Apartmány Zita Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Privlaka
Miroslava K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Miroslava K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Gyuláné Papp
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bylo to skvělé, podařilo se nám uskutečnit všechny naše plány. Cítili jsme se dobře. Ubytovatelé byli velmi milí, pozorní a ochotní pomoci.
Bylo to skvělé, podařilo se nám uskutečnit všechny naše plány. Cítili jsme se dobře. Ubytovatelé byli velmi milí, pozorní a ochotní pomoci.
Snadno dostupné i pěšky. Několik minut chůze odtud se nachází písečná pláž, která je čistá, udržovaná a příjemná. Jsou zde služby na pozadí, které uspokojí všechny potřeby.
UbytováníVybavení apartmánu je velmi dobré. Čistota je prvotřídní. Kvůli nepohodlným postelím náš noční odpočinek nebyl úplný.
SlužbyPerfektně vybavená kuchyně, koupelna. Příjemná terasa. Použití kola.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V pořádku.
V pořádku.
Hezká.
StravaV pořádku.
UbytováníV pořádku.
SlužbyV pořádku.
od 20 832 Kč za os.
Zuzana Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Myslím, že dovolená se dá strávit i poněkud lépe, tak, aby přinejmenším odpovídala nabídce. Avizovaných 200m metrů k pláži je ve skutečnosti minimálně 300m, ne-li dál. O skutečnosti, že je možnost, že nás majitelé ubytují v suterénu, jsme se dozvěděli až z propozic, tedy po zaplacení dovolené. Překvapilo mne, že se cena za ubytování nedala platit v eurech, byť v eurech uváděná byla. Při "přepočtu" na Kč počítejte se ztrátou cca 10eur. Taktéž pobytová taxa nebyla přesná. Místo 3eur/ osobu, počítejte 3,2eur. V propozicích byla popsána trasa, kudy se dostat do kanceláře. Návod zněl, že na kruhovém objezdu odbočit..... Pokud Vás to zajímá, do města Poreč jsou asi tři příjezdy a takřka každá křižovatka je řešena jako kruhový objezd.
Myslím, že dovolená se dá strávit i poněkud lépe, tak, aby přinejmenším odpovídala nabídce. Avizovaných 200m metrů k pláži je ve skutečnosti minimálně 300m, ne-li dál. O skutečnosti, že je možnost, že nás majitelé ubytují v suterénu, jsme se dozvěděli až z propozic, tedy po zaplacení dovolené. Překvapilo mne, že se cena za ubytování nedala platit v eurech, byť v eurech uváděná byla. Při "přepočtu" na Kč počítejte se ztrátou cca 10eur. Taktéž pobytová taxa nebyla přesná. Místo 3eur/ osobu, počítejte 3,2eur. V propozicích byla popsána trasa, kudy se dostat do kanceláře. Návod zněl, že na kruhovém objezdu odbočit..... Pokud Vás to zajímá, do města Poreč jsou asi tři příjezdy a takřka každá křižovatka je řešena jako kruhový objezd.
Nejezděte bez bot do vody, pokud chcete mít nerozřezané nohy. Doporučuji vzít si s sebou šnorchl, je na co se dívat. Na pláži je placený tobogán i další atrakce. Za kopeček zmrzliny u pláže chtěli 7KN, což je dost. Ovšem až okem porovnáte velikost chorvatského a českého kopečku, nebude vám peněz v žádném případě líto.
StravaStravování jsme měli vlastní. Ochutnali jsme i mořské plody v restauraci poblíž moře. Byly výborné. Nakupovat základní potraviny lze prakticky kdekoliv v obchodech, ve srovnání s ČR byly dražší. Pozor na balené tekutiny, téměř všechny lahve jsou vratné( i od obyčejných vod)
UbytováníUbytování v suterénu. Není moc příjemné platit si letní dovolenou, a až po příjezdu být odveden do suterénních prostor. Vnitřní prostory byly poměrně nově zařízené, kuchyňka s indukční dvojpotýnkou dostačující. Všude bylo čisto. Podotýkám, že návštěvníci z Německa a Ruska byli ubytováni všichni v apartmánech "výše", měli samostatné terasy. I my, ubytovaní v suterénu, jsme mohli posedět venku. Byl pro nás vyčleněn stolek dva metry od parkoviště na dvorku. Zřejmě jsme ještě v majitelčiných očích nedospěli do rovnocenné pozice. Avizovaný gril sice na místě byl, ovšem ve stavu nevhodném k použití. Byl celý zrezivělý, nepoužívaný.
