Primošten: Našli jsme pro vás 49 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Vila Zuban Chorvatsko, Primošten, Primošten

Vila Zuban recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 5 lidí)

Denisa K.

Hodnocení 2,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Primošten, zvláště pak staré město je nádherné, pláží je tu mnoho s různou velikostí kamínků, takže si člověk může vybírat. Jsou tu i pláže, kde se dá bez problémů koupat bez bot. Ježků je tu opravdu minimum. Voda byla čistá s výhledem na otevřené moře. Služby v místní agentuře NIK, kam nás odkázala naše cestovní agentura, byly až na jednoho pána podprůměrné, dvě slečny byly neochotné a jejich zájem se s námi domluvit byl minimální.

Primošten, zvláště pak staré město je nádherné, pláží je tu mnoho s různou velikostí kamínků, takže si člověk může vybírat. Jsou tu i pláže, kde se dá bez problémů koupat bez bot. Ježků je tu opravdu minimum. Voda byla čistá s výhledem na otevřené moře. Služby v místní agentuře NIK, kam nás odkázala naše cestovní agentura, byly až na jednoho pána podprůměrné, dvě slečny byly neochotné a jejich zájem se s námi domluvit byl minimální.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Opravdu pěkné pláže se nachází až za starým městem (u hotelu Zora), takže si tam musíte cca. 0,5km dojít, nejbliží pláž je tak 300m od hotelu (zde se uvádí 150m), ale to je v přístavu a plavat tam okolo lodí?

Strava

Polopenze byla v bistru Subito, které se nachází až na starém městě, název restaurace a její umístění nám však nikdo z cestovní agentury neřekl. Naštěstí jsme si to zjistili na místě sami, v Subitu nám poté řekli, že máme mít i jídelní lístek z cestovní agentury, ten jsme samozřejmě nedostali (z ostatních cestovek ho měli). Snídaně byly malé (např. 2 tousty k snídani je opravdu dětská porce), ale večeře byly dobré (polévka, hlavní jídlo, salát). Trochu zajímavé bylo, pokud jste si dali stejné jídlo jiný den, tak nikdy nebylo úplně stajné :) (lišila se i velikost porcí) a když jsme u večeře platili stejné nápoje den po sobě, tak jednou po nás chtěli 40 a podruhé 45 kun :). Zábavná restaurace. Jinak v restauraci se bez větších problémů domluvíte i česky, obsluha byla příjemná.

Ubytování

Vybavení pokoje i interiér hotelu byl naprosto dostačující, z kuchyňky byl dokonce trochu výhled i na moře. Tím to končí. Bohužel hotel se nachází přímo na hlavní magistrále na Split, takže celou noc je tu provoz, celou noc se troubí. Navíc hned u hotelu je čerpací stanice, jejíž výjezd vede hned okolo vchodu na hotel a vůně benzínu je všudypřítomná, pokud si otevřete okno, máte jí i v ložnici. Zeleň, kterou uvádí cestovka se tu okolo nevyskytuje. Sem se už nevrátíme a místo se dá doporučit opravdu pouze milovníkům motorů. A nejlepší bylo, že jsme hledali vilu Zuban, dokonce jsme ptali místních, ale nikdo jí neznal, nakonec jsme zjistili, že vila se jmenuje - Antonio, což má i na vývěsním štítě, pozoruhodné.

Služby

Dvakrát jsme potkali úklízečku na hodbě hotelu, jinak se tu snámi nikdo nebavil, ani nám nic nenabízel (aspoň nás nikdo ničím neobtěžoval). Za celou dobu pobytu nám ani nikdo neřekl, do kdy máme opustit poslední den pokoj, tak jsme šli, až jsme chtěli :).

Jana K.

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Krásné prostředí - Primošten je nádherný, vzdálenost pláží odpovídá údajům cestovní kanceláře. Ubytování vzhledem k ceně ucházející, neškodil by pečlivější úklid včetně drobnějších oprav např. odpad ve sprchovém koutu apod. V apartmánu pro 8 lidí je velká kuchyňská linka včetně elektrické trouby. U vily se nachází obchod, pekárna a čerpací stanice.

Krásné prostředí - Primošten je nádherný, vzdálenost pláží odpovídá údajům cestovní kanceláře. Ubytování vzhledem k ceně ucházející, neškodil by pečlivější úklid včetně drobnějších oprav např. odpad ve sprchovém koutu apod. V apartmánu pro 8 lidí je velká kuchyňská linka včetně elektrické trouby. U vily se nachází obchod, pekárna a čerpací stanice.

