Apartmány Gita Chorvatsko, Střední Dalmácie
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jakub Dvořák
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebýt příšerné chorvatské organizace práce v Rona Apartments, kde zmatená blondýna ubytovává jednoho člověka hodinu (nejspíš viděla poprvé počítač a mezitím si stihla radostně telefonovat nejspíše s přítelem), fronta dosahovala až na náměstí Gajacu, tak na ubytování jsme si vzhledem k ceně nemohli stěžovat.
Nebýt příšerné chorvatské organizace práce v Rona Apartments, kde zmatená blondýna ubytovává jednoho člověka hodinu (nejspíš viděla poprvé počítač a mezitím si stihla radostně telefonovat nejspíše s přítelem), fronta dosahovala až na náměstí Gajacu, tak na ubytování jsme si vzhledem k ceně nemohli stěžovat.
Oblázková bez vetších nečistot, místo se dalo najít vždy. Na pláži Jež pozor na velké kameny při vstupu do moře dá se lehce zakopnout a také pozor na velké množství ježků bez bot do vody rozhodně nechodit. Nicméně od Gajacu je nedaleko vzdálená pláž Zrce cca 2km, kde je vstup do moře částečně oblázkový a ve vetší hloubce už písečný. Na Zrce je velká možnost vodních i jiných atrakcí (polštář, vodní skůtry, banán.... Bunjee Jumping)
StravaUbytování jsme měli bez stravy.
UbytováníUbytováni jsme byly ve dvou apartmánech Zrinka a Posejdon. Oba apartmány zřejmě po nedávné rekonstrukci. Hezky vypadající až na pár much, kde v apartmánu Zrinka tekl odpad umyvadla. Posejdon neměl chybu.
SlužbyStrašná organizace práce na recepci, jak při přihlášení, tak i odhlášení. Recepční, která měla odbavovat v 10:00 pokoje a vracet zálohy vesele ubytovávala mezitím klienty, kteří tam měli být až na 14:00 to čekání na vrácení klíčů a zálohy prodloužilo nejméně o 2 hodiny. Chorvati mají zdá se na všechno čas takže doporučuji se obrnit notnou dávkou trpělivosti.
Petr S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milan H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Václav Šafránek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Rastislav Magdolen
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hľadali sme niečo pokojne ,ale nie bez ľudí,obchodíkov a reštaurácií.Idealne miesto na reštart.Nikto sa nikde neponáhľal,každý mal čas ,bez stresu.Prechadzky v mestečku ,alebo v okolí .Ranné kúpanie v mori a večerné prechádzky po dobrej večeri.
Hľadali sme niečo pokojne ,ale nie bez ľudí,obchodíkov a reštaurácií.Idealne miesto na reštart.Nikto sa nikde neponáhľal,každý mal čas ,bez stresu.Prechadzky v mestečku ,alebo v okolí .Ranné kúpanie v mori a večerné prechádzky po dobrej večeri.
V mestečku je niekoľko malých pláži.Nikdy nie sú preplnené.Mi sme najradšej chodili na mestskú pláž,kde sa dalo plávať aj ďalej.Deti radi šnorchlovali,lebo more bolo čisté a plné rôznych rýb,hviezdic ,krabov atď...
Ďalšia pláž bola detská veľmi pekná a pre tínedžerov a dospelých je tam aj pláž kde je hudba ,bar pekne sedenie ,lehátka a slnečníky z palivových listov.V okolí sa dá ísť aj do zátoku niektoré sme tiež navštívili a sú prekrásne.
Stravovali sme sa sami,občas niečo uvarili ale občas sme vyskúšali aj miestne reštaurácie v ktorých si vyberie i náročný zákazník.V každej robili ryby a iné morské potvory ,ale mali aj miestne mäsové alebo bezmäsité jedla-velmi chutné.
UbytováníUbytovanie bolo na promenáde v kamennom hoteliku s romantickou atmosférou.Krasny výhľad na celú zátoku kde kotvili rybárske loďky ale aj malé jachty.Aparman bol čistý a nový.Dosť veľký pre 4 ľudí.
SlužbyHotel bol čistý ,upratany .
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Stanislava Vágenknechtová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
super
super
SUPER!!!!
StravaMěli jsme vlastní, v restauracích dobrá.
UbytováníČistota apartmánů při předání by mohla být lepší, také občasný servis by neškodil
Službyo.k.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
David Kopecký
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Štefan S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Andrea Vértes
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
-
-
Pláž je pokryta drobnými kamínky a je velmi přeplněná. Pokud někdo touží po klidnějším koupání, musí hledat o něco dál.
Strava-
UbytováníApartmán je typicky chorvatský, s jednoduchým zařízením. Je čistý, příjemné prostředí a velmi blízko pláže, která je dostupná pár minut chůze.
Služby-
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Václava V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrý, vstup na pláž je dál, než uvádí cestovka a do dost příkrého kopce. Pro starší ročníky to moc vhodné není.
