Vila Nazlic Chorvatsko, Primošten
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
paráda
paráda
krásné pláže a čistá voda
Ubytováníprostorný pěkný apartmán, skvěle vybavený
Tomáš K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 6 670 Kč za os.
Peter S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovo bolo ubytovanie v dobre.
Cestovna kancelaria nemala zapracovany aktualny stav v zmluve (chybala informacia o klimatizacii a taktiez ze sa za nu plati).
Majitelka namiesto toho aby sa slusne predstavila a vysvetlila nam co ju trapi, iba kricala a na miesto slusnej dohody a rozhovoru nam nasledne klimatizaciu odpojila.
Uz to jednoducho nieje to co to byvalo a majitelia stavaju vilky cisto za ucelom zisku a nemaju k tomu nejaky vztah.
Celkovo bolo ubytovanie v dobre.
Cestovna kancelaria nemala zapracovany aktualny stav v zmluve (chybala informacia o klimatizacii a taktiez ze sa za nu plati).
Majitelka namiesto toho aby sa slusne predstavila a vysvetlila nam co ju trapi, iba kricala a na miesto slusnej dohody a rozhovoru nam nasledne klimatizaciu odpojila.
Uz to jednoducho nieje to co to byvalo a majitelia stavaju vilky cisto za ucelom zisku a nemaju k tomu nejaky vztah.
Pobyt sme mali bez stravy a stravovali sa v restauraciach. Uz neobsluhuju domaci, ale casnici brigadnici a je to citit na kvalite sluzieb.
UbytováníProblem s majitelkou. Inak vsetko ostatne ok. Krasny vyhlad z terasy na more.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martina Kaucká
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Luboš U.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Primošten na nás udělal velmi dobrý dojem.Byli jsme již mimo sezónu (méně lidí) ,tak že paráda.
Odjezd do Chorvatska z Prahy v 13.00 - den před odjezdem posunut na 14.00 považuji za naprostou tragédii !
Primošten na nás udělal velmi dobrý dojem.Byli jsme již mimo sezónu (méně lidí) ,tak že paráda.
Odjezd do Chorvatska z Prahy v 13.00 - den před odjezdem posunut na 14.00 považuji za naprostou tragédii !
Čisté moře ,čisté pláže - chválím.
StravaVlastní. Ceny v marketech o něco vyšší než v ČR,ale dá se to unést. Vařili jsme si ve velmi bídně vybavené kuchyňce.
UbytováníByli jsme ubytováni v suteréním bytě (č.7) se vstupem před dům na terasu. Bohužel na terase nebyl ani slunečník ,tak že přes den vcelku nepoužitelná. Ubytovaní se musí smířit s tím ,že budou snídat na terase ve společnosti koček,které jsou zde ráno zaparkované a čekají na něco dobrého. Jsme chovatelé ,tak nám to nevadilo. Horší to bylo s mravenci (faraony),kteří okupovali celou kuch. linku a okolí.
Zařízení apartmánu skromné ,ale na týdenní dovču plně dostačující.
Poloha domu zcela nevhodná pro ty lidi ,kteří mají problém s nohana nebo plícema.
V dnešní době ubytování bez připojení k netu patří do kategorie - nejskromnější.
Michal Špalek
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrý den, nejsem úplně typ, který by rád kritizoval ale myslím si, že je na místě vyjádřit se k věcem, které nebyly úplně v pořádku a celkový dojem z pobytu velice kazily. Primošten jako takový je velice krásné město jako stvořené pro večerní dlouhé procházky po plážích nebo v samotném městečku. Restaurace na každém kroku a obsluha vždy velice příjemná a vstřícná. Na dovolenou jsme se dopravovali vlastním vozem a tak jsme mohli navštívit i blízké okolí např. krásné město Trogir. Nejste-li úplný plážový povaleč, tato oblast Vás nezklame, stále je co objevovat. V podstatě nemusíte ani umět jazyk, Češi a Slováci jsou tu jako turisté v jasné přesile.
Dobrý den, nejsem úplně typ, který by rád kritizoval ale myslím si, že je na místě vyjádřit se k věcem, které nebyly úplně v pořádku a celkový dojem z pobytu velice kazily. Primošten jako takový je velice krásné město jako stvořené pro večerní dlouhé procházky po plážích nebo v samotném městečku. Restaurace na každém kroku a obsluha vždy velice příjemná a vstřícná. Na dovolenou jsme se dopravovali vlastním vozem a tak jsme mohli navštívit i blízké okolí např. krásné město Trogir. Nejste-li úplný plážový povaleč, tato oblast Vás nezklame, stále je co objevovat. V podstatě nemusíte ani umět jazyk, Češi a Slováci jsou tu jako turisté v jasné přesile.
Udávaná vzdálenost 400 m od moře byla lehce optimistická, realita je asi tak 800 m, ale to nám nevadilo.
StravaDovolenou jsme měli bez stravy, vařili jsme si sami (možná by to chtělo něco málo přikoupit, ten 1 nůž na chleba to opravdu nevytrhne) nebo jsme se stravovali v místních restauracích. Kuchyň disponovala základním vybavením, ale třeba struhadlo nebo škrabku nečekejte.
