Apartmány Nastija Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš
Jiří H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Jiří H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michal Špidla
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
jan Gajdziok
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michael R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné ubytování, čisto,klid.
Krásné ubytování, čisto,klid.
Pláž Kučica, nepřelidněná, čistá.
UbytováníČisté,dobře vybavené,milí majitelé.
Ilona Skrbková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
krásná hned u penzionu přes ulici. Lemovaná promenádou se spoustou restaurací a obchůdků, fajn na večerní procházky. Pláž před hoteli je hodně plná, kde leží hlava na hlavu, což mi zrovna nemusíme, takže jsem se prošli až na konec pláže směrem na Podgoru, kde bylo klidněji a více místa. Na pláží jsou k pornajmutí lehátka a vodní sporty
StravaVelké zklamání, jídlo bez chuti, menší porce. Vaří Chorvati, kteří se pokoušejí o česko-slovenskou stravu, což jim vůbec nejde. Kdo má navíc zájem jíst ve vedru řízek?? Možná někdo ano, ale spíš bych čekala nějaké místní jídlo, než polévky z pytlíku. Připomíná to školní jídelnu za starých časů. Večer jsme občas ještě zašli na jídlo do restaurací na pláži. Tam vaří výborně. Pokud si někde nedáte pořádný oběd, budete mít i po večeři hlad.
UbytováníČisté, odpovídající fotografiím, velké plus byla klimatizace na pokojích, která už byla v ceně. Lednička je společná na chodbě. Jediné mínus je placené parkování před penzionem o kterém jsme se dozvěděli, až po zaplacení zájezdu (stálo 200kun, necelých 700kč), což není tak hrozné, ale CK by o tom měla dát vědět. V den odjezdu jsme museli vyklidit pokoj do 9h ráno a do 12h vyklidit parkoviště, což je sice logické, když přijedou další, ale v Tučepi je celkově problém někde zaparkovat, aby vám neodtáhli auto, takže jsme hned dopoledne odjeli.
Penzion je nad městskou komunikací, což je rušná silnice, ale nestojí hned u ní, takže nás to nerušilo.
slovenský delegát se tvářil, že ho obtěžují přijíždějící hosté a moc informací jsme se od něj nedozvěděli. Museli jsme se sami ptát, jak to tam vlastně chodí
Tomáš W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Je to úžasné místo, sice dál od pláže, ale kdo se nevrací na oběd tak super místo.
Je to úžasné místo, sice dál od pláže, ale kdo se nevrací na oběd tak super místo.
Krásné místo, zatím nejkrásnější kde jsem byl.
StravaVlastní.
UbytováníČisté, krásné a všichni ochotní.
SlužbyČisté.
Jitka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná a klidná rodinná dovolená bez jakéhokoliv stresu. Byli jsme 2 dospělí, dvě holky 12 a 14 let. Ubytovaní jsme byly v aparmánu s ložnicí a rozkládacím gaučem. K pobytu jsme měli zaplacené taky večeře v místní restauraci.
Příjemná a klidná rodinná dovolená bez jakéhokoliv stresu. Byli jsme 2 dospělí, dvě holky 12 a 14 let. Ubytovaní jsme byly v aparmánu s ložnicí a rozkládacím gaučem. K pobytu jsme měli zaplacené taky večeře v místní restauraci.
K pláži je to trochu dál, ale nám to nevadilo - cca 700 m. "Modrá" pláž byla hezká, ale bylo tam na nás hodně lidí a tím pádem také kalnější voda a ruch od stánků. Chodili jsme na pláž blíž k přístavišti - voda tam byla mnohem čistější a větší klid. Děcka se sice potápěli, ale nic moc nenašly. Vyřádili se na pláži při výletu na Kornati. Další pláže byly na druhou stranu od přístaviště. Tam byl drobnější štěrk, ale dost lodí a lodiček ukotvených poblíž pláží. Všechny pláže s pozvolným vstupem a oblázky.
StravaMěli jsme zaplacené večeře v místní restauraci v centru obce - cca 400 m od apartmánu i od pláže. Vždy jsme k jídlu dostali vodu s ledem. Polévka + jídlo servírované na velkém tácu. 4 porce = například 8 plátků masa nebo 8 řízků nebo 4 ryby - vždy se dvěma druhy přílohy a pečivem. K tomu také zeleninové saláty. Porce byly opravdu DOST velké.
