Robinzonáda Mima Chorvatsko, Hvar
Zdeněk P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 5 085 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Zdeněk P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 5 085 Kč za os.
Kateřina Bílková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán je na velice klidném místě, doporučuji pro ty, kteří preferuji dovolenou prožitou v klidu a hezké přírodě. Majitelé mají u apartmánu olivový sad, který je oplocen, mají koně, pávy, želvy a také zlatou rybku :-)...Místo vhodné pro relaxaci a ty, kteří preferují odpočinek mimo ruch přímořských letovisek.
Apartmán je na velice klidném místě, doporučuji pro ty, kteří preferuji dovolenou prožitou v klidu a hezké přírodě. Majitelé mají u apartmánu olivový sad, který je oplocen, mají koně, pávy, želvy a také zlatou rybku :-)...Místo vhodné pro relaxaci a ty, kteří preferují odpočinek mimo ruch přímořských letovisek.
pláž cca 15 min chůze, oblázková s pozvolným vstupem do moře, čistá, převážně jsme byli na pláži sami , nedaleko cca 2km známá pláž Zlatni Rat, krásná, ale přelidněná..
UbytováníUbytování čisté, k dispozici i venkovní gril.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anna F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vyborna dovolenka za danu sumu.
Vyborna dovolenka za danu sumu.
Dlha, plytky vstup do mora.
StravaVynikajuca, bohata a rozmanita.
UbytováníUbytovanie starsie, niektore klimatizovane, niektore so starou kupelnou, bez kuchynky.
SlužbyVsetko vyriesene na vybornu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Kateřina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem průměrný.
Celkový dojem průměrný.
Pláže i more vyborne.
StravaPrůměrná, odpovídající ale ceně.
UbytováníFotografie pokojů cestovní kanceláře naprosto neodpovidaly skutečnosti. Z našeho pohledu to byl podvod od CK.
SlužbyNezle moc hodnotit, nebyl to hotel.
Patricie Vojtová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla krásná, ale pozor pro rodiny s dětmi je přístup do moře trošku obtížnější, ale upřímně máme šestiletou holčičku a zvládla se s námi koupat. Moře je plné ježků, bez bot do vody by to nešlo, ale to moře! Čisté, průzračné. Nádhera! Lun je odlehlé místečko, takže je tam krásný klid. Je to úžasné místo na dlouhé procházky. Výlet lodí na Rab byl také super, ale na Rabu, i když je tam nádherně, je také moc lidí a to jsme nechtěli, proto jsme si vybrali odlehlý Lun a volba byla parádní. Když jsme chtěli mezi lidi, stačilo dojet do Novalje, nebo lodičkou na Rab a bylo to. Dovolenou jsme si užili, celý ostrov je opravdu nádherný! Rádi se na Pag vrátíme.
Dovolená byla krásná, ale pozor pro rodiny s dětmi je přístup do moře trošku obtížnější, ale upřímně máme šestiletou holčičku a zvládla se s námi koupat. Moře je plné ježků, bez bot do vody by to nešlo, ale to moře! Čisté, průzračné. Nádhera! Lun je odlehlé místečko, takže je tam krásný klid. Je to úžasné místo na dlouhé procházky. Výlet lodí na Rab byl také super, ale na Rabu, i když je tam nádherně, je také moc lidí a to jsme nechtěli, proto jsme si vybrali odlehlý Lun a volba byla parádní. Když jsme chtěli mezi lidi, stačilo dojet do Novalje, nebo lodičkou na Rab a bylo to. Dovolenou jsme si užili, celý ostrov je opravdu nádherný! Rádi se na Pag vrátíme.
Pláže jsou jen kamenné, nebo oblázkové. A jsou v okolí asi tak tři. Jinak je přístup do moře maličko obtížnější, ale upřímně ve mně to ještě víc probudí dojem divoké přírody, nikdy jsem nebyla na válení se na dece na pláži, takže mně to nevadilo a vykoupala jsem se téměř na jakémkoli místě a se mnou i šestiletá dcera.
StravaStravovali jsme se sami, takže výborně :-)
UbytováníApartmánový dům Anamarija můžu jedině doporučit. Apartmán byl vybavený více než dostatečně, krásný, čistý, prostorný. Páni majitelé jsou úžasní lidé, milí, vstřícní, ochotní a pozvedají kvalitu ubytování na ještě vyšší level.
Mohu opravdu jedině doporučit, tyto lidičky a celé zázemí, které tam vytvořili, jsem si naprosto zamilovala a po návratu domů jsem si poplakala :)
Páni majitelé, i když nemuseli, poskytovali služby nadstandardní.
Zuzana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jaroslav Stahl
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Destinace velmi výborná. Lodní taxi do historického města Trogir i okolí. Možnost zapůjčení skútru i loďky.
Destinace velmi výborná. Lodní taxi do historického města Trogir i okolí. Možnost zapůjčení skútru i loďky.
Byla krásná, byla kamenitá, to co jsme chtěli. Jak jemná kamenitá pro celou rodinu, tak i hrubá u mola. Výborné pro šnorchlování a pozorování v moři.
StravaStravovali jsme se z vlastních zdrojů a když byla potřeba, bylo možné něco zakoupit v malém marketu nebo v malém obchůdku. Jinak poblíž několik restaurací.
UbytováníUbytování dle našich požadavků dostačující, jen nebyl výhlet z apartmánu na moře.
