Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Monako Monako

Oficiální název: Monacké knížetství
Hlavní město: Monaco-Ville
Státní zřízení: parlamentní knížetství
Náboženství: římskokatolické
Úřední jazyk: francouzština
Časový posun: + 1 hodina

Lokality v Monaku

Monako - zájezdy od 5 990 Kč

Monako je druhý nejmenší stát na světě a je umístěno na pobřeží Středozemního moře, mezi Francií a Itálií. Symbolem země jsou rychlá auta, honosné jachty, luxusní hotely, velké diamanty, celebrity, a drahé módní butiky. Monako je hostitelem významných sportovních akcí, ke kterým patří závody Formule 1 nebo Rallye Monte Carlo.

Nejvýznamnější a turisticky nejoblíbenější částí Monaka je Monte Carlo, které zároveň slouží jako hlavní kapitál země. Dominantou náměstí je slavné kasino Monte Carlo, které je cílem především slavných celebrit a movitých podnikatelů.

K turisticky zajímavým místům patří Knížecí palác, postaven na skále Le Rocher, ležící ve staré městské čtvrti, hlavního města, Monaco Ville.

Nejpočetnější klientelu Monaka tvoří především bohatí turisté, kteří do země přijeli za účelem utrácení peněz a dopřávání si vysokého komfortu poskytovaných služeb, jimž je Monako po všech stránkách přizpůsobeno.

Monako - zájezdy od 5 990 Kč

Nejnovější recenze Monako

Všechny recenze Monako

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622