UbytováníUbytování bylo bohužel veliké zklamání. Pokoj,který jsme objednávali měl být přízemní, realita ovšem byla jiná. Vstupní dveře pod úrovní chodníku, malá úzká okýnka v ložnici a v koupelně jasně naznačovala, že se nejedná o přízemní pokoj, ale o pokoj suterénní. Okýnka v úrovni chodníku nebylo možno nechávat otevřená ani přes noc, jelikož Nás jimi navštěvovali nezvaní hosté (pavouci - jako opravdu velcí a chlupatí, stonožky gigant a kobylky). V kuchyni se nacházelo velké francouzské okno, které mělo ústit na terasu a v podstatě to byl jediný zdroj přirozeného světla a také jediný pokoj který byl opravdu přízemní. Terasa/balkon jak bylo napsáno ve smlouvě to byl bohužel velice špatný vtip. Nejedná se o terasu, ale o pravděpodobně bývalé parkoviště, prostě vybetonovaný plac před domem, společný pro dva pokoje, nijak ohraničený, pouze zboku nízkou zídkou. Žádný plot, žádné ohraničení, myslím, že to není zas takový problém vysázet tři túje nebo postavit plot, aby všem co jdou kolem nebo bydlí nad vámi bylo jasné, že se jedná o terasu a ne o veřejný prostor, kam si chodí unavení pocestní sednout, dětí z ulice zahrát badminton a kam sousedi hází zbytky od oběda kočičkám. Kočky (přesněji 6 koček), pravidelní ranní návštěvníci na mléko bohužel neumožňovali, abyste si vyvětrali alespoň otevřením dveří na terasu, jelikož jste jich měli okamžitě plný pokoj. Všudypřítomní mravenci lezoucí po celé kuchyni prasklými kachličkami z venku, už jen dokreslili místní faunu.
Výhled: jak praví pravidlo, není-li napsáno výhled na moře, ani ho nečekej, zde platilo beze zbytku, ale s tím jsme počítali. Ovšem, že se budu celý týden dívat na oplocenou hrubou stavbu tří nových apartmánů ze kterých trčí kabely to mě celkem dostalo.
Korunu už tomu nasadila jenom skládka, která se nacházela za zídkou naší terasy.
Pozitivně musím hodnotit to, že byla neustále k dispozici teplá voda, sprchový kout byl dostatečně velký a pokoj byl čistý ikdyž jednoduše zařízený.
Delegátka byla velice vstřícná, pořád se smála a se vším pomohla.
Slavomíra Imrichová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.
Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.
Dle prospektu bylo uvedeno že písečná a oblázková pláž se nachází asi 480 m od apartmánu. První oblázkovou pláž byla asi 2,5 km od apartmánu - ještě, že si od nás někdo přinesl bicykl a mohol se projet po poloostrově. Od delegáta jsme se nemohli nic dozvědět. Nepomáhal a neradil v ničem co jsme chtěli vědět. Při apartmáne jsme mali jenom pláž, která byla celá vápencová - nedalo se na ni stát, chodit do mora ani ležet. Asi po 2 dnech jsme našli další oblázkovou pláž, která síce byla bližšie, ale kameny byli větší, pláž byla špinavá, lodě v blizkosti.. Špatné to bylo i se socialním zařízením...
StravaStrava byla vlastní. Koupili jsme si oběd jenom když jsme byli na vyletě - v městě Pula nebo na výletě s lodí. Neměli jsme vyhrady. Jídlo chutilo..
Ubytování dle katalogu, 2 izby, 2 soc zařízení, kuchyňka. Příjemně překvapila pračka, neprali jsme síce, nevěděli jsme, že tam bude, nemněli jsme prášek,nebyla uvedena v katalogu. V izbe jsme měli postel, skříň. Málo zástrček, v izbě byla jenom jedna - člověk se musel rozhodnout jestli si dobije telefon, foťák, notebook.. V izbě jsme museli zatvírat okno - mnoho komáru, pak se nedalo dejchat. V koupelne divně zapáchalo asi z odpadu, sprcha jenom vanička a igelitová zastěna. Celkový dojem z ubytování byl dobrý, kazila to koupelna, kuchyně byla dobre vybavená. Příjemné posezení venku. Postel dostatečně velka.
SlužbyBydleli jsme v apartmáně. Jak jsme přišli, domácí nás pustili na parkovisko a hned jsme se ubytovali. Domácich jsme viděli málo, nebyl žádnej konflikt ani nic podobné. Byli to příjemní lidé.
Martin Šrek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lukáš C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 8 575 Kč za os.
Taťána Křížanovská
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
kvalitní, rozmanitá
Stravavlastní
UbytováníNa základě výše uvedeného jsem nepříjemným postupem vymohla apartmán ve starém městě, který byl velmi pěkný, ale parkování 500m od ubytování, což by mohlo být pro někoho také neakceptovatelné.
