Apartmány Božena Chorvatsko, Severní Dalmácie, Brodarica
Jarmila Madějevská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krása
Krása
Na pláž jen pár schodů a lidí přiměřeně
UbytováníCelkem fajn
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Jarmila Madějevská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krása
Krása
Na pláž jen pár schodů a lidí přiměřeně
UbytováníCelkem fajn
Alexandra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V celku sme s dovolenkou boli spokojní. Nakoľko sme mali iba prenajatý "apartmán" (toto označenie by ste mali prehodnotiť). Vlastný program, vlastná strava, žiadne obmedzenia. Mínus bolo ubytovanie. Pláž cca 150m, len zabudli napísať, že do veľmi strmého kopca. Môj svokor s operovanými kolenami mal dosť značné problémy. A tiež je to dosť keď máte rodinu a nesiete deky, nafukovačky, občerstvenie... Z pláže idete oddýchnutí a kým vyšlapete ten kopec tak prídete narobení a unavení :/
V celku sme s dovolenkou boli spokojní. Nakoľko sme mali iba prenajatý "apartmán" (toto označenie by ste mali prehodnotiť). Vlastný program, vlastná strava, žiadne obmedzenia. Mínus bolo ubytovanie. Pláž cca 150m, len zabudli napísať, že do veľmi strmého kopca. Môj svokor s operovanými kolenami mal dosť značné problémy. A tiež je to dosť keď máte rodinu a nesiete deky, nafukovačky, občerstvenie... Z pláže idete oddýchnutí a kým vyšlapete ten kopec tak prídete narobení a unavení :/
Pláž bola super. V mieste kde sme boli je viacero pláži, takže nebolo žiadne preplnenie ľudmi. Vždy bolo miesto. Vstup na pláž na každom kúsku. Voda príjemná a čistá. Na pláži vždy dostupné lehátka a rôzne atrakcie (nafukovacie hrady, vodné bicykle...) Pláž super pre deti, na tomto mieste bola piesková pláž a moje deti (9r., 5r. a 3r.) čahali aj 20m od brehu.
StravaStravu sme si zabezpečovali sami. Našťastie sme si vzali z domu prenosný gril, inak neviem čo by sme celý týždeň jedli.
UbytováníHodnotenie ubytovania hrozné :/ Staré zariadenie v izbách, jedna izba dokonca zamknutá, že tam majú veci. V jednej izbe rozbité sklo na oknách. Žiadny televízor, rádio, nič... Najhoršia bola kuchyňa. Na to, že je to "apartmán" pre cca 10 ľudí, tak vybavenie kuchyni katastrofa. Chýbali poháre, príbory, polovica sporáku nefungovala, druhá iba tak ledabolo. Rúra nefungovala vôbec. Mikrovlnka chýbala. V kuchyni boli iba 2 stoličky. Jediné šťastie, že bola veľká terasa so stolom a lavicami, kde sme si mohli všetci sadnúť a aj sa najesť. Museli sme si kúpiť toaletný papier, mydlo i sáčky do koša, čo je podľa môjho názoru minimum čo by tam mohlo byť. So sprchovaním tiež katastrofa, osprchovali sa dvaja ľudia teplá voda viac nebola.
SlužbyDomáci veľmi milí. Jediné mínus, že museli byť vždy po ruke, nakoľko parkovisko majú len pre 3 autá a to boli ubytovaní hostia, takže oni so svojim vždy niekoho blokovali. Keď sme niekam išli museli vždy preparkovávať auto.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Martina T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla celkově fajn, našli jsme krásné pláže, ale poněkud přelidněno...Pláže v místě nestojí za řeč, Kamenjak pěkný, ale poněkud náročné ježdění, hledání pláží, parkování... Ubytování pěkné, majitelka super, ale celou dobu nám dovolenou kazili komáři...
Dovolená byla celkově fajn, našli jsme krásné pláže, ale poněkud přelidněno...Pláže v místě nestojí za řeč, Kamenjak pěkný, ale poněkud náročné ježdění, hledání pláží, parkování... Ubytování pěkné, majitelka super, ale celou dobu nám dovolenou kazili komáři...
