nádherné.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nesebar - Poslední prodané hotely

Nejlepší doba pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Teď počasí

 • Teplota 22 °C at night 13 °C

 • Teplota vody 16 °C

Teplota za několik dní

 • Pondělí 24 °C at night 12 °C

 • Úterý 20 °C at night 13 °C

 • Středa 21 °C at night 10 °C

 • Čtvrtek 18 °C at night 12 °C

Počasí

 • Leden Led 7 °C voda 10 °C

 • Únor Úno 9 °C voda 9 °C

 • Březen Bře 13 °C voda 9 °C

 • Duben Dub 17 °C voda 11 °C

 • Květen Kvě 22 °C voda 16 °C

 • Červen Čer 27 °C voda 21 °C

 • Červenec Čer 29 °C voda 24 °C

 • Srpen Srp 29 °C voda 24 °C

 • Září Zář 25 °C voda 22 °C

 • Říjen Říj 20 °C voda 19 °C

 • Listopad Lis 13 °C voda 15 °C

 • Prosinec Pro 8 °C voda 12 °C

Cestovatelský magazín