Hause Oliva Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Istrie, Zambratija
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michael R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michael R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana Beníšková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velice pekna dovolena, klidne prostredi i pocasi se vydarilo, i kdyz byla jiz polovina zari. Obsluha penzionu velice dobra, nemam sebemensi pripominky. Kdo chce uzit klidnou dovolenou, velice doporucuji misto i obdobi.
Velice pekna dovolena, klidne prostredi i pocasi se vydarilo, i kdyz byla jiz polovina zari. Obsluha penzionu velice dobra, nemam sebemensi pripominky. Kdo chce uzit klidnou dovolenou, velice doporucuji misto i obdobi.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pohodová dovolená, vřele doporučuji všem věkovým kategoriím.
Pohodová dovolená, vřele doporučuji všem věkovým kategoriím.
Přístup na pláž v pohodě, čistota vody odpovídající hustota návštěvníků přiměřená .
StravaStrava pestrá, dostačující, ochotná a rychlá obsluha.
UbytováníPokoje prostorné, čisté.
SlužbyPersonál hotelu ochotný, nemáme žádných námitek.
Petra P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné ubytování, čisto,klid.
Krásné ubytování, čisto,klid.
Pláž Kučica, nepřelidněná, čistá.
UbytováníČisté,dobře vybavené,milí majitelé.
Mária Bejdáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pekná
Ubytovánípekné, čisté
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Pavel L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mariusz Hudeczek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michal Špidla
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
jan Gajdziok
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan Kápička
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné místo, město, hotel, moře, bazén .. zkrátka dovolená!
Pěkné místo, město, hotel, moře, bazén .. zkrátka dovolená!
Super, prostě Jadran.
StravaVýborná a rozmanitá!
UbytováníZáleží na pokoji. Lepší pokoje nemají chybu!
SlužbySkvělé!
Alena H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 11 056 Kč za os.
Martin C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martin Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V hotelu jsme byli vzhledem k vynikající poloze s výhledem na moře a nádhernou historickou část města již potřetí. Čekalo nás velké zklamání. Hotel v současné podobě údajně končí a po sezóně má začít buď rozsáhlá rekonstrukce nebo zbourání. Hotel kromě úklidu pokojů již žádné služby neposkytuje. Sklíčená atmosféra.
V hotelu jsme byli vzhledem k vynikající poloze s výhledem na moře a nádhernou historickou část města již potřetí. Čekalo nás velké zklamání. Hotel v současné podobě údajně končí a po sezóně má začít buď rozsáhlá rekonstrukce nebo zbourání. Hotel kromě úklidu pokojů již žádné služby neposkytuje. Sklíčená atmosféra.
Přímo u hotelu je malá oblázková pláž s dobrým vstupem do vody (přístup z hotelu po schodech), větší městská oblázková pláž je nedaleko. K opalování lze využít dostatečně velké betonové plochy, ze kterých se v minulosti dalo jít do vody po žebřících, ty jsou však již odstraněny. U pláže jsou sprchy a převlíkárny. Lze si najít místa ve stínu. Voda v moři krásně čistá, i v půlce září dostatečně teplá.
StravaObjednaná polopenze byla naštěstí poskytována v sousedním hotelu Marko Polo a byla vynikající co do šíře nabídky i kvality.
UbytováníUbytování odpovídá stáří hotelu cca 50 let s tím, že se do něj už dlouhou dobu neinvestovalo a nedělala se údržba. Recepce, společné prostory, jídelna, bar atd. jsou mimo provoz, místy na podlaze louže ze zatíkající vody. Skutečně teplá voda ve sprše tekla jen jednou. Hotel nemá výtahy. Na pokojích nejsou lednice.
SlužbyPo příjezdu jsme našli vchod do hotelu zamčený, s oznámením o potřebě hlásit příchod na recepci sousedního hotelu. Nezbytné služby a informace sousední hotel poskytoval.
Martin C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá odpočinková dovolená. Jen jednu vadu na kráse to mělo. Ve středu přijela jedna škola, která když přišla do jídelny, tak dělala trochu chaos. Ale ve čtvrtek přijela druhá škola. Přijela ve 23,00 hodin, takže všechny na hotelu vzbudili. Pak na sebe pokřikovali na balkónech a do tří do rána prostě usnout nešlo. To pak bylo každý večer.
Skvělá odpočinková dovolená. Jen jednu vadu na kráse to mělo. Ve středu přijela jedna škola, která když přišla do jídelny, tak dělala trochu chaos. Ale ve čtvrtek přijela druhá škola. Přijela ve 23,00 hodin, takže všechny na hotelu vzbudili. Pak na sebe pokřikovali na balkónech a do tří do rána prostě usnout nešlo. To pak bylo každý večer.
Malá pláž byla u hotelu a druhá veřejná kousíček od něj. Dalo se to, ale za jedno lehátku chtít 45 Kun mi příjde hodně. Jezdili jsme na písečnou pláž do Lumbardy, kde za lehátko chtěli jen 20 Kun a pláž neměla chybu.
StravaStrava byla chutná a bylo jí dost. Hotel stále doplňoval. Poměrně rozmanitý výběr.
UbytováníUbytování odpovídá standardu před 30 lety. Tady by bylo určitě co zlepšovat.
SlužbySlužby hotelu jsme nevyužívali, ale asi moc jich nebylo.
