Dva dospělí, dvě děti (11 let). Příjezd, orientace, parkování v pohodě, personál hotelu příjemný. Ceny podle očekávání. Hotel už má nejlepší doby za sebou, je vidět, že většina vybavení je nejspíš někdy z 80. let 20. století, kdy možná ty 4 hvězdy mohly odpovídat, teď to vidím max na 3*. Historizující fotografická výzdoba (60. léta v Nassfeldu) to ještě zhoršuje, trochu si připadáte jak v muzeu. V koupelně sem tam něco ulomené či rozbité, ale nic zásadního, mýdlo a šampon dostanete jen první den, pak už nic (do obchodu je to kousek, že...). Polopenze - nemám s ohledem na cenu výhrady, jídlo v pohodě, jen večeře by mohly více zohledňovat dětské klienty. WiFi absolutně nestíhala, což není úplně špatně, pokud nepotřebujete řešit občas nějaké ty emaily, aspoň děti nevisí celé večery na YouTube. Na druhé straně - rodinný hotel a pro děti tam není žádné vyžití, jen jeden stůl na stolní tenis. Přitom místa habaděj, obrovský prostor baru v podstatě zeje po večerech prázdnotou. Uložení lyží a lyžáků v pohodě, s vyhříváním (funkčním), problém ale byl, když se tam sešlo víc jak 5-6 lidí, ostatní museli čekat na chodbě, než se první várka obuje a odkvačí směr sjezdovka.
Celkově hodnotím celý pobyt kladně, ale Nassfeld už asi ne, až moc lidí na relativně malé středisko, nebylo žádné teplo, ale sjezdovky rozbité už v 11h dopoledne, hospod málo a plné, vyžití po lyžích nic, lepší hotely sice mají wellness a bazény, ale jen pro své vlastní klienty, takže nemáte šanci.