Sardinie je sama o sobě báječná.
Místo, kde leží hotel, je v příjemné lokalitě, kde je všechno, co potřebujete k pěkné dovolené, ale nepředražené.
Neformální atmosféra, přesto komfort.
Příroda překrásná, i na konci sezóny spousta zeleně. Plameňáci, kormoráni, koňské vyjížďky.
Nádherné pláže, každých pár kilometrů něco docela jiného.
PlážPláž La Cinta je 9. nejkrásnější pláž v celé Itálii.
Strávit tu pár dní je velmi příjemné, koupání dokonalé, čistota dobrá, doonalé pro malé děti.
Za větrných dnů se tu kitovalo, bylo na co se dívat.
Nepříjemní jsou prodejci cetek, obtěžují po celý den a všude, ale s tím se asi nedá nic dělat.
Nevyužili jsme autobus, který jezdil na pláž, chodili jsme pěšky 1 km, bylo to příjemné.
Další pláže:
objeli jsme několik pláží - Coda Cavallo, Posada, Cala Volpe...každá jiná, všude nádherně
StravaKuchyně v hotelu byla velmi dobrá, některé večery vynikající. Spousta dobře upravené zeleniny, ochutnávky sardských jídel.
Obsluha pečlivě a bleskově odnášela použité nádobí.
Jídelna není luxusní, ale příjemná.
Jídlo bylo v tomto hotelu téměř na plný počet bodů!
Mimo hotel je v městečku mnoho hospůdek a barů, kam můžou jít i rodiny s dětmi na pizzu, mnoho možností, kde večer posedět u piva, vína, prosecca.
Všude spousta vynikající zmrzliny - ale to na Sardinii všude.
UbytováníHotel je omšelý, zjevně pamatuje lepší roky.
Mrzuté je, že některé pokoje nemají ani okno, to si dopřejete otevřením výplně ve vchodových dveřích.
Matrace tvrdá, první noci byly pekelné.
Ale kvůli hotelu se na Sardinii nejezdí.
SlužbyNic jsme nevyužívali, proto nehodnotím.