Apartmány Srečko Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Střední Dalmácie, Igrane
Jitka Vostarková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprostá spokojenost. Nádherný výhled na moře. Pan domácí byl vždy příjemný a ochotný. Jsem si jistá, že tu nejsme naposledy. V okolí krásná příroda. Všude olivovníky, citrusy, granátová jablka... Moře dokonale čisté. Byl tu blahodárný klid. Sice malé městečko, ale myslím si, že co potřebujete k dovolené ---- zmrzlina - všude byla výborná ????, restaurace ---- možnost ochutnat místní speciality za příjemného šumění moře - dostatek ????. Úžasná pekárna, obchod se vším co je potřeba a několik dalších... co sice není potřeba, ale nějakou maličkost, která připomíná tu kterou dovolenou nebo potěší naše blízké, si chceme odvézt všichni.
Naprostá spokojenost. Nádherný výhled na moře. Pan domácí byl vždy příjemný a ochotný. Jsem si jistá, že tu nejsme naposledy. V okolí krásná příroda. Všude olivovníky, citrusy, granátová jablka... Moře dokonale čisté. Byl tu blahodárný klid. Sice malé městečko, ale myslím si, že co potřebujete k dovolené ---- zmrzlina - všude byla výborná ????, restaurace ---- možnost ochutnat místní speciality za příjemného šumění moře - dostatek ????. Úžasná pekárna, obchod se vším co je potřeba a několik dalších... co sice není potřeba, ale nějakou maličkost, která připomíná tu kterou dovolenou nebo potěší naše blízké, si chceme odvézt všichni.
Pláže jsou velmi dobře přístupné. My chodili do takové menší zátoky, kde se dalo chodit do moře i bez bot, protože nikde jsme neviděli ježky. Moře bylo krásně čisté, a tak na potápění jak dělané. Pláž lemují borovice, tak v odpoledních hodinách zde byla možnost se schovat do stínu, když už jste měli sluníčka dost.
StravaMěli jsme z vlastních zdrojů. Byla... vynikající ( vařila jsem sama, tak asi tak). Jinak co jsme ochutnali, tak nemám žádné výhrady. Potvory z moře...vynikaící.Výborná obsluha a hlavně ochotná a milá. Všude panovala příjemná nálada.
UbytováníNemám co vytknout. Apartmán byl dostatečně zařízený a při příjezdu dokonale uklizený. A i kdyby tam byl nějaký nedostatek... což nebyl, tak to okamžitě zapomenete po úžasném pohledu z balkónu.
Věra Makovská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
100% spokojenost...milí domácí, vzorný pořádek, úroveň ubytování vysoká
100% spokojenost...milí domácí, vzorný pořádek, úroveň ubytování vysoká
Pro všechny věkové kategorie, čistá, udržovaná.. nádherná... bezpečná
StravaVlastní..










