Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/monako/cestovani/covid_19.html

Monako dovolená a zájezdy

Monako, druhý nejmenší stát na světě, leží na pobřeží Středozemního moře mezi Francií a Itálií. Hostí významné sportovní akce, např. závody Formule 1 nebo Rallye Monte Carlo. Vedle rychlých aut jsou pro něj typické luxusní hotely, drahé módní butiky, honosné jachty, celebrity a movití podnikatelé.

Čím vás okouzlí Monako?

Luxusní Monako navštěvují hlavně bohatí turisté, aby si dopřáli vysoký standard poskytovaných služeb. K turisticky nejzajímavějším místům patří Knížecí palác ve staré čtvrti Monaco-Ville a samozřejmě proslulé kasino v nejvýznamnější a nejoblíbenější čtvrti Monte Carlo. Po prohlídce přepychového města si můžete odpočinout na pěkné pláži Larvotto nebo načerpat energii v zahradě Jardin Exotique.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Monaka

Počasí v Monaku

Monako díky své poloze spadá do subtropického pásma, které se vyznačuje středomořským podnebím s celoročně příjemnými teplotami. V letních měsících tu lze očekávat suché a teplé počasí s teplotami kolem 30 °C, což s sebou nese ideální podmínky pro koupání a vodní sporty. Zimy bývají velmi mírné. V nejchladnějších měsících – prosinci, lednu a únoru – teploty vzduchu neklesají pod 8 °C.

Cestovatelský magazín