VZ Bedřichov - středisko Malý Šišák Hodnocení: 2/5 Česká republika, Krkonoše
Zuzana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Zuzana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jednoduché ale čisté ubytování, personál milý a vstřícný, jídlo chutné. Celkově jsme byli spokojeni. Kvalita ubytování odpovídá ceně. Penzion by potřeboval rekonstrukci. Je situován na pěkném místě hned vedle sjezdovky Labská a v blízkosti zastávky skibusu.
Jednoduché ale čisté ubytování, personál milý a vstřícný, jídlo chutné. Celkově jsme byli spokojeni. Kvalita ubytování odpovídá ceně. Penzion by potřeboval rekonstrukci. Je situován na pěkném místě hned vedle sjezdovky Labská a v blízkosti zastávky skibusu.
Božena Valenová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kamila D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miluše T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné ubytování v klidné části Harrachova a za dobrou cenu.
Pěkné ubytování v klidné části Harrachova a za dobrou cenu.
Vybavení apartmánu je starší, ale úplně postačuje. Povlečení, ručníky, osušky i utěrka byly připravené. Koupelna se sprch.koutem a WC. Ložnice, obývací pokoj s TV a samostatná kuchyň, z kuchyně vstup na balkon. Do předsíně se nám bez problémů vešel kočárek. Dostatek skříněk na uložení oblečení. Vše potřebné pro úklid, vysavač byl k dispozici. Apartmán je ve 3. patře, v domě nový výtah. Výhled z oken je na les, supermarket do 100m. Parkování před domem.
Martina S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkná dovolená, kvalita ubytování odpovídá ceně.
Pěkná dovolená, kvalita ubytování odpovídá ceně.
Strava OK, snídaně roznášené, večeře 2-chodové - hl. chod a dezert nebo polévka a hlavní chod.
UbytováníPenzion i pokoje byly zařízeny obyčejně, odpovídající ceně. V penzionu trochu chladno, zejména v restauraci, která je v přízemí.
SlužbyV penzionu je možné zažádat pro děti o skluzavku nebo trampolínu na zahrádku.
Martina Minářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená utekla tak rychle, že jsme nestihli vše co jsme chtěli navštívit. Trochu nás zaskočilo uspořádání procedur a hned první den nástupu to bylo vše na knop a přijet o trochu déle nestihli bysme procedury a na večeři jsme museli utíkat začátek byl v poklesu.
Dovolená utekla tak rychle, že jsme nestihli vše co jsme chtěli navštívit. Trochu nás zaskočilo uspořádání procedur a hned první den nástupu to bylo vše na knop a přijet o trochu déle nestihli bysme procedury a na večeři jsme museli utíkat začátek byl v poklesu.
Měli jsme snídaně a večeře, výběr byl dobrý jen nás mrzelo,že když jsme přišli později už to vypadalo hodně vybrané a obsluha nedoplnila ani džus za celé čtyři dny byl jednou a pak jen voda .
UbytováníUbytování bylo v pořádku i postele byli pohodlné
SlužbyHotel byl čistý a v klidné části města
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Chalupa skromně zařízená, v kuchyni pouze dvouplotýnka, koupelny na dnešní poměry katastrofa (slabý průtok, špatně nastavitelná teplota vody). Měli jsme štěstí na počasí, takže jsme využívali pěkně upravené zahrady a bazénu.
Chalupa skromně zařízená, v kuchyni pouze dvouplotýnka, koupelny na dnešní poměry katastrofa (slabý průtok, špatně nastavitelná teplota vody). Měli jsme štěstí na počasí, takže jsme využívali pěkně upravené zahrady a bazénu.
vařili jsme si sami
UbytováníPokoje čistě povlečené, jinak vše zastaralé
Službyveškeré informace jsme si sháněli sami, majitel chaty nám neposkytl žádné informace
Kateřina B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Určitě všem doporučuji! Byli jsme moc spokojení, majitelé byli příjemní. Doufáme, že se do Chotěvic ještě někdy vrátíme!
Určitě všem doporučuji! Byli jsme moc spokojení, majitelé byli příjemní. Doufáme, že se do Chotěvic ještě někdy vrátíme!
Stravu jsme měli vlastní.
UbytováníUbytování bylo luxusní, naprosto předčilo očekávání!
SlužbySpokojenost.
Emílie H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné ubytovani. Příjemné prostředí. Teplý krytý bazén. Venkovní posezení možnost grilování...
Krásné ubytovani. Příjemné prostředí. Teplý krytý bazén. Venkovní posezení možnost grilování...
Vlastní
UbytováníDobře vybavený apartmán. Auto nutnost. V okolí možnost krásných výletů.
Olga Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
majitelé milí, přátelští, ubytování bylo čisté,
majitelé milí, přátelští, ubytování bylo čisté,
čisté, ale starší a tomu odpovídala i kvalita lůžek
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Krkonosich se nam moc libilo a vsech 10 lidi by chtelo jet zpet, takze z toho udelame kazdorocni zalezitost :)
V Krkonosich se nam moc libilo a vsech 10 lidi by chtelo jet zpet, takze z toho udelame kazdorocni zalezitost :)
Strava nebyla zahrnuta v nasi dovolene, takze jsme si musely varit sami nebo vyuzit restaurace.
UbytováníUbutovani bylo nadherne. dostatek mista pro vsechny. Spolecensky prostor byl podomacku vybaveny: knihy, detske hracky, radio, tv a pohodlna kresla a dostatek nadobi na vlastni vareni. Pan majitel byl velice prijemny a mluvil plynule anglicky a nechal nam k dispozici prostory, ktere mely byt nepristupne.
SlužbyChalupa se nachazi docela daleko od hlavni silnice a cesta do chalupy je velice strma. Pan majitel mel dohodu s taxi sluzbou, ktera zajistovala nasi dopravu. jeden z ridicu nas vzal jen do pulky nasi cesty, protoze hrozilo, ze by i s autem zapadl do snehu. Druhy ridic se toho vubec nebal a ridil jako blazen. Jeste meli k dispozici tretiho ridice, ktery ridil dzip, ale tomu se vetsinou nedalo dovolat. Krome tohoto si to taky nechali kralovsky zaplatit a za kazdou jizdu nam nauctovali o 50 Kc vic nez meli v dohode s majitelem objektu.
Irena V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Další města ve stejné lokalitě