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Apartmá no name - Primošten Chorvatsko, Primošten

Apartmá no name - Primošten recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Taťána Křížanovská

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

kvalitní, rozmanitá

Strava

vlastní

Ubytování

Na základě výše uvedeného jsem nepříjemným postupem vymohla apartmán ve starém městě, který byl velmi pěkný, ale parkování 500m od ubytování, což by mohlo být pro někoho také neakceptovatelné.

Apartmán Anka Chorvatsko, Primošten

Apartmán Anka recenze

Nehodnoceno (hodnotili 2 lidé)

Slavomíra Imrichová

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.

Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Dle prospektu bylo uvedeno že písečná a oblázková pláž se nachází asi 480 m od apartmánu. První oblázkovou pláž byla asi 2,5 km od apartmánu - ještě, že si od nás někdo přinesl bicykl a mohol se projet po poloostrově. Od delegáta jsme se nemohli nic dozvědět. Nepomáhal a neradil v ničem co jsme chtěli vědět. Při apartmáne jsme mali jenom pláž, která byla celá vápencová - nedalo se na ni stát, chodit do mora ani ležet. Asi po 2 dnech jsme našli další oblázkovou pláž, která síce byla bližšie, ale kameny byli větší, pláž byla špinavá, lodě v blizkosti.. Špatné to bylo i se socialním zařízením...

Strava

Strava byla vlastní. Koupili jsme si oběd jenom když jsme byli na vyletě - v městě Pula nebo na výletě s lodí. Neměli jsme vyhrady. Jídlo chutilo..

Ubytování

Ubytování dle katalogu, 2 izby, 2 soc zařízení, kuchyňka. Příjemně překvapila pračka, neprali jsme síce, nevěděli jsme, že tam bude, nemněli jsme prášek,nebyla uvedena v katalogu. V izbe jsme měli postel, skříň. Málo zástrček, v izbě byla jenom jedna - člověk se musel rozhodnout jestli si dobije telefon, foťák, notebook.. V izbě jsme museli zatvírat okno - mnoho komáru, pak se nedalo dejchat. V koupelne divně zapáchalo asi z odpadu, sprcha jenom vanička a igelitová zastěna. Celkový dojem z ubytování byl dobrý, kazila to koupelna, kuchyně byla dobre vybavená. Příjemné posezení venku. Postel dostatečně velka.

Služby

Bydleli jsme v apartmáně. Jak jsme přišli, domácí nás pustili na parkovisko a hned jsme se ubytovali. Domácich jsme viděli málo, nebyl žádnej konflikt ani nic podobné. Byli to příjemní lidé.

Martin Šrek

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Apartmán Zdravko Chorvatsko, Primošten

Apartmán Zdravko recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Peter S.

Hodnocení 2,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkovo bolo ubytovanie v dobre.
Cestovna kancelaria nemala zapracovany aktualny stav v zmluve (chybala informacia o klimatizacii a taktiez ze sa za nu plati).
Majitelka namiesto toho aby sa slusne predstavila a vysvetlila nam co ju trapi, iba kricala a na miesto slusnej dohody a rozhovoru nam nasledne klimatizaciu odpojila.
Uz to jednoducho nieje to co to byvalo a majitelia stavaju vilky cisto za ucelom zisku a nemaju k tomu nejaky vztah.

Celkovo bolo ubytovanie v dobre.
Cestovna kancelaria nemala zapracovany aktualny stav v zmluve (chybala informacia o klimatizacii a taktiez ze sa za nu plati).
Majitelka namiesto toho aby sa slusne predstavila a vysvetlila nam co ju trapi, iba kricala a na miesto slusnej dohody a rozhovoru nam nasledne klimatizaciu odpojila.
Uz to jednoducho nieje to co to byvalo a majitelia stavaju vilky cisto za ucelom zisku a nemaju k tomu nejaky vztah.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Strava

Pobyt sme mali bez stravy a stravovali sa v restauraciach. Uz neobsluhuju domaci, ale casnici brigadnici a je to citit na kvalite sluzieb.

Ubytování

Problem s majitelkou. Inak vsetko ostatne ok. Krasny vyhlad z terasy na more.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate