Robinzonáda Jandora Chorvatsko, Hvar
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martina Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Brigita Staňková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán Bujan je krásný,je z něj hezký výhled,ale nikde se nepíše že na pláž vede přes sto schodů,což je při návratu v 30 stupňovém vedru,ůplně nesnesytalné,takže že by se člověk vykoupal,šel na objed a znovu se na pláž vracel je nemyslitelné,ještě že na promenádě mají spoustu dobrého jídla.Jinak,čistota moře,pláže,města byla skvělá,lidé pohostinní a milý.Rádi by jsme se tam ještě nekdy podívali,za nás Crikvenice má plus.
Apartmán Bujan je krásný,je z něj hezký výhled,ale nikde se nepíše že na pláž vede přes sto schodů,což je při návratu v 30 stupňovém vedru,ůplně nesnesytalné,takže že by se člověk vykoupal,šel na objed a znovu se na pláž vracel je nemyslitelné,ještě že na promenádě mají spoustu dobrého jídla.Jinak,čistota moře,pláže,města byla skvělá,lidé pohostinní a milý.Rádi by jsme se tam ještě nekdy podívali,za nás Crikvenice má plus.
pláž čistá,přístup dobrý,ježci žádní,moře studenější ale aspoň osvěžilo.
Stravaměli jsme stravu vlastní,jinak místní restaurace vaří výborně.
Ubytováníaž na 100 schodů vedoucích k pláži je apartmán hezký,čistý,ůtulný.
Vladimíra Horáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Již dlouho jsem si tak dovolenou neužila.Měli jsme krásné počasí.
Již dlouho jsem si tak dovolenou neužila.Měli jsme krásné počasí.
Aneta H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super. Líbilo se hlavně dětem. Stravování super i co se týká rozmanitosti výběru.
Vybavení areálu se nám také líbilo a bylo se čím zabavit.
Dovolená byla super. Líbilo se hlavně dětem. Stravování super i co se týká rozmanitosti výběru.
Vybavení areálu se nám také líbilo a bylo se čím zabavit.
Pláž byla také super. Děti se mohly potápět a užili si to.
StravaStrava super. Není co vytknout.
UbytováníOd ubytování jsme očekávali více a to zejména co se týká úklidu. Úklid každý druhý až třetí den je nedostačující. Člověk si z venku nanosí nečistoty a nemá je ani čím sám si uklidit.
Výměna ručníků byla každý druhý den.
Žádné jsme nevyužili.
Daniela H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemné, klidné prostředí. Pro malé děti trochu komplikovaný vstup do moře.
Příjemné, klidné prostředí. Pro malé děti trochu komplikovaný vstup do moře.
Betonová (kamená) plata, nebo kameny. Při silnějším větru (tedy často) vlny, které komplikovaly vstup do vody menším dětem.
StravaStrava dobrá, problém je trochu v organizaci výdeje. Protože jsme byli s malým dítětem, potřebovali jsme na večeři chodit co nejdříve a to byl v jídelně velký nával, později to bylo už lepší. Pozitivní byla velká nabídka ovoce.
UbytováníPokoj čistý, úklid 2x za týden.
SlužbyBez připomínek.
Jan H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Iveta K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pekne ubytovani.dle nasich predstav.k mori kousek.doporucuji pro rodice s detmi.koupani pro deti.plaz oblazkova.krasne misto
Velmi pekne ubytovani.dle nasich predstav.k mori kousek.doporucuji pro rodice s detmi.koupani pro deti.plaz oblazkova.krasne misto
Stanislav Dzik
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martin Andrle
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné prostředí .Doporučuji.
Pěkné prostředí .Doporučuji.
Pláže dobré ,přístup k plážím také.
StravaStravování vlastní.
UbytováníUbytování dobré akorád chybí klimatizace.
SlužbyParkování pod stříškou ale až za 3dny po příjezdu.Museli jsme počkat až odjedou jiní hosté ,pak se uvolnilo místo.Nahradní parkování na proti na louce kde od rána pere slunce až do večera.Tak že lachtu sebou.To je jediný co mužu vitknout.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán je blízko centra, takže je nutné počítat s hlukem ze silnice a také je v blízkosti kostela, takže zvonění zvonu každé ráno v šest hodin bylo neplánovaným budíčkem na dovolené. Nicméně poslední dny už nás to vůbec nevzbudilo, takže se dá zvyknout. Apartmán i společné proostory byly čisté a udržované.
Takže jediné co bych chtěla vytknout jsou jen ta lůžka a snad i tu mini ledničku, do které by se v případě, že bychom si tam chtěli vařit, by se nic nevešlo.
Apartmán je blízko centra, takže je nutné počítat s hlukem ze silnice a také je v blízkosti kostela, takže zvonění zvonu každé ráno v šest hodin bylo neplánovaným budíčkem na dovolené. Nicméně poslední dny už nás to vůbec nevzbudilo, takže se dá zvyknout. Apartmán i společné proostory byly čisté a udržované.
Takže jediné co bych chtěla vytknout jsou jen ta lůžka a snad i tu mini ledničku, do které by se v případě, že bychom si tam chtěli vařit, by se nic nevešlo.
