Vila Jakobi Chorvatsko, Krk, Njivice
Kateřina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Kateřina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jitka Jurová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
4 DNY PŘED ODJEZDEM NÁM BYL ZMĚNĚN APARTMÁN, S ODŮVODNĚNÍM, ŽE MAJITEL ZEMŘEL. ALE PO CELOU DOBU V PŮVODNÍM APARTMÁNU BYLI UBYTOVÁNI JINÍ HOSTÉ.
4 DNY PŘED ODJEZDEM NÁM BYL ZMĚNĚN APARTMÁN, S ODŮVODNĚNÍM, ŽE MAJITEL ZEMŘEL. ALE PO CELOU DOBU V PŮVODNÍM APARTMÁNU BYLI UBYTOVÁNI JINÍ HOSTÉ.
PLÁŽE BYLY DOSTUPNÉ A ČISTÉ.
StravaSTRAVA - V NAŠEM PŘÍPADĚ VLASTNÍ
UbytováníNÁHRADNÍ UBYTOVÁNÍ BYLO PĚKNÉ A ČISTÉ. KUCHYŃ BYLA DOBŘE VYBAVENA.
DOMÁCÍ BYLI MILÍ A PŘÍJEMNÍ.
APARTMÁN BYL ČISTÝ.
Jan B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana Dvořáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
k moři 10m, ale velikost a vybavení apartmanu spíše horší.
k moři 10m, ale velikost a vybavení apartmanu spíše horší.
moře asi 10m, pláž asi 100m, kamínky hrubé, spousta ježků a medůz. Voda čistá mnohem víc slaná než třeba na Istrii.
Stravastrava byla vlastní.
Ubytováníapartman velice malý a není přizpůsobený pro více jak 4 lidi v případě třeba deštivého počasí. Navíc zde chybělo pár základních doplňků do kuchyně(hrnky, naběračka, skleničky...).
Službyv ceně a popisu měl být gril, který tam sice byl, ale patřil majitelovi a my v něm nemohli grilovat jak by jsme chtěli. Gril nám byl povolen jen 1x za celý týden .
Zdeněk K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
velmi dobré, i když pár vylepšení by to chtělo
velmi dobré, i když pár vylepšení by to chtělo
pláž tvořena přírodními kameny a malými betonovými moly, přístup od apartmánu přes místní komunikaci s minimálním provozem a dále po schodišti cca 50 schodů
Stravapobyt bez stravy, takže nemohu hodnotit
Ubytovánívelmi dobré, i když pár vylepšení by to chtělo, např. v kuchyni nám chyběla mikrovlnná trouba, poněkud hlučnější lednička a klimatizace, zadrhávající vchodové dveře, jinak velmi přívětivý, milí a ochotný ubytovatel, bezproblémové parkování u apartmánu
Službypobyt v apartmánu, takže nemohu hodnotit
Cherif M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Renata Smolíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
cena odpovídala kvalitě to co bylo objednáno jsem měla
cena odpovídala kvalitě to co bylo objednáno jsem měla
velice pěkná, ale nepořádek na pláži
Stravastravovala jsem se sama
Ubytovánícelkem pěkné pro dva by to bylo malé
Anna Benháková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tohle byla moje první dovolená,kterou jsem si zařizovala sama. Všechno dopadlo tak, jak mi bylo řečeno. Se vším co se dalo ovlivnit jsem byla uplně stoprocntně spokojená.
Tohle byla moje první dovolená,kterou jsem si zařizovala sama. Všechno dopadlo tak, jak mi bylo řečeno. Se vším co se dalo ovlivnit jsem byla uplně stoprocntně spokojená.
Je to spíš pro rodiny s dětmi. Pláže byly úzké, oblázkové nebo skalnaté .Doporučuji boty do vody.
StravaMěli jsme zájez bez stravy.
UbytováníSkromné, ale moc pěkné. Domácí byli moc milí.
Stanislav L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kristýna Klapilová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
bylo to dále od pláže a do kopce, což nebylo z inzerátu zřejmé..
bylo to dále od pláže a do kopce, což nebylo z inzerátu zřejmé..
pláže hezké, ale dosti obsazené, voda byla však čístá
Stravaměli jsem ubytování bez stravy..
Ubytováníprůměrné, nic extra..
Adam H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomáš Bláha
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Není to rozhodně robinzonáda. Pokud by nebylo takto prezentováno, tak naprosto v pořádku.
Není to rozhodně robinzonáda. Pokud by nebylo takto prezentováno, tak naprosto v pořádku.
Pláž pěkná , přírodní podle představ, pouze tam bylo moc lidí, kteří na tuto pláž dojíždí auty, na skutrech atd... Tedy do cca 11 dopoledne robinzonáda, potom už ani omylem.
UbytováníUbytování naprosto v pořádku
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bogumila Smrčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jsem spokojená
Jsem spokojená
čistá
StravaChutná
Ubytovánív pořádku
SlužbyDobré
Jan Hlaváček
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem předčil naše očekávání, Majitelka velmi příjemná paní.
Vše odpovídalo, tak jak bylo dohodnuto.