Jan Svatoš
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Denisa K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Primošten, zvláště pak staré město je nádherné, pláží je tu mnoho s různou velikostí kamínků, takže si člověk může vybírat. Jsou tu i pláže, kde se dá bez problémů koupat bez bot. Ježků je tu opravdu minimum. Voda byla čistá s výhledem na otevřené moře. Služby v místní agentuře NIK, kam nás odkázala naše cestovní agentura, byly až na jednoho pána podprůměrné, dvě slečny byly neochotné a jejich zájem se s námi domluvit byl minimální.
Primošten, zvláště pak staré město je nádherné, pláží je tu mnoho s různou velikostí kamínků, takže si člověk může vybírat. Jsou tu i pláže, kde se dá bez problémů koupat bez bot. Ježků je tu opravdu minimum. Voda byla čistá s výhledem na otevřené moře. Služby v místní agentuře NIK, kam nás odkázala naše cestovní agentura, byly až na jednoho pána podprůměrné, dvě slečny byly neochotné a jejich zájem se s námi domluvit byl minimální.
Opravdu pěkné pláže se nachází až za starým městem (u hotelu Zora), takže si tam musíte cca. 0,5km dojít, nejbliží pláž je tak 300m od hotelu (zde se uvádí 150m), ale to je v přístavu a plavat tam okolo lodí?
StravaPolopenze byla v bistru Subito, které se nachází až na starém městě, název restaurace a její umístění nám však nikdo z cestovní agentury neřekl. Naštěstí jsme si to zjistili na místě sami, v Subitu nám poté řekli, že máme mít i jídelní lístek z cestovní agentury, ten jsme samozřejmě nedostali (z ostatních cestovek ho měli). Snídaně byly malé (např. 2 tousty k snídani je opravdu dětská porce), ale večeře byly dobré (polévka, hlavní jídlo, salát). Trochu zajímavé bylo, pokud jste si dali stejné jídlo jiný den, tak nikdy nebylo úplně stajné :) (lišila se i velikost porcí) a když jsme u večeře platili stejné nápoje den po sobě, tak jednou po nás chtěli 40 a podruhé 45 kun :). Zábavná restaurace. Jinak v restauraci se bez větších problémů domluvíte i česky, obsluha byla příjemná.
UbytováníVybavení pokoje i interiér hotelu byl naprosto dostačující, z kuchyňky byl dokonce trochu výhled i na moře. Tím to končí. Bohužel hotel se nachází přímo na hlavní magistrále na Split, takže celou noc je tu provoz, celou noc se troubí. Navíc hned u hotelu je čerpací stanice, jejíž výjezd vede hned okolo vchodu na hotel a vůně benzínu je všudypřítomná, pokud si otevřete okno, máte jí i v ložnici. Zeleň, kterou uvádí cestovka se tu okolo nevyskytuje. Sem se už nevrátíme a místo se dá doporučit opravdu pouze milovníkům motorů. A nejlepší bylo, že jsme hledali vilu Zuban, dokonce jsme ptali místních, ale nikdo jí neznal, nakonec jsme zjistili, že vila se jmenuje - Antonio, což má i na vývěsním štítě, pozoruhodné.
SlužbyDvakrát jsme potkali úklízečku na hodbě hotelu, jinak se tu snámi nikdo nebavil, ani nám nic nenabízel (aspoň nás nikdo ničím neobtěžoval). Za celou dobu pobytu nám ani nikdo neřekl, do kdy máme opustit poslední den pokoj, tak jsme šli, až jsme chtěli :).
Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné prostředí - Primošten je nádherný, vzdálenost pláží odpovídá údajům cestovní kanceláře. Ubytování vzhledem k ceně ucházející, neškodil by pečlivější úklid včetně drobnějších oprav např. odpad ve sprchovém koutu apod. V apartmánu pro 8 lidí je velká kuchyňská linka včetně elektrické trouby. U vily se nachází obchod, pekárna a čerpací stanice.
Krásné prostředí - Primošten je nádherný, vzdálenost pláží odpovídá údajům cestovní kanceláře. Ubytování vzhledem k ceně ucházející, neškodil by pečlivější úklid včetně drobnějších oprav např. odpad ve sprchovém koutu apod. V apartmánu pro 8 lidí je velká kuchyňská linka včetně elektrické trouby. U vily se nachází obchod, pekárna a čerpací stanice.
Karla Melková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie Kovářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miloslav Moravec
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si velmi užili. Primošten je nádherný a ubytování v domě Dajana nemělo chybu.
Dovolenou jsme si velmi užili. Primošten je nádherný a ubytování v domě Dajana nemělo chybu.
Pláží je zde několik a moře je všude čisté
StravaVařili jsme si sami.
UbytováníApartmán je velmi dobře vybaven a výhled na moře se nám moc líbil. Celkový dojem předčil naše očekávání a mohu toto ubytování doporučit.
SlužbyMajitelka je velmi příjemná paní a ve všem nám vyhověla.
Hana G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Fantasticky uzasne
Fantasticky uzasne
Nejlepsi na svete
UbytováníLuxusni
Vratislav F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláže čisté a pěkné
Pláže čisté a pěkné