Vzdálenost pláže i popis pláže odpovídal popisu CK
StravaStrava super. Kousek jsme docházeli (cca 500m) do restaurace Starý Bunar. Procházka do restaurace byla centrem Biogradu a byly příjemná, pro nás žádný problém. Snídaně byly bufetové, takže jsme si vždycky našli na co jsme měli chuť. Večeře servírované a výběr většinou ze 4 teplých a dvou studených jídel. Vždy se dalo vybrat a bylo to chutné. Zelenina na bufetovém stole nikdy nechyběla.
UbytováníApartmán byl prostorný, klimatizace byla za poplatek možná, jinak to odpovídalo nabídce CK. Jediné co nás zklamalo bylo postele vs. přistýlka. V nabíce bylo dvě ložnice 2+2lůžka a ve skutečnosti to byla ložnice s manželskou postelí (dvě lůžka) a jídelna s rozkládacím koženým gaučem (jako že 2 lůžka), kde se 2 dospělé osoby vyspat rozhodně nemohly, pokud teda něměly v plánu noci probdít a ne prospat.
SlužbyApartmán měl vše, co bylo uvedeno v nabídce. Domácí byli vůči ubytovaným dost chladní, ale naštěstí jsme je za celý pobyt nepotřebovali.
Katarína Svršková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se vydařila, okolí pěkné, celková spokojenost. Na jednu věc by to chtělo zájemce upozornit, a jsou to schody, až na pláž to bylo 120 schodů a to jsme chodili několikrát denně. To oprvadu není pro lidi, kteří mají problémy s klouby a podobně. Jinak obslužnost - obchod byl v blízkosti apartmánu.
Dovolená se vydařila, okolí pěkné, celková spokojenost. Na jednu věc by to chtělo zájemce upozornit, a jsou to schody, až na pláž to bylo 120 schodů a to jsme chodili několikrát denně. To oprvadu není pro lidi, kteří mají problémy s klouby a podobně. Jinak obslužnost - obchod byl v blízkosti apartmánu.
Pláž a moře čisté, sprcha na pláži.
UbytováníUbytování odpovídalo naším představám, domácí byli v pohodě a přátelští.
SlužbyBez problému a v pořádku., wifi dostupná.
Simona E.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásný, čistý apartmán.
Krásný, čistý apartmán.
Pláž je po několika schodech dolů (zpět nahoru slušný výkon a vůbec to nedoporučuji lidem s nějakým hendikepem, či špatně chodícím) Pláže maličké, vícero vedle sebe, oblázkové. A mraky ježků. Rozhodně boty do vody sebou. Po pěší zóně se dá dojít (cca 2km)do vedlejšího Gradače. Tam už bylo trochu více živo. Restaurace, stánky apod.
StravaStrava byla vlastní. Zde nevaří.
UbytováníKromě mikrovlnky vším vybaveno. Vodu na čaj či kávu si uvařite na sporáku. Konvice tam též není. Nádobí, příbory, utěrky, ručníky vše tam bylo. Vše čisté, voňavé. Majitelé velice příjemní a ochotní lidé, vždy s úsměvem na rtech.
SlužbyŽádné služby neposkytují. Celkově je v Bristu velmi málo možnosti nějakých služeb. Byli jsme těsně po otevření hranic po coroně, tudíž spousta apartmánů zavřená, stánky žádné otevřené. Pouze místní menší obchod. Kolem pláži je krásná pěší zóna do vedlejších vesnic.
od 5 850 Kč za os.
Blanka Kopecká
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velká spokojenost, úžasné
Velká spokojenost, úžasné
Cesta k pláži trvala chůzí 10 min. Kamenitá i písčitá pláž, čistota, opět velká spokojenost
Stravavlastní strava
UbytováníSkvělé ubytování, Velká spokojenost
SlužbyUbytování v apartmánu - skvělé !!!!
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila.Přeprava až do místa ubytování byla skvěle zorganizována, řidiči výborní.Ubytování hezké, jen nám nevyhověli s nejvyšším patrem a byly jsme v přízemí,kde jsme neměly žádné soukromí /parkování aut před okny ložnice, cesta která vedla na pláž na úrovni terasy.Majitelé milí,ale docela dost tabulek se zákazy. Nakonec jsme objevily kameru u bazénu...snad není i uvnitř domu...Dovolená byla fajn. Děkujeme.
Dovolená se nám líbila.Přeprava až do místa ubytování byla skvěle zorganizována, řidiči výborní.Ubytování hezké, jen nám nevyhověli s nejvyšším patrem a byly jsme v přízemí,kde jsme neměly žádné soukromí /parkování aut před okny ložnice, cesta která vedla na pláž na úrovni terasy.Majitelé milí,ale docela dost tabulek se zákazy. Nakonec jsme objevily kameru u bazénu...snad není i uvnitř domu...Dovolená byla fajn. Děkujeme.
Pláž jsme využívaly mimo městkou - Plava Plaža byla docela plná. Vstup do vody dobrý, ale asi 20 metrů stále po kolena.Ale nám to nevadilo.