Celkový dojem předčil naše očekávání, Majitelka velmi příjemná paní.
Vše odpovídalo, tak jak bylo dohodnuto.
Jedna pláž vzdálená 100 m je menší, vzdálenější pláž lehkou chůzí 15 minut přes promenádu.
UbytováníKvalita ubytování odpovídá ceně, vše pořádek, vše o.k.
Ladislav B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprostá spokojenost
Naprostá spokojenost
Pláž upravená, čistá, dostupbost pár metrů.
StravaUbytování bylo bez stravy
UbytováníUbytování pěkné, čisté
SlužbySpokojenost
Monika Müllerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherná dovolená
Nádherná dovolená
pláže plné ale v srpnu to tak bylo vždy,nuda pláž poloprázdná nám vyhovovala,čisto a klid.
UbytováníUbytování v čistém apartmánu,prostředí krásné,leč podkrovní apartmán je max pro dvě osoby,pro dva dospělé a dvě malé děti absolutně nevyhovující,nechápu jak může cestovka nabízet tak maličký apartmán rodině s dětmi,kuchynská linka pod skoseným stropem je pro lidi co mají 140.cm,ja mám 175 a muž 185 bylo to pro nas silené stisneny prostor,nedá se tam vařit,majitelka přijemná starší dáma,sezení na terásce utulné,okolí užasné.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavla Jánská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila. Pěkné prostředí, moře krásně čisté.
Dovolená se nám líbila. Pěkné prostředí, moře krásně čisté.
Pláž menší ale pěkná. Moře krásné.
StravaStravu jsme měli vlastní.
UbytováníKaravany byly v dobrém stavu. Byli jsme mile překvapeny.
Věra C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla krásná, můžu jenom doporučit.
Dovolená byla krásná, můžu jenom doporučit.
Pláž krásná a kousek od ubytování.
StravaStrava vlastní.
UbytováníUbytování pěkné.
SlužbyDobré
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená, stálé počasí, ubytování odpovídá ceně, vše příjemné, hlavně v případě polopenze i možnost pouižívání bazénu. Vodice je krásné město a určitě stojí za to si ho po večerech projít. Ceny přiměřené jako u nás v turistických centrech jsou příjemným překvapením..
Skvělá dovolená, stálé počasí, ubytování odpovídá ceně, vše příjemné, hlavně v případě polopenze i možnost pouižívání bazénu. Vodice je krásné město a určitě stojí za to si ho po večerech projít. Ceny přiměřené jako u nás v turistických centrech jsou příjemným překvapením..
Dostupnost pláže blízká, možnost zakoupení lehátka. Jen chybí sprchy nebo jsme je nenašli. Ale na pláži velmi dobrý výběr míst na občerstvení či posezení u sklenky nečeho studeného.
StravaStrava byla dobrá a dostatečná. Jen se musí počítat s tím, že je zaměřěna na místní zvyklost. Polévky nám moc nechutnaly, hlavní jídlo bylo dobré, zákusek nadbytečný. Stačilo by spíš víc ovoce, např. meloun nebo zmrzlina. Ta byla pouze jednou..Obsluha v v hotelu Angeli byla příjemná.
UbytováníUbytování odpovídá ceně, čisto, uklizeno, vše potřebné k dispozici.
SlužbyCelkově dojem velmi dobrý.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skromne ubytovani.některé věci jsou hodně staré.z matraci vystupovaly péra a při dešti nam teklo do pokoje.chtělo by to klimatizaci v noci se nedalo spat.
Skromne ubytovani.některé věci jsou hodně staré.z matraci vystupovaly péra a při dešti nam teklo do pokoje.chtělo by to klimatizaci v noci se nedalo spat.
pláže byly blízko,čisté, moře nádhernē a teplé.přístup do vody pozvolný.při příchodu na pĺáž již byla všude roztažena lehátka a málo je rekreanti využivali.takže lehnout si bez lehátka bylo málo místa na pĺáži.
Stravadovolenou jsme měli bez stravování.vařili jsme si sami.
UbytováníKvalita ubytování odpovidala ceně.klidně bychom připlatili z a klimatizaci.dum je blizko pláže,má
Má balkon.pokoje by potřebovaly postuně zrekonstruovat.
Věra L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme zde počtvrté, stále jsme spokojeni, ale je fakt, že nejsme příliš nároční.
Byli jsme zde počtvrté, stále jsme spokojeni, ale je fakt, že nejsme příliš nároční.
Pláž je asi 2 minuty chůze vzdálená, i když městská pláž bývá přeplněná. Jelikož ale nejsme plážoví povaleči, ale chodíme podél pláží na procházky a kde se nám líbí, tam si zaplaveme, nečiní nám to žádný problém. Pláže jsou denne uklizené.
StravaStravovali jsme se v restauracích ve městě a už máme své tipy, kam jít na jaké jídlo.
UbytováníBydlení v milém prostřední, klidnější oáza na dosah centra. Zařízení prosté, ale funkční, milí a komunikativní domácí.
SlužbyApartmánový dům služby nenabízí, měli jsme čistou postel a koupelnu, víc jsme nepotřebovali.
Lokality v této zemi