Věděli jsme, že místní pláž je daleko a že to není žádná krasavice, takže vcelku bez problémů, tam jsme se nekoupali, vyráželi jsme denně směr Kamenjak, kde se dají najít pláže mnohem krásnější. Vstup 80kn/den, dá se koupit výhodněji více vstupů. Nedoporučuji pro ty, kteří si své auto rádi opečovávají, cesty tankodrom + auto z této rezervace vyjede totálně bílé od vápence a prachu :-). I na Kamenjaku se najdou nepěkné pláže např.Debeljak je spíš šedý rybník plný šutrů...
StravaStrava vlastní.
UbytováníUbytování moc pěkné, čisté, dvě terasy, jedna s výhledem na moře, druhá na opačnou stranu, takže vždy jedna ve stínu, což bylo super. Paní majitelka velice sympatická, příjemná, tam nebyl nejmenší problém. Co ale problém byl, to byla naprostá totální invaze komárů, co jsme v životě nezažili. 16 zabitých komárů v ložnici před spaním a za noc místo spaní likvidace dalších 14 v jedné malé místnosti...každý máme jako suvenýr z dovolené okolo 40 štípanců... v zásuvkách 4 strojky proti komárům, vše opakovaně stříkáno Raidem, větráno jen při tmě, jinak kvůli komárům ubedněno a přesto noci plné komářího bzučení....
SlužbyK dispozici osuška + ručník na osobu, to jsme nevěděli, zbytečně jsme si vezli své ručníky. Dále byly k dispozici utěrky, 2x toaletní papír, láhev tekutého mýdla, to bylo super. Chybí mikrovlnka. Klimatizace super.
LUDMILA Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkná klidná dovolená.
Pěkná klidná dovolená.
Skvl přírodní pláže v NP Kamenjak.
StravaStravovali jsme se sami.
UbytováníPkn zařízený apartmán, ml ve co jsme očekávali.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolenky bol fantastický, nádherné prostredie, čisté more, milý ľudia, skvelá partia (5 mladých ľudí). Odniesli sme si úžasné zážitky. Veľká spokojnosť :)
Celkový dojem z dovolenky bol fantastický, nádherné prostredie, čisté more, milý ľudia, skvelá partia (5 mladých ľudí). Odniesli sme si úžasné zážitky. Veľká spokojnosť :)
Na výber rôzne pláže. Najbližšia pláž vzdialená 120 m bola kamienková, čistá. Najviac sa nám páčilo kúpanie pri majáku, kde bol vstup do mora horší ale nám to nevadilo :) Toto je skvelé miesto na šnorchlovanie. V mori bolo vela ježkov, odporúčam obuv. Celkovo hodnotím more ako a pláž ako krásne a čisté, výhlad na nezaplatenie :)
StravaStravovanie v reštaurácii na pláži vo forme polpenzie. Na raňajky vajíčka na rôzne spôsoby s nápojom, na večeru polievka a môžnosť vybrať si z 3 - 4 jedál, dezert a nápoj. Jedlo luxusne naservírované a chutné, príjemná obsluha :)
UbytováníUbytovanie bolo priemerné, ale čisté a útulné. Mali sme všetko čo treba, 2 spálne s vlastnou kúpelňou. Všetko sme mali blízko, jedlo a more 120 m. Takmer nefunkčná a trochu smradlavá klíma, je jediné voči čomu sme mali výhrady. Inak všetko v poriadku :)
SlužbySlužby žiadne, jednalo sa o apartmánový dom.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dušan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vhodné pre ľudí, čo hľadajú kľud, do najbližšieho obchodu 1km, do mesta 4km.
Vhodné pre ľudí, čo hľadajú kľud, do najbližšieho obchodu 1km, do mesta 4km.
Pláž veľká, keďže je to záliv, skalnato betonová, poloprázdna, nie je v okolí žiadny veľký hotel, iba apartmany, je to na ostrove, takže sa dá túlať, kúpať a potápať takmer hocikde.