StravaStravovaly jsme se sami.
UbytováníUbytování dostačující, čisté a příjemné.
SlužbyUbytování bylo v apartmánu.
Petr H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vila příjemná, nová, dále od centra.
Vila příjemná, nová, dále od centra.
-
Stravabez stravy
UbytováníUbytování dobré, vybavení v pořídku, jen pokoj neuklizený a velmi špinavý.
Služby-
Monika V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolena predcila nase ocekavani
Dovolena predcila nase ocekavani
Ildikó U.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celá záležitost je obrovský podvod. Zaplatil jsem za tříhvězdiový apartmán a dostali jsme soukromé ubytování z 70. let, které bylo nekvalitní, se solným výkvětem, plné mravenců a pod úrovní kritiky. Cestovní kancelář nás nechala čekat několik hodin, a jejich styl by si zasloužil zlepšení! Soukromé ubytování popsané výše bylo druhé, o tom prvním bych raději ani nepsal hodnocení, bylo nepřijatelné!!! Jsme velmi zklamaní, nikomu to nedoporučujeme! Během několika hodin čekání jsme potkali mnoho rozhořčených Maďarů se stejnými problémy.
Celá záležitost je obrovský podvod. Zaplatil jsem za tříhvězdiový apartmán a dostali jsme soukromé ubytování z 70. let, které bylo nekvalitní, se solným výkvětem, plné mravenců a pod úrovní kritiky. Cestovní kancelář nás nechala čekat několik hodin, a jejich styl by si zasloužil zlepšení! Soukromé ubytování popsané výše bylo druhé, o tom prvním bych raději ani nepsal hodnocení, bylo nepřijatelné!!! Jsme velmi zklamaní, nikomu to nedoporučujeme! Během několika hodin čekání jsme potkali mnoho rozhořčených Maďarů se stejnými problémy.
Ubytování bylo tak daleko, že se k němu dalo dostat jen autem, ale bylo krásné. Snažili jsme se trávit co nejvíce času na pláži.
StravaKromě jednoho role toaletního papíru jsme dostali 5 ručníků o velikosti papírového ručníku, povlečení bylo zapáchající a místy děravé. Kvůli špíně a mravencům nebylo možné vařit ani skladovat jídlo, lednice se těžko zavírala, teplá voda tekla asi půl minuty. Když jsme to oznámili majiteli, řekl, že to používá hodně lidí, a máme počkat!
UbytováníStěny pokojů byly pokryté solí, zařízení bylo pravěké, koupelna a nádobí v kuchyni byly zapáchající a špinavé, bylo tam spousta mravenců, na které starý majitel použil prášek na hubení mravenců.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Ildikó G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi jsme si to užili, vše odpovídalo našim očekáváním. Malá kaňka na radosti byla, že jsme byli poslední den pokutováni, protože jsme si nekoupili parkovací lístek. Na to je třeba dávat pozor, parkování je všude placené, dokonce i na parkovišti Lidlu.
Velmi jsme si to užili, vše odpovídalo našim očekáváním. Malá kaňka na radosti byla, že jsme byli poslední den pokutováni, protože jsme si nekoupili parkovací lístek. Na to je třeba dávat pozor, parkování je všude placené, dokonce i na parkovišti Lidlu.
Každý den jsme objevovali jiné mořské pobřeží. Městská pláž je blízko, je úplně písčitá, naprosto přátelská k dětem. Bohužel je přeplněná. Je tam také bazén. O něco dál je kamenité, skalnaté pobřeží, které je méně přeplněné, ale v blízkosti není restaurace, toalety, obchod atd. Je dostupné pouze autem. V sousedním městě (asi 4 km) je nádherné skalnaté, divoké pobřeží, ale s malými dětmi se nedoporučuje. Naše děti jsou 9 leté, dobře plavou, a ty si to užily.
StravaUbytování jsme využili s vlastní stravou, ale vše bylo k dispozici pro náš běžný způsob života. V blízkosti se nachází několik obchodů a pekáren. Centrum je asi 10 minut pěšky, pláž 15 minut. Je zde mnoho restaurací a kaváren.
UbytováníApartmán má velmi dobré uspořádání, je útulně zařízený. Kuchyně je dobře vybavená, i když chyběla mikrovlnná trouba. Je zde myčka nádobí a pračka, lednice má vhodnou velikost. Ke každému pokoji patří samostatný balkon.
SlužbyNaši ubytovatelé bydlí v suterénu domu, mluví dobře německy i anglicky. Jsou milí a přátelští. Na požádání jsme dostali wifi heslo. (Bydleli jsme na ulici Nova Krasa)
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Petr K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebolo zle.
Nebolo zle.
Jemny strk.
StravaVlastna
UbytováníPre 4 osoby male.
SlužbyV pohode.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marcela Spilková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování pěkné. Prostředí příjemné. Komunikace s majitelem příjemná.
Ubytování pěkné. Prostředí příjemné. Komunikace s majitelem příjemná.
Dobrá.
StravaBez stravy.
UbytováníSpokojenost.
SlužbySpokojenost.
Lokality v této zemi