SlužbyPřekvapilo mne, nemile, že dcera, která spala na gauči, neměla připravenou deku na přikrytí. Dostala jen jakési prostěradlo přes sebe a velkou osušku. Spala raději pod dekou, kterou měla v autě na přikrytí.
Aleš P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem je vcelku dobrý.
Celkový dojem je vcelku dobrý.
Vzdálenost pláže od ubytování bylo více jak 600 m, což je hodně daleko. Pláže byly čisté, plné lidí. Vzhledem k množství lidí bylo šnorchlování horší. Moře bylo vcelku čisté.
StravaVlastní.
UbytováníUbytování bylo vzhledem k ceně pěkné, čisté. Paní majitelka byla velmi ohleduplná a vstřícná.
SlužbyUbytování v soukromí bez služeb.
Nikol Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné
Výborné
Vzdálenost od pláže horší, ale dá se. Voda průzračná, pláže celkem úzké
StravaDostačující
UbytováníVýborné
SlužbyDostačující
ilona chejnová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super, moc jsme si to užili.
Dovolená byla super, moc jsme si to užili.
Pláž čistá, oblázková a udržovaná, možnost placené sprchy.
StravaStravu jsme měli vlastní, ale kuchyňka byla zařízená základem (talíře, hrnečky, skleničky, příbory, hrnce, ....), který nám naprosto vyhovoval.
UbytováníVybavení pokoje parádní, byl tam maličký technický problém s elektřinou (zlobí jim pojistky), ale nebylo to nic co by se nedalo zvládnout.
SlužbyCelkový dojem byl krásný, moderní a funkční.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné ubytování v centru a v těsné blízkosti moře.
Bohužel počasí nám nepřálo.
Krásné ubytování v centru a v těsné blízkosti moře.
Bohužel počasí nám nepřálo.
Čistá, kamínková, cca 30m od ubytování
StravaFormou bufetu
UbytováníByl nám přidělený apartmán než jsme měli objednaný. Dostali jsme v posledním patře a byl objednaný v nižším patře. Jediné mínus ostré točité schodiště do apartmánu.
SlužbyPan majitel velmi ochotný a rád se vším pomohl.
Dovolil nám i prodloužit si pobyt.
Denisa D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bol je veľmi krásne miesto pre letnú dovolenku, pláž Zlatni rat je naozaj očarujúca. Dajú sa tam nájsť krásne miesta, dá sa ísť na výlet do neďalekého Splitu alebo na ostrov Hvar. Veľmi pekným zážitkom je aj výhľad z Vidovej Gory, aj keď výstup je trocha náročnejší.
Jedným z mála záporov je však to, že ceny v obchodoch a reštauráciách boli vyššie vzhľadom na to, že sa jedná o dosť komerčnú lokalitu plnú dovolenkárov. Ďalším záporom bola studená voda v mori.
Inak sme však boli s dovolenkou veľmi spokojní.
Bol je veľmi krásne miesto pre letnú dovolenku, pláž Zlatni rat je naozaj očarujúca. Dajú sa tam nájsť krásne miesta, dá sa ísť na výlet do neďalekého Splitu alebo na ostrov Hvar. Veľmi pekným zážitkom je aj výhľad z Vidovej Gory, aj keď výstup je trocha náročnejší.
Jedným z mála záporov je však to, že ceny v obchodoch a reštauráciách boli vyššie vzhľadom na to, že sa jedná o dosť komerčnú lokalitu plnú dovolenkárov. Ďalším záporom bola studená voda v mori.
Inak sme však boli s dovolenkou veľmi spokojní.
Pláž Zlatni Rat bola od hotela dosť vzdialená. Najprv sme si mysleli, že je to blízko, avšak cesta priemerným tempom trvala aj 40 minút. Pláž bola čistá, ľudí bolo dosť veľa. Nepáčilo sa nám však, že voda bola dosť studená. Vždy poobede začal fúkať silný vietor a bolo prakticky nemožné zotrvať vo vode po dlhšiu dobu.
Bližšie sa nachádzala menšia pláž pri Dominikánskom kláštore, pláž bola čistá, pekná, cesta k nej trvala asi 20 minút, avšak voda bola tiež studená.
Väčšinou sme si varili samy, ale samozrejme, že sme ochutnali jedlá aj z reštaurácií. Miestna kuchyňa je zameraná hlavne na grilované jedlá a plody mora. Jedli sme aj chutné jedlá, avšak dostali sme aj presolené jedlo a v jednej reštaurácii sme mali pocit, že mäso bolo úplne surové.
