Apartmány ELPI *** - Malinska Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Krk
Michaela S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Michaela S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Gábor Komáromi
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 5 340 Kč za os.
Ildikó T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla kvůli místu velmi krásná, Medulin je nádherný.
Dovolená byla kvůli místu velmi krásná, Medulin je nádherný.
Pláž blízko apartmánu, kterou majitel inzeroval jako vzdálenou 200 m a viditelnou z balkonu, taková nebyla. Bylo vidět pouze na sousední domy. Vzdálenost je pravdivá, ale ta pláž je malá, je tam spousta malých lodí přivázaných, takže jsme tam nemohli jít koupat. Navštívili jsme jiné vzdálenější pláže, kde byla kvalita vody vynikající.
StravaByl soběstačný.
UbytováníUbytování nebylo vhodné ani kvalitou, ani přístupem hostitelů. To, co inzerují a co ukazují na fotografiích, neodpovídalo skutečnosti. Vybavení a stav bytu nebyly vyhovující.
SlužbyParkoviště před domem bylo málo, my jsme ho včas obsadili, ale ubytovatel nás poslal do jiné ulice, aby tam bylo místo pro jiného, později příchozího hosta. / Ani nám nepoděkoval, že jsme bez řečí uvolnili místo, za které jsme zaplatili!.. Vybavení kuchyně bylo nedostatečné, v pokoji nebyl ventilátor, v jiných pokojích byl, ale nefungovala moskytiéra. Nedostali jsme to, co bylo zahrnuto v ceně.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Dávid Olivér Neumann
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
**********
**********
1 km od ubytování se nachází 5hvězdičková Paradise Beach a oblíbená pláž Sahara, kterou lze autem a turistickou cestou dosáhnout za 2 km, ale kvůli terénu trvá cesta na Saharu půl hodiny. Je to nádherné místo, které vypadá nedotčeně, s prvotřídní kvalitou vody, ideální i pro lehké potápění.
Strava-
UbytováníUbytování bylo 10 minut chůze od Paradise Beach, což je perfektní, supermarket 2 minuty, pekárna a lékárna 3 minuty, ubytování bylo na klidném a tichém místě, krásný výhled, klimatizace, rychlý internet, pohodlné, dobré parkování na dvoře, jedinou výtkou byla koupelna. Celkově jsme však byli naprosto spokojeni.
Služby-
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lóránt F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Oto Hodermarský
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stiesnene priestory,malo odkladacieho priestotu ako nástenné vešiaky a poličky,ubohe vybavenie kuchynky, nezáujem majiteľov niečo vylepšiť.
Stiesnene priestory,malo odkladacieho priestotu ako nástenné vešiaky a poličky,ubohe vybavenie kuchynky, nezáujem majiteľov niečo vylepšiť.
Pláž OK, málo obcerstvenia
StravaStravovali sme sa samostatne
UbytováníVeľmi malá a stiesnena
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Veronika C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Fulierová Marcela
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme velice spokojeni
Byli jsme velice spokojeni
Pláž před apartmánem, čistá, bar na pláži, wi-fi, naprostá spokojenost
UbytováníS ubytováním jsme byli spokojeni, jen wi-fi nefungovalo.
Jakub Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Misto pekne, vsak celkove hrozne draho a clovek tam plati za uplne vsechno horentni castky. Pivo 25kuna,kukurice 13 kuna, hlavni jidlo cca. 130 kuna.
Misto pekne, vsak celkove hrozne draho a clovek tam plati za uplne vsechno horentni castky. Pivo 25kuna,kukurice 13 kuna, hlavni jidlo cca. 130 kuna.
Plaz pekna jen vsude cigaretove filtry a skoro zadne sprhy a zachody to same.
StravaJidlo bylo stale stejne pivo drahe a tocene stylem natocit a prebytecnou penu vahazet polevkovou lzici zase dotocit, zasr vyhazet penu lzici a stale dokol. Polevky pouze instantni.
UbytováníCiste pokoje, stary nabytek a stara kouplna ale jinak v poradku
František B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolena byla super,az na to,ze chorvatsko uz neni jak byvalo levnou dovolenou
Dovolena byla super,az na to,ze chorvatsko uz neni jak byvalo levnou dovolenou
Lidi jak blaznu,oblazkova plaz plna mistnich,kteri i na blbym lehatku chtely vydelat vic,nez na spokojenych lidech,co si u nich neco objednaji
StravaMely jsme polopenzy,na kterou se chodilo do vedlejsiho hotelu,kde nas pri cepovani piva trpel chlapek za pipou,ale jinak jidlo bylo super
UbytováníNa prespani super,jen v oknech chybely site proti komarum,kteri se kazdym vecerem zacaly rojit.
