Apartmány Helena Chorvatsko, Makarská riviéra
Martin P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Martin P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Veronika Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená splnila očekávání
Dovolená splnila očekávání
Pláž hned u penzionu, čistota vody skvělá, šnorchlování skvělé, poněkud rychlý spád do hloubky, ne zcela vhodné pro úplně malé děti.
StravaBez stravy
UbytováníPaní majitelka měla připraven pokoj dříve než avizované check-in a celou dobu se starala o čistotu penzionu.
SlužbyApartmán s vlastní údržbou, okolí apartmánu udržované v čistotě majiteli.
Helena Koláčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherné místo, zatím nejhezčí, které jsem v Chorvatsku navštívila!
Nádherné místo, zatím nejhezčí, které jsem v Chorvatsku navštívila!
Krásné, velké pláže. Museli jsme si ale najít místo s menším počtem lidí, bokem Tučepi. Vyhovovalo mi pobřeží s borovicemi, tedy přírodní stín. Voda čisťounká, perfektní přístup do vody.
StravaBez stravy
UbytováníUbytování skvělé, čisté, pro nás naprosto ideální. Klidně bych se příště vrátila na stejné místo!
SlužbyKrásné prostředí, milé, vstřícné jednání od paní domácí!
Miloslav Dobrota
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovanie hrozné,more perfektne .
Ubytovanie hrozné,more perfektne .
Zátoka bola super,a od apartmánu cca 5 min .
UbytováníApartmány prerobili a nafotili keď bolo všetko prerobené, momentálne apartmány chátraju.vo vnútri neskutočný bordel,špina,podochnuty hmyz kade tade, pleseň v kúpeľni,aj živý sa v noci objaví nie len na dlážke ale aj v posteli,stoly na terase prehnite s božou vôľou držali, chýbajú stoličky,my sme mali stôl na terasu v kríkoch hodený dolamany,a ten gril je rád že stojí,parkovanie je zlé 2 eurá nieje veľa ale hľadať miesto kde zaparkovať,bolo by to upravit . Čo sa tyka vybavenosti vo vnútri my sme mali našťastie čo treba keďže pán majiteľ alebo správca domu sa nezaujíma ako to je ,niekde ani poháre,ani chladnicka ,ani hrnce,,este že sme susedovci.v okolí apatmanu bordel.smeti a neporiadok.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Matouš Švehlík
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování za 4500 kč na osobu na 7 dní absolutně neodpovídá kvalitě apartmánu. Jsem znechucen, ubytování nám pokazilo celou dovolenou. Delagát dorazil až na druhý den odpoledne, reklamaci nám sice potvrdil ale nenabídl nám možnost jiného ubytování. Cestovní kancelář mě zaslala mail, že požadavek eviduje a bude se jím zabývat. Jsme 5 dní zpět v ČR a zatím jsem žádné stanovisko neobdržel.
Ubytování za 4500 kč na osobu na 7 dní absolutně neodpovídá kvalitě apartmánu. Jsem znechucen, ubytování nám pokazilo celou dovolenou. Delagát dorazil až na druhý den odpoledne, reklamaci nám sice potvrdil ale nenabídl nám možnost jiného ubytování. Cestovní kancelář mě zaslala mail, že požadavek eviduje a bude se jím zabývat. Jsme 5 dní zpět v ČR a zatím jsem žádné stanovisko neobdržel.
dobré
Stravabez stravy
UbytováníUbytování pro 5 osob v Apartmánovém domě CVITANOVIC. Absolutní NEspokojenost s ubytováním. Přístýlka pro 5 osobu nebyla vůbec připravena. Majitel ji připravil až na náš popud. Jakmile začal "gauč" rozkladát tak jsem myslel, že se pozvracím. Absolutní s prominutím bordel v gauči, zapalovač a zbytky starého jídla, matrace přistýlky byla značně potřísněna blíže nespecifikovatelnou tekutinou. Při další prohlídce apartmánu jsme objevili plíseň na kuchyňské lince, nepřipravené ložní prádlo, pavučiny v místnostech a jako poslední kapka byly zásuvky, které byly absolutně amatérsky připojené a nebojím se říct zivotu nebezpečné.
Službymajitel byl celkem vstřícný
Jiřina Šedrlová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborný
Výborný
vynikající
UbytováníUbytování pěkné , ale vybavenost kuchyně podprůměrná , pro čtyři osoby jenom dvě sklenice na pití,tři hrnky na čaj , tři lžičky a jeden nůž, nesvítila tři světla/lampičky/ a další bylo docela dobré.
Klíč od pokoje byl pouze jeden a po delším zdráhání nám majitel vydal další.
S majitelem nebyla možná domluva , neboť neumí česky. Kufry při odjezdu jsme měli od 9 hodin až do odjezdu uložené venku před ubytováním majitele.