UbytováníIzba bola veľmi pekná. Keď sme prišli, boli sme milo prekvapení čistotou, všetko bolo až vyleštené, klobúk dole. Vo vybavení nám nechýbalo absolútne nič, dokonca tam boli aj také veci dostupné, ktoré sme nečakali, že tam budú. Obrovským plusom bola aj poloha hotela, 3 minúty od promenády a zároveň v celkom tichej ulici. Naozaj nemôžeme povedať jednu zlú vec na tento hotel.
SlužbyCelkový dojem z hotela, ako sme už spomínali vyššie, je výborný, nie je to k tomu čo dodať.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lenka G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Judit M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Z hlediska všeho jsme měli téměř dokonalou dovolenou.
Z hlediska všeho jsme měli téměř dokonalou dovolenou.
Moře je křišťálově čisté, i když trochu chladné a poměrně divoce vlnící se. Většinou jsou zde betonové pláže, ale pokud člověk hledá, najde několik oblázkových pláží a vedle hotelu Kvarner i malý písečný úsek. Lehátka a slunečníky jsou téměř všude k pronájmu, ale lze použít i karimatku.
StravaSnídaně byla formou švédských stolů, kde byla podávána bohatá nabídka, i když každý den stejná. Nebesky chutnaly jejich čerstvě pečené malé housky s různými příchutěmi, a také byl velký výběr snídaňových nápojů.
UbytováníUbytování je na skvělém místě, 3 minuty chůze od pláže, na úpatí hory, takže je odtud fantastický výhled jak na moře, tak na horu Učka. Pokoj byl čistý a uklizený, zařízený trochu staromódním nábytkem, ale vše, co bylo potřeba, bylo k dispozici. Každý den jsme dostali čisté ručníky a myslím, že pokoj byl také trochu uklizený. Z balkonu byl výhled na moře, klimatizace byla téměř u všech pokojů.
SlužbyNa recepci, která je otevřená 0-24 hodin, vždy ochotně pomohli, zaměstnanci se domluvili i v několika jazycích, dokonce i úklidový personál. Všichni byli usměvaví. Byla možnost využít masáže a také jsme využili hotelový bazén. Na recepci byla možnost připojení k internetu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lívia Németh
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvěle se to povedlo!
Skvěle se to povedlo!
Pláž je snadno a rychle dostupná. Uspořádaná pláž a vynikající hloubka a teplota vody!
StravaObjednali jsme si pouze snídani, která byla také velmi dobrá. Možná nám trochu chyběla zelenina.
UbytováníVelmi dobrý hotel, v této kategorii opravdu velmi dobrý!
SlužbyVšechno bylo velmi vyhovující!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 9 240 Kč za os.
Antonín Krupka
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
úžasná dovolená, skvělé ubytování a čisté pláže
úžasná dovolená, skvělé ubytování a čisté pláže
Ondřej K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovatel byl pozorný a velmi ochotný. Obchod a pohostinská zařízení jsou v blízkosti dostupná.
Ubytovatel byl pozorný a velmi ochotný. Obchod a pohostinská zařízení jsou v blízkosti dostupná.
Je to velmi přeplněné, přístup je možný pouze pěšky / asi 10 minut /, protože parkování není možné nebo je možné pouze s telefonickou platbou, a to jen obtížně.
Stravasamoobslužný
UbytováníNebyla k dispozici vhodná, čistá mikrovlnná trouba.
Službyapartmán
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Andrea E.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená předčila naše očekávání. Jeli jsme až v noci se soboty na neděli, takže jsme se vyhnuli jakýmkoliv kolonám. Při zpáteční cestě v sobotu dopoledne jsme chvíli čekali ve frontě na chorvatsko-slovinské hranici, ale jenom díky tomu, že jsme se vraceli po silnici kolem pobřeží a na zacpanou silnici se napojili až těsně před hranicí. Auta jedoucí po dálnici čekala v koloně více jak hodinu. Za hranicemi byl již provoz plynulý. Teploty se pohybovaly mezi 28 až 30 °C, ale díky pofukujícímu větříku nebylo pocitově horko. Jeden deštivý den byl ideální k prozkoumání okolí. Krásná byla projížďka vláčkem z Poreče do Zelené Laguny a zpáteční pěší cesta po pobřežní promenádě a nadchlo nás muzeum traktorů nedaleko Poreče s výstavou vývoje zemědělství.
Dovolená předčila naše očekávání. Jeli jsme až v noci se soboty na neděli, takže jsme se vyhnuli jakýmkoliv kolonám. Při zpáteční cestě v sobotu dopoledne jsme chvíli čekali ve frontě na chorvatsko-slovinské hranici, ale jenom díky tomu, že jsme se vraceli po silnici kolem pobřeží a na zacpanou silnici se napojili až těsně před hranicí. Auta jedoucí po dálnici čekala v koloně více jak hodinu. Za hranicemi byl již provoz plynulý. Teploty se pohybovaly mezi 28 až 30 °C, ale díky pofukujícímu větříku nebylo pocitově horko. Jeden deštivý den byl ideální k prozkoumání okolí. Krásná byla projížďka vláčkem z Poreče do Zelené Laguny a zpáteční pěší cesta po pobřežní promenádě a nadchlo nás muzeum traktorů nedaleko Poreče s výstavou vývoje zemědělství.