SlužbyJake sluzby hotelu?Televize ani wifi tam nebyla
Petra B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla výborná. Místo je vhodné jak pro mladé, tak pro rodinu s dětmi. Je zde spoustu restaurací, trhů a zábavy. Moře čisté a pohoří Biokovo je třešničkou na dortu.
Dovolená byla výborná. Místo je vhodné jak pro mladé, tak pro rodinu s dětmi. Je zde spoustu restaurací, trhů a zábavy. Moře čisté a pohoří Biokovo je třešničkou na dortu.
Pláž je neskutečně přeplněná, ale pokud jede někdo do Bašky Vody, musí s tím počítat. Pokud člověk není líný chodit, dají se najít klidná místa.
StravaMěli jsme bez stravy.
UbytováníUbytování bylo super. Vila Manda je na okraji města, mírně do svahu nad hotelem Putnik. Je tam klid a je tam krásný výhled na moře.
SlužbyPaní domácí byla naprosto úžasná, příjemná, stále se usmívala. Vyměnila ručníky, toaletní papír, pytlíky do koše. V apartmánu byla perfektně vybavená kuchyňka. Při odjezdu kdy se čekalo na autobus, nabídla kávu, čaj a poskytla svou koupelnu.
Marcela L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Irena Kozinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka byla pěkná,jen ta frekventovaná silnice ,přes kterou jsme museli přejít k pláži byla skutečně vražedná
Dovolenka byla pěkná,jen ta frekventovaná silnice ,přes kterou jsme museli přejít k pláži byla skutečně vražedná
Moře bylo super, čisté,podmínky pro šnorchlování by byli-ale bohužel podmořský život v okolí pláže nebyl-asi pro velké množství lidí,chtělo by to jít někde stranou. Kamínky na pláži,drobné-aj na okraji moře, Pláž úzká,ale udržovaná,lehátka za poplatek.
StravaNa večeře jsme chodili do okolních restaurací. Některé z nich byli vyloženě šokující, ale nakonec jsme našli vyhovující :)
UbytováníPokoj má ložnici a kuchyňku, která je docela dobře vybavená- lednice měla vytrhnuté dvířka od mrazáku, tak všechno uvnitř mrzlo.Sprchový kout a WC jako na fotografii, hygiena podprůměrem. V ložnici jsme měli celkem pohodlné matrace,čisté povlečení,spokojenost.
SlužbyDelegátka byla nová, moc toho při příjezdu neporadila,ale byla milá.Poté jsme ji už neviděli
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lucie F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se povedla, byli jsme spokojnei, nebyl žádný problém
Dovolená se povedla, byli jsme spokojnei, nebyl žádný problém
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jíří T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bylo to super nic nam nechybělo. Naprostá spokojenost
Bylo to super nic nam nechybělo. Naprostá spokojenost
Pláž krásně čistá voda krásně čirá, kouskama písek kouskama kamínky
StravaStrava byla super porce byly vyhovující a snídaně super
UbytováníUbytování bylo v pohodě na tu dobu kterou sme trávili v v ubytování bylo vyhovující
SlužbyVše co jsme potřebovali vědit sme se vždy dověděli
Petra L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka vyšla na jedničku až na trošku horšie zorganizovanie príchodu a odchodu autobusom z miesta ubytovania, ale dalo sa to prežiť. Prostredie príjemné, tiché, čisté. Skôr pre rodiny s deťmi alebo ľudí, ktorí nevyhľadávajú nočný život.
Dovolenka vyšla na jedničku až na trošku horšie zorganizovanie príchodu a odchodu autobusom z miesta ubytovania, ale dalo sa to prežiť. Prostredie príjemné, tiché, čisté. Skôr pre rodiny s deťmi alebo ľudí, ktorí nevyhľadávajú nočný život.
Kamienková, trošku preplnená, ale nič strašné, vždy sa dalo nájsť miestečko na deku. Pláž lemovali borovicové stromy, ktoré tvorili príjemný tieň. Hlavná pláž sa tiahla popri promenáde, takže všade bolo kúsok, či už do obchodu, reštaurácie a pod.. Jedinú novinku, ktorú od tohto roku zaviedli na pláži sa za sprchy platí 4kuny za 30sekúnd.