UbytováníApartmán s ložnicí byl čistý a uklizený. Klimatizace je umístěna v místnosti s kuchyňkou a rozkládacím gaučem, takže v ložnici bylo stejně teplo až dost, ale hlavně že bylo kde se schladit. Kuchyňka vybavená myslím dostatečně - nic mi nechybělo - dělali jsme jen snídaně a lehké obědy (těstoviny, nějaké ty fazole z konzervy...). Kupelna pěkná, čistá, toaletního papíru dostatek. Ručníky - 2 osušky a dva menší ručníky na celý pobyt. Měli jsme i své tak jsme si ve čtyřech vystačili. Věřím, že paní by nám je i vyměnila, kdybysme poprosili. WIfi byla vpohodě než se přistěhovaly 4 puberťačky do vedlejšího apartmánu :-)
SlužbyVila NADA má velmi příjemné majitele. Paní vždy usměvavá a ochotná - peče výborné buchty. Pán také velmi sympatický - vzájemně jsme ochutnali fíkovici a slivovici. V apartmánu a na terase jsme ale měli své soukromí. I když terasa byla společná s ostatními ubytovanými (další 2 apartmány - myslím že menší), ale posezení i šňůr dostatek.
Daniel N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 7 600 Kč za os.
Antonín S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Letošní dovolená,kde jsme byli už po třetí se nám moc líbila. Počasí nám až tak nepřálo,ale i tak to bylo super. Jediný co bych vytkla tak byl autobus. Tam bylo vše v pořádku,ale zpátky jsme seděli vzadu i přesto,že jsme měli požadavek sedět kvůli dětem v předních místech.
Letošní dovolená,kde jsme byli už po třetí se nám moc líbila. Počasí nám až tak nepřálo,ale i tak to bylo super. Jediný co bych vytkla tak byl autobus. Tam bylo vše v pořádku,ale zpátky jsme seděli vzadu i přesto,že jsme měli požadavek sedět kvůli dětem v předních místech.
Pláž byla čistá,vstup do vody byl bezvadný a celkově je to pro děti ideální.
StravaStrava byla celkem rozmanitá,dalo se vybrat na co měl člověk chuť,takže v pořádku
UbytováníCo se týče ubytování,věděli jsme do čeho jdeme. Je to všechno starší,ale na to,aby se tam člověk vyspal to stačí. Jinak ručníky byli každý den čistý a i pokoj.
Službyslužby hotelu byli v pořádku
od 3 213 Kč za os.
Martin Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V hotelu jsme byli vzhledem k vynikající poloze s výhledem na moře a nádhernou historickou část města již potřetí. Čekalo nás velké zklamání. Hotel v současné podobě údajně končí a po sezóně má začít buď rozsáhlá rekonstrukce nebo zbourání. Hotel kromě úklidu pokojů již žádné služby neposkytuje. Sklíčená atmosféra.
V hotelu jsme byli vzhledem k vynikající poloze s výhledem na moře a nádhernou historickou část města již potřetí. Čekalo nás velké zklamání. Hotel v současné podobě údajně končí a po sezóně má začít buď rozsáhlá rekonstrukce nebo zbourání. Hotel kromě úklidu pokojů již žádné služby neposkytuje. Sklíčená atmosféra.
Přímo u hotelu je malá oblázková pláž s dobrým vstupem do vody (přístup z hotelu po schodech), větší městská oblázková pláž je nedaleko. K opalování lze využít dostatečně velké betonové plochy, ze kterých se v minulosti dalo jít do vody po žebřících, ty jsou však již odstraněny. U pláže jsou sprchy a převlíkárny. Lze si najít místa ve stínu. Voda v moři krásně čistá, i v půlce září dostatečně teplá.
StravaObjednaná polopenze byla naštěstí poskytována v sousedním hotelu Marko Polo a byla vynikající co do šíře nabídky i kvality.
UbytováníUbytování odpovídá stáří hotelu cca 50 let s tím, že se do něj už dlouhou dobu neinvestovalo a nedělala se údržba. Recepce, společné prostory, jídelna, bar atd. jsou mimo provoz, místy na podlaze louže ze zatíkající vody. Skutečně teplá voda ve sprše tekla jen jednou. Hotel nemá výtahy. Na pokojích nejsou lednice.
SlužbyPo příjezdu jsme našli vchod do hotelu zamčený, s oznámením o potřebě hlásit příchod na recepci sousedního hotelu. Nezbytné služby a informace sousední hotel poskytoval.
Martin C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá odpočinková dovolená. Jen jednu vadu na kráse to mělo. Ve středu přijela jedna škola, která když přišla do jídelny, tak dělala trochu chaos. Ale ve čtvrtek přijela druhá škola. Přijela ve 23,00 hodin, takže všechny na hotelu vzbudili. Pak na sebe pokřikovali na balkónech a do tří do rána prostě usnout nešlo. To pak bylo každý večer.
Skvělá odpočinková dovolená. Jen jednu vadu na kráse to mělo. Ve středu přijela jedna škola, která když přišla do jídelny, tak dělala trochu chaos. Ale ve čtvrtek přijela druhá škola. Přijela ve 23,00 hodin, takže všechny na hotelu vzbudili. Pak na sebe pokřikovali na balkónech a do tří do rána prostě usnout nešlo. To pak bylo každý večer.