My jsme se jezdili koupat do sousedního Červaru-Poratu, protože tam se dalo bez problémů zaparkovat asi 100 m od pláže a nebylo tam tak přelidněno jako v Poreči. Byla tam jedna velká oblázková pláž se sprchami, která byla celý den z velké části ve stínu a na ní navazovaly divoké plážičky, ke kterým byl přístup prošlapanými pěšinami lesem a křovím. Voda byla čistá, byli tam krabi a škeble, na ježka jsme žádného nenarazili. Na pláži byla vyplavená mořská tráva, která ale ničemu nevadila.
StravaStravu jsme měli vlastní, takže jediné co můžeme hodnotit jsou zmrzliny a ty byly výborné.
UbytováníProtože jsme přijeli o den později, ubytovali nás ráno ihned po příjezdu. Ubytovací agenturu jsme našli bez problémů, nechtěli po nás zaplatit ani kauci. Pak jsme následovali pána na skútru, který nás navigoval až před dům, kterým nás i provedl. Ubytování bylo celkem příjemné, milým překvapením byl krásný výhled na moře, jenom k němu nebyl žádný pozemek a byl dost vzdálen od moře, což jsme ale dopředu věděli, nicméně na poslední chvíli nic lepšího nesehnali.
David Burget
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vynikající dovolená, kterou mohu doporučit všem.
Vynikající dovolená, kterou mohu doporučit všem.
Super. Dobrý přístup do moře.
StravaMěli jsme vlastní, v restauraci výborné.
UbytováníPaní domu byla příjemná, ubytování hezké.
SlužbyVše v pořádku, i úklid.
Petra L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka vyšla na jedničku až na trošku horšie zorganizovanie príchodu a odchodu autobusom z miesta ubytovania, ale dalo sa to prežiť. Prostredie príjemné, tiché, čisté. Skôr pre rodiny s deťmi alebo ľudí, ktorí nevyhľadávajú nočný život.
Dovolenka vyšla na jedničku až na trošku horšie zorganizovanie príchodu a odchodu autobusom z miesta ubytovania, ale dalo sa to prežiť. Prostredie príjemné, tiché, čisté. Skôr pre rodiny s deťmi alebo ľudí, ktorí nevyhľadávajú nočný život.
Kamienková, trošku preplnená, ale nič strašné, vždy sa dalo nájsť miestečko na deku. Pláž lemovali borovicové stromy, ktoré tvorili príjemný tieň. Hlavná pláž sa tiahla popri promenáde, takže všade bolo kúsok, či už do obchodu, reštaurácie a pod.. Jedinú novinku, ktorú od tohto roku zaviedli na pláži sa za sprchy platí 4kuny za 30sekúnd.
StravaStravu sme si zabezpečovali sami. Viacmenej sme si našli jednu príjemnú reštauráciu pri pláži, kde varili perfektné jedlá, či už morksé plody alebo klasický vyprážaný rezeň. Cenovo sa to pohybovalo ako u nás.
UbytováníMajitelia boli veľmi milí, vyšli nám vo všetkom v ústrety. Izba čistá, kuchynka primerane zariadená, neotravovali nás nikto zbytočnými návštevami (upratovanie a pod.). V podstate som sa tam cítila ako doma.
Službyja som bola s majiteľmi naozaj spokojná. Boli vždy po ruke keď sme niečo potrebovali.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Adriana J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prostredie veľmi pekne.bohuzial ubytovanie nebolo podľa predstáv. Nie moc atrakcií na vyžitie pre mladších.
Prostredie veľmi pekne.bohuzial ubytovanie nebolo podľa predstáv. Nie moc atrakcií na vyžitie pre mladších.
Veľmi malá pláž na toľko ľudí inak veľmi pekný prístup k moru.
UbytováníVeľmi strmé schody cibuz v apartmáne alebo cestou don. Určite nie pre starších ľudí. Zle riešené balkóny (bolo vidno až k susedom a tým pádom nebolo súkromie. Taktiež dosť neskoré ubytovanie a príliš skóre odubytovanie. Celkovo taký priemer.
SlužbyNepríjemná pani domáca ale pán domáci veľmi príjemný
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lokality v této zemi