Pineta Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Istrie, Vrsar
Gizella K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2026
Byl to příjemný březnový výlet na pláž, která je krásná i při 13-16 stupních.
Byl to příjemný březnový výlet na pláž, která je krásná i při 13-16 stupních.
Pláž je vzdálená 2 minuty a je obklopena velmi dlouhou pobřežní promenádou.
StravaJídla byla pestrá s množstvím ovoce, zeleniny a zdravých potravin.
UbytováníProstorný pokoj, velká, pohodlná postel, krásný výhled z balkonu. Budova je na kopci s udržovaným parkem, obklopená krásnými rostlinami. Ubytování si zaslouží 4 hvězdičky!
SlužbyBazén a sauny byly v tomto období čisté a nebyly přeplněné. Poskytovaly příjemnou relaxaci po dlouhých procházkách.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Mária V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Pobyt v tomto hoteli hodnotím veľmi pozitívne
Pobyt v tomto hoteli hodnotím veľmi pozitívne
Pláž je v podstate hneď pod hotelom, ktorá prislúcha k vedľajšiemu hotelu Belvedere ako aj bazény, ktoré hostia hotela Pineta môžu využívať bezplatne. Na pláži sa však platia aj lehátka aj slnečníky. Pláž je kombinovaná. Jedna časť je kamienková, druhá časť betónovo kamenná. Keďže nám prekážalo pomerne dosť ľudí na túto pláž, tak sme chodili na mestskú pláž vedľa kempu Orsera kde bola taktiež možnosť kamienkovej aj betónovej pláže so vstupom do mora po schodoch. Kúpali sa tam aj malé deti a aj môj desať ročný syn, ktorý ocenil aj možnosť skokov priamo do mora.
StravaStravovanie sme mali formou bufetových stolov. Na raňajky bola na výber teplá aj studená kuchyňa, takisto aj na večeru. Plus nejaké tie sladkosti, cereálie, ovocie, zelenina samozrejme. Nechýbalo nič. Vie si vybrať vegetarián, ten čo si pochutí na sladkom a aj mäsožravec ako sme boli my a ocenili sme samozrejme aj jedlá z rýb a musím vyzdvihnúť samotné dezerty. Tie boli fantastické všetky.
UbytováníHotel sa nachádza v peknom prostredí, kúsok od centra krásnej dedinky Vrsar, kde jazdí aj vláčik pre tých, ktorí sa boja kúsok vyšliapať mierny kopec (cca 15 minút pešo). Polohu hotela vnímam veľmi pozitívne nakoľko ten "ruch prístavného mestečka" je pod ním aj s plážou. Výhľad z izby sme mali na more, prístav a samotnú obec čo sme brali ako veľké plus, keďže pekný výhľad má svoje čaro. Vybavenie izby bolo v súlade s počtom hviezdičiek, ktoré hotel má. Možno že stav kúpeľne nie je pre všetkých vyhovujúci, ale nakoľko sme normálni ľudia, tak nám stačila aj taká. Čistotu však vytknúť nemôžeme, tá bola 100%ná. Dokonca každý deň chyžné menili uteráky, upratovali postele a keď bolo treba, vymenili na nich aj bielizeň čo sme sa čudovali, keďže tak často nechodia ani vo viac hviezdičkovom hoteli.
SlužbyHotel ponúka aj požičovňu bicyklov, ktorú sme žiaľ nevyužili. Má hernú miestnosť, ktorú využil syn (playstation 5, X-box, Ping-pong, šípky a podobne)... K dispozícii je aj interiérový bazén, bar, wellness, masáže..Takže ak niekomu nevyjde pekné počasie, dá sa zabaviť aj v hoteli. My sme však nevyužili nič okrem baru, kde bola vždy usmiata a milá obsluha ako aj v celom hoteli čo musím tiež vyzdvihnúť. Naozaj boli všetci veľmi milí a ústretoví.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 2 140 Kč za os.









