Malá pláž byla u hotelu a druhá veřejná kousíček od něj. Dalo se to, ale za jedno lehátku chtít 45 Kun mi příjde hodně. Jezdili jsme na písečnou pláž do Lumbardy, kde za lehátko chtěli jen 20 Kun a pláž neměla chybu.
StravaStrava byla chutná a bylo jí dost. Hotel stále doplňoval. Poměrně rozmanitý výběr.
UbytováníUbytování odpovídá standardu před 30 lety. Tady by bylo určitě co zlepšovat.
SlužbySlužby hotelu jsme nevyužívali, ale asi moc jich nebylo.
Lenka V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné ubytování v rodinném prostředí nedaleko od moře a od centra, přesto v klidné lokalitě (měli jsme balkon do dvora). Majitelé také moc příjemní. Nádherné oblázkové pláže, čisté moře, v okolí mnoho restaurací, barů a občerstvení kde si vybere snad každý. Krásná okolní příroda, malebné výhledy na nedaleké hory. Moc jsme si dovolenou užili!
Pěkné ubytování v rodinném prostředí nedaleko od moře a od centra, přesto v klidné lokalitě (měli jsme balkon do dvora). Majitelé také moc příjemní. Nádherné oblázkové pláže, čisté moře, v okolí mnoho restaurací, barů a občerstvení kde si vybere snad každý. Krásná okolní příroda, malebné výhledy na nedaleké hory. Moc jsme si dovolenou užili!
V kuchyňce jsme občas postrádali nějaké to vybavení (prkýnka, nože.....) - malé množství na tolik pokojů.
SlužbyOd delegátky bychom očekávali o něco větší informovanost. Během našeho pobytu proběhlo v centru města několik místních slavností a akcí, o kterých jsme bohužel nevěděli.
Radka Tichopadová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování ve vile REPUJ i celkové prostředí Bašky Vody se nám moc líbilo, všem co mají rádi čisté a krásné moře doporučuji :-)
Ubytování ve vile REPUJ i celkové prostředí Bašky Vody se nám moc líbilo, všem co mají rádi čisté a krásné moře doporučuji :-)
Pláže se nám více líbily v nedaleké Brele, kam jsme po asi 15-20 minutové příjemné chůzi dorazili. Je zde hlavně méně lidí, což jsem uvítali. Nemáme rádi přeplněné městské pláže, kde je hlava na hlavě. Moře čisté, průzračné, a o to u dovolené o moře jde :-).
UbytováníUbytování ve Vile Repuj všem moc doporučuji :-). Vilka je v klidném místě, kousek od centra i moře. Ubytování - vybavení pokoje i kuchyně naprosto v pořádku. Vila byla čistá, kdo má rád pořádek. Kuchyňka, jelikož jsem vařila měla vše k dispozici, nic mi nechybělo. Pan domácí byl velmi vstřícný, výhoda je, že bydlí přímo ve vile, kdyby byl nějaký problém. Moc rádi se sem zase někdy vrátíme :-).
Michal V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli spokojení.
S dovolenou jsme byli spokojení.
Dostupnost k pláži byla dobrá, 3 minutý od ubytovaní, lidí bylo tak průměrně, žádně davy, možná způsobeno i termínem. Voda i pláž byla čistá, většinou byla vybetonována, trochu dále byla i oblázková s pozvolným sestupem.
StravaStrava nebyla poskytována u ubytování. Stravovali jsme se nejrůzněji v okolních podnicích. Strava průměrná žádné velké zázraky, málo dochucována, jednoduchá (všude samé hranolky).
UbytováníJelikož šlo zřejmě o relativně novou stavbu, vše bylo hezké zatím ještě nezničené, moderně zařízené. Vše bylo uklizené a čisté (asi také díky poplatku za úklid na konci pobytu). Nejvíce jsme si užili verandy s posezením s výhledem na moře. Jediné co mě mrzí je že chybí gril, možná jde půjčit to jsme si nezjišťovali.
od 5 900 Kč za os.
Lucie Štráchalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jakub V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
se spolecnosti a zajezdem jsem spise spokojen, ale vylozene bych znamemu nedoporucil jako skvely zazitek
se spolecnosti a zajezdem jsem spise spokojen, ale vylozene bych znamemu nedoporucil jako skvely zazitek
podprumerna, velmi spinava, susna cista plaz byla az cca 1km daleko
Stravavlastni
Ubytovánídostali jsme jiny pokoj, nez byl uveden (dle fotografii) na internetu a nasledne v e-mailu, jinak zarizeni bylo hezke
Službynemeli jsme
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lukáš Chábek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel Němčík
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokality v této zemi