Alena Holubová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla úžasná, p.majitelka penzionu velice milá a ochotná
Dovolená byla úžasná, p.majitelka penzionu velice milá a ochotná
Na pláž jsme to měli z penzionu přesně dvanáct kroků a dva schůdky, moře čisté, pláž každé ráno uklízel nějaký pán a lidí tam bylo na září opravdu dost. hodně neukázněných - ukřičených poláků
Stravastrava byla dostačující, chutná...jen u snídaně nám chyběla zelenina nebo ovoce
UbytováníUbytování - vše v pořádku
Službynebyli jsme v hotelu, byl to penzion a tam nebyly služby
František Hodovsky
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V penzionu jsme již byli dříve a je celke kvalitní.Bohužel přestali vařit a tak jsme museli na jídlo do jiné i když nedaleké restaurace.
V penzionu jsme již byli dříve a je celke kvalitní.Bohužel přestali vařit a tak jsme museli na jídlo do jiné i když nedaleké restaurace.
Z terasy penionu se vstupuje přímo na malou ,oblázkovou pláž.Jelikož je v okolí ještě hodně jiných dotelů a penzionů je dost plná.Je celkem čistá a moře je průzračné.
StravaPokud byla strava dříve v Apolonu,bylo vše v pohodě.V restauraci,kam jsme chodili na jídlo to již nebylo tak OK.Jídlo bylo bez chuti,snídaně formou bufetu který nebyl řádně doplňován,jedli jsme na ulici a když začalo pršet tak nás honem stěhovali do budovi.
UbytováníPenzion známe a proto jsme tam jeli opakovaně.
SlužbyJelikož penzion končí, tak tam nikdo z majitelů nebyl.
Ľubomír Mydlárik
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Môže byť. Dá sa tam oddýchnuť.
Môže byť. Dá sa tam oddýchnuť.
niekoľko pláží, len si treba vybrať,pláž piesková aj kamenná ,k pieskovej si treba prejsť asi o 150 m ďalej
Stravastravovanie vlastné, nákupy odporúčam v Plodine,ostatné obchody sú trocha drahšie ,ale je ich tam dosť,čo sa týka stravovania vonku ,kopa rôznych konob ,stačí si vybrať
Ubytováníno klimatizácia a satelitná TV nebola funkčná (ale to sme nereklamovali) ,postel a zariadenie v pohode,mikrovlnka,chladnička s mrazničkou a malým bonusom bol trezor na izbe aj bazén vonku pri dome ,výhľad na more super aj na olivový háj
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Vendula Seemannová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka Pitterová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
místy dost hlučná, ale nejblíže k vile jsme byli spokojení
Stravavlastní
Ubytovánípříjemné, klidné, kvaliní
Službyapartmán
Hana Marelová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
čistá a hlavně písečná , bez ježků a bez nutnosti mít boty do vody
Stravavlastní , obchody dostupné
Ubytovánípodle představ , bylo zde vše co jsme potřebovali
Službymožnost zapůjčení plynového grilu
Ilona Skrbková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
krásná hned u penzionu přes ulici. Lemovaná promenádou se spoustou restaurací a obchůdků, fajn na večerní procházky. Pláž před hoteli je hodně plná, kde leží hlava na hlavu, což mi zrovna nemusíme, takže jsem se prošli až na konec pláže směrem na Podgoru, kde bylo klidněji a více místa. Na pláží jsou k pornajmutí lehátka a vodní sporty
StravaVelké zklamání, jídlo bez chuti, menší porce. Vaří Chorvati, kteří se pokoušejí o česko-slovenskou stravu, což jim vůbec nejde. Kdo má navíc zájem jíst ve vedru řízek?? Možná někdo ano, ale spíš bych čekala nějaké místní jídlo, než polévky z pytlíku. Připomíná to školní jídelnu za starých časů. Večer jsme občas ještě zašli na jídlo do restaurací na pláži. Tam vaří výborně. Pokud si někde nedáte pořádný oběd, budete mít i po večeři hlad.
UbytováníČisté, odpovídající fotografiím, velké plus byla klimatizace na pokojích, která už byla v ceně. Lednička je společná na chodbě. Jediné mínus je placené parkování před penzionem o kterém jsme se dozvěděli, až po zaplacení zájezdu (stálo 200kun, necelých 700kč), což není tak hrozné, ale CK by o tom měla dát vědět. V den odjezdu jsme museli vyklidit pokoj do 9h ráno a do 12h vyklidit parkoviště, což je sice logické, když přijedou další, ale v Tučepi je celkově problém někde zaparkovat, aby vám neodtáhli auto, takže jsme hned dopoledne odjeli.
Penzion je nad městskou komunikací, což je rušná silnice, ale nestojí hned u ní, takže nás to nerušilo.
slovenský delegát se tvářil, že ho obtěžují přijíždějící hosté a moc informací jsme se od něj nedozvěděli. Museli jsme se sami ptát, jak to tam vlastně chodí
Tomáš W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miroslav Vrána
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
jak písek tak kameny,čistota se odvíjela podle počtu lidí na pláži nicméně byl to takový střed
Stravabyla vlastní
Ubytováníčisté ubytování i když v menším prostoru,nám to ale stačilo,vybavení bylo v pořádku vše slíbené tambylo a bylo to funkční.
Službyo závěrečný úklid se postarala převážně obsluha
Lokality v této zemi