Dobrý, vstup na pláž je dál, než uvádí cestovka a do dost příkrého kopce. Pro starší ročníky to moc vhodné není.
Pláž čistá, voda také, pár kroků od pláže pekárna a jiné obchůdky. Dostupnost pláže z hotelu není zrovna nejlepší. Na pláž se jde s kopce, takže dobrý, ale zpět do hotelu je to docela náročné. Jde se do dost prudkého kopce. Pořadatel uvádí 350m, ale měření přes navigaci ukázalo 500m.
UbytováníUbytování pěkné, ale slibovaný výhled na pláž, byla jen mezera mezi dvěma domy.
SlužbyVše v pořádku, pokoj čistý, k dispozici i pračka za poplatek. Spokojenost.
Tomáš L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martin Trnovec
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bolo to vcelku OK.
Apartman velky, postel pohodlna. Problem s komarmi v noci.
Vzdialenost k plazi Slanica asi 7 minut. Voda cista.
Bolo to vcelku OK.
Apartman velky, postel pohodlna. Problem s komarmi v noci.
Vzdialenost k plazi Slanica asi 7 minut. Voda cista.
Martina Szojková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán byl prostorný, čistý a v krásné lokalitě poblíž dvou pláží i nákupních možností.
Apartmán byl prostorný, čistý a v krásné lokalitě poblíž dvou pláží i nákupních možností.
Vstup s oblázky, ale po pár metrech písečné dno. Doporučuji i pro menší děti.
Miroslava Košárková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování, počasí, pláž výborné, majitelka milá a vstřícná, dovolená vydařená.
Ubytování, počasí, pláž výborné, majitelka milá a vstřícná, dovolená vydařená.
Na pláž asi 100m, voda čistá průzračná, pláž kamenitopísčitá, v září málo navštěvníků
StravaBez stravy
UbytováníVybavení studia nové a moderní, moc pěkné.
SlužbyVýměna ložního prádla , ručníků a útěrek po týdnu pobytu.
Michal Kellnhofer
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
naprostá spokojenost....
naprostá spokojenost....
oblázková pláž ve vzdálenosti cca 200, pěkné čisté moře. Na pláži byli i vodní atrakce, byli jsme spokojeni....
Stravavlastní
UbytováníByli jsme ubytováni ve velmi příjemném prostředí...
od 5 560 Kč za os.
Renata N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám skvěle vydařila a hlavně nám vyšlo úžasné počasí, snad nejlepší za celé léto - celý týden nám svítilo sluníčko! Moře bylo teplé a čisté. Vůbec se nám nechtělo domů a už teď se těšíme na příští dovolenou v Podgoře! :-)
Dovolená se nám skvěle vydařila a hlavně nám vyšlo úžasné počasí, snad nejlepší za celé léto - celý týden nám svítilo sluníčko! Moře bylo teplé a čisté. Vůbec se nám nechtělo domů a už teď se těšíme na příští dovolenou v Podgoře! :-)
Oblázková pláž asi 50 metrů od apartmánu, s možností vypůjčení lehátek a slunečníků za poplatek, nás opět uchvátila.
UbytováníS apartmánem jsme byli opět spokojeni, nevýhodou jsou jen měkké matrace. Ale výhled z balkónu je nezapomenutelný.
Zuzana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolena byla krasna pocasi super. Podgora je hodne velka takze nebylo nouze o prochzaky. Da se dojit pwsky do dalsiho mesta. A jezdil tak i vlacek jako doprava.
Dovolena byla krasna pocasi super. Podgora je hodne velka takze nebylo nouze o prochzaky. Da se dojit pwsky do dalsiho mesta. A jezdil tak i vlacek jako doprava.
Jak jsem jiz zminila plaze klasika oblazky dalo se chodit dost daleko dokonce tam byla dvakrat nuda plaz.
Ubytováníubytovani bychnoznacila za jedno z nejhorsich co jsme byly jezdime jiz pravidelne 9rokem ale tohle jsem jeste nezazila to ze jsme meneli varnou konev bych prezila. Ale to ze meli na uklid 3hodiny a kdyz jsme se SAMI zduraznuji slovo SAMI ubytovaly vsude byly pavuciny a pavouci Johany. V druhem patre chybel kohoutek a dva dny nam nejela tepla voda. A aby toho nebylo malo nesli nam zavirat balkonove dvere sice po upozorneni me pan ukazal jak na to ale kdyz odesel a ja chtela dvere zavrit a apartman opustit jiz znovu nesli zavrit. Navic byla od nas dohromady 9lidi zaplacena delegatka kterou jsem za celi tyden nevideli, ale hlavne ze jsme si ji zaplatili. Jinak byla dovolena pekna meste je fakt velke hodne restauraci jedine co me zarazilo bylo ze meli v podstate obicejne prichute zmrzlin ale to uz cestovka neovlivni.
Kuriozita; barak byl vejpul rozdelen zelenou barvou a nejaka zena na nas pokazde rvala ze tama nesmime a ze se mame drzet na sve strane.
Václav P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokality v této zemi