UbytováníRodinný dom so 4 apartmánmi. Ubytovanie vyzerá nedávno rekonštruované, všetko čiste, pekné, žiadny technický problém, spálňa, kúpeľňa, v kuchyni rozťahovací gauč pre ďalšie 2 osoby. Majiteľ veľmi príjemný starší pán, ukecaný, rozprávali sme sa anglicky.
SlužbyZdarma wifi, klimatizácia, ktorú sme ale nevyužili, nebolo treba, parkovanie vo dvore.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tereza M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří Šenkýř
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Práce cestovní kanceláře byla v pořádku - přeprava busem, organizace, informace ...
Co se mi moc nelíbilo byla lokalita a pláže, ale účel koupání a slunění to splnilo.
Práce cestovní kanceláře byla v pořádku - přeprava busem, organizace, informace ...
Co se mi moc nelíbilo byla lokalita a pláže, ale účel koupání a slunění to splnilo.
Vzdálenost pláže cca 300 - 800 m. Záleží kde si každý najde pěkné místo. Pláž u kempu přelidněná, vzdálenější část už ne tolik. Pláže čisté, ale úzké, moře čisté, okolí ale nic moc.
StravaStrava zajištěna v místní restauraci, výběr ze dvou jídel, snídaně bufetové. Chuťově velmi dobré.
UbytováníPokoj byl čistý, rekonstruovaný z části, ale vybavení moderní. Tragická byla koupelna. Na pokoji chyběl odpadkový koš. Celkově byla vila pěkná, rekonstruovaná a čistá, blízko pláže, ale i blízko velmi rušné silnice!
SlužbyNemám zkušenost.
Marcela Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
ubytování bylo v naprostém pořádku .... absolutně tragické pláže, vstupy do vody i celkový dojem z okolí
ubytování bylo v naprostém pořádku .... absolutně tragické pláže, vstupy do vody i celkový dojem z okolí
naprosto katastrofální, absolutně nedoporučujeme
Ubytováníubytování bylo v pořádku
Michal B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená super, městečko Tučepi můžeme vřele doporučit.
Dovolená super, městečko Tučepi můžeme vřele doporučit.
Pláž v Tučepi si může každý vybrat dle libosti, jelikož je dlouhá cca 4km s různými povrchy i vstupy do moře (písek, menší oblázky, větší kameny i menší skály), takže úplně super!!! Voda nádherně čistá. Jedinou nevýhodou jsou prázdná placená lehátka a slunečníky, která zabírají velkou část všech pláží, takže buďto zaplať nebo hledej volné místo. Cena za lehátko 50kn = 180,- Kč na den, takže tříčlenná rodina nechá za týdenní dovolenou cca 4.000,- jen za lehátka :-(((( a to se mi zdá dost.
StravaDovolená bez stravy, takže jsme si párkrát něco málo uvařili, ale většinou jsme se stravovali v restauracích a stáncích podél pláže.
UbytováníVila Tihana je krásná budova po rekonstrukci, obklopená olivovým hájem s překrásným výhledem na moře a pohoří Biokovo. Vzdálenost od moře je cca 6-7 minut z kopce, takže zpátky trošku horší, ale za ten klid to stálo. Ubytování sice nebylo úplně podle našich představ, jelikož jsme paní domácí téměř neviděli. Odpadky jsme si vynášeli sami, ručníky manželka v půlce dovolené sama vyprala, toal. papír jsme si také kupovali sami atd. Bydleli jsme ve studiu v přízemí budovy, označeném jako "PRIVAT"??? bez balkonu, ale se vstupem na terasu. Nejsme nároční, takže jsme byli spokojeni.
Olga V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naše první dovolená u moře, tak nemohu srovnávat.Jeli jsme autem, cesta dost dlouhá, ale na dálnici jsme měli štěstí, žádné kolony nás nepotkaly. S ubytováním jsme byli celkem spokojeni,odpovídalo předpokladům.Není třeba vozit si jídlo, možností je zde dost,ceny srovnatelné jako u nás. Nákup přes Invia, ochotni, malé chyby ve smlouvě, ihned opravené.
