Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/jizni_amerika/peru/cestovani/covid_19.html

Peru dovolená a zájezdy

Peru je synonymem přírody a jednou z deseti zemí s největší biodiverzitou a přírodními zdroji na světě. Má 12 národních parků, 11 národních rezervací7 národních svatyní. Žije zde na 1.800 druhů ptáků a roste tu 3.500 druhů orchidejí. Peru představuje ráj pro ty, kdo se nadšeně vrhají do adrenalinových dobrodružství.

Nejlépe hodnocené hotely v Peru

Díky odkazu mocných starověkých civilizací je Peru domovem více než 5.000 archeologických nalezišť. Návštěva Machu Picchu odhaluje dokonalost incké říše. Posvátného místa lze dosáhnout na palubě luxusního vlaku, jedoucího úchvatnými horskými krajinami posetými andskými vesnicemi. Peru nabízí širokou škálu aktivit: trekking, horolezectví, jízdu na horském kole, surfování, paragliding, kanoistiku aj.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Peru

Počasí v Peru

Zatímco v tropických pralesích na východě Peru panuje teplé a vlhké počasí s množstvím srážek, pobřeží a západní svahy And jsou značně suché. Průměrná teplota v hlavním městě Lima činí 20 °C. Nejvhodnější dobou pro návštěvu pobřežních oblastí je listopad–duben (17 až 29 °C). Pro cestování do hor je to období od dubna do listopadu a pro výlet do pralesů červen až srpen.

Cestovatelský magazín