StravaStravu sme si zabezpečovali sami. Viacmenej sme si našli jednu príjemnú reštauráciu pri pláži, kde varili perfektné jedlá, či už morksé plody alebo klasický vyprážaný rezeň. Cenovo sa to pohybovalo ako u nás.
UbytováníMajitelia boli veľmi milí, vyšli nám vo všetkom v ústrety. Izba čistá, kuchynka primerane zariadená, neotravovali nás nikto zbytočnými návštevami (upratovanie a pod.). V podstate som sa tam cítila ako doma.
Službyja som bola s majiteľmi naozaj spokojná. Boli vždy po ruke keď sme niečo potrebovali.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Adriana J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prostredie veľmi pekne.bohuzial ubytovanie nebolo podľa predstáv. Nie moc atrakcií na vyžitie pre mladších.
Prostredie veľmi pekne.bohuzial ubytovanie nebolo podľa predstáv. Nie moc atrakcií na vyžitie pre mladších.
Veľmi malá pláž na toľko ľudí inak veľmi pekný prístup k moru.
UbytováníVeľmi strmé schody cibuz v apartmáne alebo cestou don. Určite nie pre starších ľudí. Zle riešené balkóny (bolo vidno až k susedom a tým pádom nebolo súkromie. Taktiež dosť neskoré ubytovanie a príliš skóre odubytovanie. Celkovo taký priemer.
SlužbyNepríjemná pani domáca ale pán domáci veľmi príjemný
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená
Skvělá dovolená
Pláž blízko hotelu,možnost půjčení lehátek a slunečníků, moře krásné čisté, brouzdaliště pro menší děti, možnost šnorchlování
StravaStrava výborná, denně v nabídce ryby. Na terase bohužel obtěžovali holubi.
UbytováníPokoj s velkým balkonem, čistý, škoda že ne klimatizovaný.
SlužbyNení co vytknout. Naopak ocenit přístup a vstřícnost personálu.
Veronika Hodánková
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené je velmi dobrý. Volili jsme termín mimo sezónu, počasí v říjnu bylo ideální na procházky i posezení venku.
Celkový dojem z dovolené je velmi dobrý. Volili jsme termín mimo sezónu, počasí v říjnu bylo ideální na procházky i posezení venku.
Pláž jako taková zde není, přístup do moře je po schůdcích, pro děti nevhodné. Místo na ležení málo prostorné. Velice pěkná promenáda.
StravaStrava byla naprosto vyhovující.
UbytováníHotel by zasloužil pár vylepšení a důkladnější úklid pokojů.
SlužbyHotel nenabízí žádné zvláštní služby, WIFI funguje bez problémů.
Miroslava K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Branislav Nopp
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Napriek dole spomenutym negativom, pozitiva stale prevazuju a radi sa opät vratime.
Napriek dole spomenutym negativom, pozitiva stale prevazuju a radi sa opät vratime.
Ako som spomenul sukromna plaz, ale bol tam len straznik, ktory zabranoval plazovym predavacom tam predavat kukuricu a ine veci, inac ju nikto nekontroloval.
Pristup a poloha vynikajuca
Stravu hodnotime velmi pozitivne, dostatok vsetkeho a bola aj rozmanita. Dokonca kazdy stvrtok je dalmatinsky vecer so zivou hudbou pri veceri a dalmatinskymi dobrotami.
UbytováníStandardne ubytovanie na 3hviezdickovy hotel, matrac bol mierne vylezany. Napriek tomu, ze hotel upozornuje hosti na ekologicke zmyslanie pri uterakoch, kazdy den nam boli menene aj ked nebolo treba.
SlužbyPozitivum vlastna podzemna garaz, 7Eur/den. Sucastou hotela Wellness, plati sa ale samostatne Wellnessu, vyborny fyzioterapeut, odporucame.
Negativum - napriek tomu, ze hotel ma vlastnu plaz a bazen, prakticky neprebieha kontrola, ci sa tam nachadzaju hotelovi hostia alebo aj cudzi ludia. Pri bazene nie je nik, kto by daval pozor na bezpecnost, napr. je zakazane skakat do bazena, napriek tomu nase deti boli ohrozovane opitymi dospelymi, ktory donho skakali a zapasili medzi sebou. Ked som sa hotelu na tento fakt stazoval, tak slubili napravu, ale nedoslo k nej. Takisto v bazene boli vyrivky, ktore zapinali len sporadicky, raz dokonca len kvoli navsteve delegatov z cestovnych kancelarii.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokality v této zemi