Naše první dovolená u moře, tak nemohu srovnávat.Jeli jsme autem, cesta dost dlouhá, ale na dálnici jsme měli štěstí, žádné kolony nás nepotkaly. S ubytováním jsme byli celkem spokojeni,odpovídalo předpokladům.Není třeba vozit si jídlo, možností je zde dost,ceny srovnatelné jako u nás. Nákup přes Invia, ochotni, malé chyby ve smlouvě, ihned opravené.
Pláže kamenité, užší, možnost stínu pod stromy, ale musíte si ráno pospíšit s příchodem .Místo si ale najdete.Dopoledne čisté, klidné moře, odpoledne se změnily proudy a občas zanesly i binec.
StravaStravovali jsme se sami, ve městě spousta možností nákupů, např. Lidl,Kaufland,Konzum, stánky s ovocem, pečivem na pláži. U pláže hodně restaurací...
UbytováníUbytování ve vile Tihana je nahoře v olivovém háji, klid, vhodné pro rodiny s malými dětmi.My měli jen studio, pro 2 dobré -spaní na rozkládacím gauči, přistýlka není moc pohodlná.Jídelní kout s malou ledničkou,2vařič,wc,sprcha čisté.Tv a satelit jen místní programy.Dole wi-fi moc nefungovala.Fajn klimatizace a možnost používat velkou soukromou terasu.Domácí reagovali na problémy s Tv okamžitě. Na pláž je to dolů chvilka. Přes frekventovanou silnici je možné přejít podchodem.
Bohumír H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 4 617 Kč za os.
Marek Michna
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo dobré. Studia Katarina jsou v klidné ulici těsně pod horami což se nám líbilo.
Byli jsme tam jediní z našeho autobusu což nám celkem vyhovovalo. Byl tam opravdu klid.
Na pláže k moři i do městečka je to kousek, taktéž do obchodu a restaurací. Nám se to líbilo proto doporučuji.
Ubytování bylo dobré. Studia Katarina jsou v klidné ulici těsně pod horami což se nám líbilo.
Byli jsme tam jediní z našeho autobusu což nám celkem vyhovovalo. Byl tam opravdu klid.
Na pláže k moři i do městečka je to kousek, taktéž do obchodu a restaurací. Nám se to líbilo proto doporučuji.
Navštěvovali jsme odlehlejší pláže pod tenisovýmí kurty. Při pohledu na moře nalevo od hotelu.
Hotelová pláž u kempu se nám moc nelíbila je to malé a moc lidí. Pláže mají čisté jen přístup k nim by mohli vylepšít. Na pláž jsme chodili kolem takového smetiště a všude neposečená suchá tráva. V tom by se moli Chorvati vylepšit ne jen spoléhat na krásné moře. Jinak na pláži čisto bez problémů. Voda taktéž. Přístup do moře dobrý.
Stavu jsme si obstarávali v místní samoobsluze. Pobyt byl bez stravy, ale to nám plně vynahradilly návštěvy místních restaurací. Chodili jsme zvlášť do jedné poblíž penzionu název už nevím (je to na hl silnici směrem z města). Příjemný personál strava zajímavá a moc dobrá
Myslím že je zbytečné tahat nějaké věci z domu. Když to člověk zkombinuje dá se i v Chorvatsku na dovolené s jídlem vyjít.
Byli jsme ubytování v pokoji č 7 klidné místo v patře domu. Přístup po zajímavých schodech. Výhled z pokoje na zahradu a hory., takže se nedíváte sousedům na dvorek. Zařízení pokoje sice starší ale plně vyhovující pro naše potřeby.( I cenově). Pouze jsme tam postrádali nůž na krájení. (možná ho před námi někdo ukradl). Jinak vše v pořádku dovedl bych si tam představit i delší pobyt.
SlužbyVše dobré. Majitelé nás uvedli a potom už jsme měli klid. Nevadili nám ani další ubytovaní.
Jinak majitelé udržovali neustále čistotu okolí i domu, takže vše bez problémů.
Věra V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Erik Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena odpovedala kvalite
Cena odpovedala kvalite
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
VŠetko OK
VŠetko OK
Lokality v této zemi