Radomil Pittner
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 15 498 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 4 hodnocení)
Tento hotel je 124. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 601 v Mallorca.
Radomil Pittner
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Jídlo je velmi rozmanité, velmi chutné, můžete ochutnat místní speciality. Personál je milý, pokoj je krásný, velký a pohodlný, koupelna je také čistá z mramoru. Vnitřní wellness je také dobré, obvykle jsme tam byli sami. Na začátku jsme vyzkoušeli venkovní bazén, tehdy se nám zdál chladný, ale i počasí bylo teplé, bylo chladněji a deštivěji, bohužel jsme ho potom už nevyzkoušeli. Pláž je pár metrů odtud, je tam krásná plážová promenáda. Večer byl hudební program. Odpoledne přinesli na pokoj malé čokoládky s milým vzkazem. Hotel byl velmi dobrou volbou.
Jídlo je velmi rozmanité, velmi chutné, můžete ochutnat místní speciality. Personál je milý, pokoj je krásný, velký a pohodlný, koupelna je také čistá z mramoru. Vnitřní wellness je také dobré, obvykle jsme tam byli sami. Na začátku jsme vyzkoušeli venkovní bazén, tehdy se nám zdál chladný, ale i počasí bylo teplé, bylo chladněji a deštivěji, bohužel jsme ho potom už nevyzkoušeli. Pláž je pár metrů odtud, je tam krásná plážová promenáda. Večer byl hudební program. Odpoledne přinesli na pokoj malé čokoládky s milým vzkazem. Hotel byl velmi dobrou volbou.
Je to čisté, je tam hodně lidí, voda je mělká, jako všude na Mallorce, docela rychle se do hloubky dostává. Často to bylo hodně zvlněné. Na pláži jsou také 2 bary, z nichž jeden je velmi útulný. Přímo na pláži je také Spar, což je malý obchod, kde si můžete koupit vodu.
StravaPestré, velmi chutné, čokoládová zmrzlina téměř každý den, losos, krab, krabi, olihně... samozřejmě i další jídla. Místní kuchyně, místní speciality, speciální ovoce, papája, jackfruit, mango...
UbytováníBylo to skvělé, krásné, čisté
SlužbyVečer zpívají písničky, sledují sport.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Jídlo je velmi rozmanité, velmi chutné, můžete ochutnat místní speciality. Personál je milý, pokoj je krásný, velký a pohodlný, koupelna je také čistá z mramoru. Vnitřní wellness je také dobré, obvykle jsme tam byli sami. Na začátku jsme vyzkoušeli venkovní bazén, tehdy se nám zdál chladný, ale i počasí bylo teplé, bylo chladněji a deštivěji, bohužel jsme ho potom už nevyzkoušeli. Pláž je pár metrů odtud, je tam krásná plážová promenáda. Večer byl hudební program. Odpoledne přinesli na pokoj malé čokoládky s milým vzkazem. Hotel byl velmi dobrou volbou.
Jídlo je velmi rozmanité, velmi chutné, můžete ochutnat místní speciality. Personál je milý, pokoj je krásný, velký a pohodlný, koupelna je také čistá z mramoru. Vnitřní wellness je také dobré, obvykle jsme tam byli sami. Na začátku jsme vyzkoušeli venkovní bazén, tehdy se nám zdál chladný, ale i počasí bylo teplé, bylo chladněji a deštivěji, bohužel jsme ho potom už nevyzkoušeli. Pláž je pár metrů odtud, je tam krásná plážová promenáda. Večer byl hudební program. Odpoledne přinesli na pokoj malé čokoládky s milým vzkazem. Hotel byl velmi dobrou volbou.
Je to čisté, je tam hodně lidí, voda je mělká, jako všude na Mallorce, docela rychle se do hloubky dostává. Často to bylo hodně zvlněné. Na pláži jsou také 2 bary, z nichž jeden je velmi útulný. Přímo na pláži je také Spar, což je malý obchod, kde si můžete koupit vodu.
StravaPestré, velmi chutné, čokoládová zmrzlina téměř každý den, losos, krab, krabi, olihně... samozřejmě i další jídla. Místní kuchyně, místní speciality, speciální ovoce, papája, jackfruit, mango...
UbytováníBylo to skvělé, krásné, čisté
SlužbyVečer zpívají písničky, sledují sport.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Radomil Pittner
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...