SlužbyDostačující, jen jsme nebyli spokojeni s wi-fi sítí, TV a chyběla trouba ( byl jen plotýnkový vařič). Wi-fi v hlavním čase nefungovala ( asi tím, že bylo přihlášeno mnoho uživatelů) a v TV nebyl ani jeden český pogram.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherné místo, úžasné čisté moře, vše cenově dostupné
Nádherné místo, úžasné čisté moře, vše cenově dostupné
pláž i moře čisté, voda průzračná a plná ryb, šnorchlování doporučuji, možnost výběru pláže mezi oblázky a upraveným molem, ale i ty byly v pohodě, vždy dobrý přístup do moře, mínusem bylo, že se nám ztratily dvě matrace, ale jinak super koupání
Stravavařili jsme si sami, apartmán dobře vybaven nádobím, 5km od ubytování je lidl, takže možnost nakoupit a přímo u moře restaurace
Ubytováníkrásné ubytování s výhledem na moře, kvalitní spaní, vše výborné, jen drobný nedostatek v lednici, která málo chladila i na maximum, ale jinak vše super
Službydomluva s majitelkou v pohodě, na nedostatky jsme byli předem upozorněni, bezproblémové ubytování, paní i poradila, když jsme něco potřebovali
Markéta R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné městečko, oficialní pláže přeplněné, ale dá se koupat i jinde.
Krásné městečko, oficialní pláže přeplněné, ale dá se koupat i jinde.
čisté moře
UbytováníProstorný apartmán, milé majitelky
Eva T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radek Greš
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
DOVOLENÁ SUPER
DOVOLENÁ SUPER
50M NA BETONOVOU PLÁŽ 100M NA OBLÁZKOVOU PLÁŽ
StravaVLASTNÍ + NĚKOLIK RESTAURACÍ V OKOLÍ
UbytováníPOKOJ VYBAVEN S ČÁSTEČNÝM VÝHLEDEM NA MOŘE.SPOUSTA MOŽNOSTÍ VÝBĚRU VÝLETŮ.APARTMÁN V KLIDNÉ ČÁSTI.
SlužbySPOKOJENOST
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená na tomto místě byla moc pěkná.
Dovolená na tomto místě byla moc pěkná.
50 metrů od ubytování klasická kamenitá pláž, sem tam oblázky. Děti to hravě zvládly. Asi deset minut od ubytování pláž s o něco lepším vstupem a zároveň malým dětským hřištěm. Ještě o kousek dál písečná pláž.
StravaVlastní.
UbytováníUbytování odpovídalo popisu, z terasy krásný výhled na moře, pokoje čisté. Jen v jednom pokoji byl zápach z odpadů. Doporučuji vzít sebou vlastní přikrývky - francouzské povlečení pro dva je dost nepohodlné.
SlužbyUbytování v soukromí. Paní byla příjemná.
Zuzana V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán pěkný, ale byli jsme ubytování v horním patře, takže pro rodinu s malými dětmi ne úplně vhodné.
Apartmán pěkný, ale byli jsme ubytování v horním patře, takže pro rodinu s malými dětmi ne úplně vhodné.
Pavel R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidná rodinná dovolená, na ideálním místě pro rodinu s dětmi. Určeno pro zájemce, kteří mají raději klidnou dovolenou.
Klidná rodinná dovolená, na ideálním místě pro rodinu s dětmi. Určeno pro zájemce, kteří mají raději klidnou dovolenou.
Členitá ve vzdálenosti 300 m, každý si najde co mu vyhovuje - písek, oblázky, skály na šnorchlování. Byli jsme naprosto spokojeni.
StravaBez jídla.
UbytováníApartmány včetně vybavení prakticky úplně nové, bez připomínek. Jediná výtka k parkovacímu místu v garáži, kam se prakticky nedalo vjet.
SlužbyBez služeb.
Jarmila N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čisté ubytovanie, milí ľudia a čistá slaná voda.
Čisté ubytovanie, milí ľudia a čistá slaná voda.
Čistá slaná teplá voda.
StravaVarili sme si, fajn vybavenie.
UbytováníČisté a pekné.
SlužbyApartmán fajn.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Vratislav F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláže čisté a pěkné
Pláže čisté a pěkné
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
maximální spokojenost
maximální spokojenost
+ čistá pláž přímo u hotolového komplexu, lemovaná stánky s vybavením na pláž (plážová obuv, obuv do vody, lehátka - ty nafukovali kompresorem, kavárničkami, rychlým občerstvením, ovocem,.... možnost půjčení vodních šlapadel se skluzavkami, vodního skůtru, .....za poplatek v dosahu 10 min. aqua hřiště, parasailing.
Hotelový komple je na kraji Makarske, kdo se vydá dále (pěšky, možno zkombinovat s cestou vláčkem) najde si místečko, kde je sám či jen s minimem lidí.
Přímo u hotelu není třeba mít boty do vody, ale dále jsou kameny ostřejší, tam obuv doporučuji.
Nedaleko je i pláž pro nudisty.
- Jediné co se mi nelíbilo, byl velice hlučný bar poblíž hotelu, kde se pořádaly beach party - na pláži bylo slyšet "bubny" z reproduktorů. Naštěstí jen odpoledne. Dopoledne ani večer nebylo slyšet nic. Ale vyřešili jsme to tak, že jsme chodili na pláž až za bar z pravé strany. (byl umístěn ve svahu a tak se hudba nesla po vodě jen do leva).
Snídaně - švédské stoly
Večeře výběr ze 6 jídel den předem + další jídla volně na stole (zapečené brambory, špagety, rizoto, rybí speciality, saláty, 2 polévky, zelenina, ovoce, zákusky, puding,....
ve středu rybí speciality z grilu na terase
vše výborné
žádný luxus, ale vše čisté = spokojenost
chybí klimatizace, ale vzhedem k tomu, že zrovna nebyly žádné extréní vedra, vůbec jsme ji nepostrádali
Pokojské uklízeli každý den, vyměňovali ručníky, povlečení. Není co vytknout.
Lokality v této zemi