Daniela Sumihorova
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jitka S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jakub V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 4 915 Kč za os.
Lucie R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dušan Ďuriš
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni jak s místem dovolené,tak i s koupáním v moři.
Byli jsme spokojeni jak s místem dovolené,tak i s koupáním v moři.
Pláže byli čisté písečné a z apartmu dobře přístupné,jen několik minut vzdálené(cca 6 min.)
StravaStravovali jsme v místních restaurací s pestrou nabídkou stravy a s velkým výběrem ryb.
od 4 590 Kč za os.
Zsolt Vajda
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to velmi příjemná, dobrá a obsahově bohatá dovolená.
Byla to velmi příjemná, dobrá a obsahově bohatá dovolená.
Před pěti lety jsme byli na tomto pobřeží, ale úplně jsme zapomněli, že je písčité, takže nás příjemně překvapilo, že je tam písek, mnoho vzpomínek se vrátilo, celkově to bylo dokonalé, moře, počasí... všechno!!!! Děkujeme!!!!!!
StravaProtože jsme neměli předem zaplacené stravování, vyřešili jsme to po svém, protože už dlouho jezdíme na dovolenou do Chorvatska, tamní jídla pro nás nebyla novinkou, ale milujeme chorvatskou kuchyni. Jinak všude, kde jsme jedli, bylo jídlo chutné a lahodné, obsluha prvotřídní a ceny nebyly vysoké.
UbytováníUbytování bylo maximálně vhodné pro dva lidi, cítili jsme se tam dobře.
SlužbyMajitelé byli milí, hodní, nebyly žádné třenice ani problémy!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
David Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Rád se na toto místo i s rodinou vrátím. Užili jsme si to. Možnost výletů po okolí. Baška Voda, Makarská, Omiš vše v příjemné dojezdové době.
Rád se na toto místo i s rodinou vrátím. Užili jsme si to. Možnost výletů po okolí. Baška Voda, Makarská, Omiš vše v příjemné dojezdové době.
oblázkové pláže, bez ježků vhodné pro malé děti, Po pláži navazující skaliska vhodné pro potápění- bohatá vodní fauna - je na co koukat (ryby, hvězdice, krabi atd...), na pláži není hlava na hlavě
StravaVlastní stravování ...
UbytováníUbytování vhodné pro rodiny. Klidné místo.
Pokoje čisté a zařízené dle fotografií nic nám nechybělo.
Ve vybavení i věci navíc
Ve všem vyhověli
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Blanka Knedlohansová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli spokojeni,akorád počasí se nám moc nevydařilo ale celkový dojmi z dovolené jsou výborné.
S dovolenou jsme byli spokojeni,akorád počasí se nám moc nevydařilo ale celkový dojmi z dovolené jsou výborné.
Karel H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivana T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alois Ježík
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla příjemná, vše v pohodě.
Dovolená byla příjemná, vše v pohodě.
Pláž pěkná, čistá, velmi blízko. Koupání příjemné, málo lidí.
UbytováníUbytování čisté, prostorné, vše funkční, kuchyň slušně vybavená.
Dušana G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsem si naprosto užili, vybrali jsme opravdu skvělé místo. Super pro děti, s grilem u penzionu.
Dovolenou jsem si naprosto užili, vybrali jsme opravdu skvělé místo. Super pro děti, s grilem u penzionu.
Pláž přibližně 80km od hotelu oblázková, krásná, dobrá pro děti. Na písčitou pláž jsme si popojeli autem do Loparu a tam to bylo opravdu skvělé pro děti.
StravaJelikož jsme bydleli na apartmanu, tak jsme si vařili sami, ale také jsme zavítali do restaurace ve městě. Tam to bylo úžasné, velmi milá obsluha a usměvavá. Všichni milý a příjemní a ochotní. Jídlo bylo výborné, já jsem ochutnala grilovaného tuňáka a manžel rizoto s krevetami, opravdu to stálo za to, výborné jídlo za přijatelnou cenu.
UbytováníUbytovaní bylo super, moc ochotná majitelka. I když jsme měli napsané, že lze se ubytovat od 14:00, tak jelikož jsme jeli na noc, tak jsme byli na místě kolem 8 ráno a tak jsme to šli zkusit, jestli by nás už neubytovali. Paní byla moc hodná a ochotná a ihned nás ubytovala a ptala se jestli nám nebude vadit, že budeme uplně dole, protože nás původně chtěla dát nahoru. Naprostá spokojenost, byli jsme rádi, že jsme dole a nemusíme všechno tahat nahoru a hlavně také kvůli kočárkům to bylo lepší. Apartman Renata jen doporučiji.
SlužbyPani se starala, dostali jsme i odpuzovače komárů do zásuvek.
Lokality v této zemi