Panorama Hodnocení: 2/5 Itálie, Dolomity Superski
Gabriela C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Gabriela C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michaela Šimánková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejhorsi dovolena co jsme kdy byli.
Nejhorsi dovolena co jsme kdy byli.
Pláže jsou obrovské.
StravaStravování celkem v pohodě, sice každy den skoro to same, ale člověk se vždy najedl. Zatímco piti bylo katastrofa. Bar pouze do 9 a to jeste z automatu. Rano zapominali zapínat a vecer vypli přesně v 9 a ani nenechali dotocit.
UbytováníPokoj, kde se člověk pomalu ani neotáčí na místě. Neni misto vubec na nic, kor s malým dítětem.
SlužbyCo se tyče recepce či personálu, tak s komunikaci nebyl problém. Ochotni byli vsichni.
Ladislava Lorencová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
I přes zklamání z ubytovacích prostor dojem příznivý, díky stravě a službám hotelu, nabídka výletů také dobře organizovaná
I přes zklamání z ubytovacích prostor dojem příznivý, díky stravě a službám hotelu, nabídka výletů také dobře organizovaná
Pláž čistá, písčitá, vstup do vody hodně pozvolný se stoupající tendencí, díky písčitému podkladu nevhodné k potápění
StravaStrava uspokojující, rozmanitá, výborné zákusky, All Inclusive si ovšem představuji jinak, nápoje volně od-do, několikrát nedoplněny, káva placená, plážový servis v rámci All Inclusive zavádějící, pokud si představíte občerstvení na pláži, jedná se pouze o slunečník a lehátka
UbytováníFotografie zavádějící, neodpovídají skutečnosti, ubytování v depandanci 2+2 nedoporučuji, nedostatek místa, výklopná lůžka vhodná maximálně pro děti, na vrchním lůžku chybí zábrana, nebezpečí pádu
SlužbyHotelová služba fungovala bez problémů, půjčení kol, ping-pong, bazén, v tomto ohledu plus
od 12 600 Kč za os.
František H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 5 840 Kč za os.
Ferenc Mák
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nerozumím těm všem negativním recenzím, které jsem četl o Rinaldi. Všechno bylo velmi dobré, chutné, bohaté a pestré jídlo, každý den se důkladně uklízelo, čisté pokoje, hotel, bezplatné parkování, zaměstnanci hotelu byli milí. Jídlo jsme si mohli vybrat, kdy co chceme, takže všechno bylo v naprostém pořádku, rád bych sem šel i příště.
Nerozumím těm všem negativním recenzím, které jsem četl o Rinaldi. Všechno bylo velmi dobré, chutné, bohaté a pestré jídlo, každý den se důkladně uklízelo, čisté pokoje, hotel, bezplatné parkování, zaměstnanci hotelu byli milí. Jídlo jsme si mohli vybrat, kdy co chceme, takže všechno bylo v naprostém pořádku, rád bych sem šel i příště.
Uspořádané, krásné a velmi teplé moře!
StravaS největší spokojeností mohu říci, že vše bylo velmi chutné a hojný!
UbytováníBezchybný, čistý, uklizený pokoj.
SlužbyČíšníci byli správní, ochotní a velmi milí.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jaroslav R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování, lokalita a polopenze odpovídala ceně zájezdu.
Ubytování, lokalita a polopenze odpovídala ceně zájezdu.
Pláž písčitá celkem čistá. Nabídka služeb nepřeberná: převlékárny, WC, sprchy, kavárny,restaurace, pizzerie, dětská hřeště, prolejzačky pro děti, volejbal, atd.
Moře dlouho mělké, písčité vhodné pro děti.
Snídaně poněkud jednotvárné.(stále pouze na sladko) Množství dostatečné.
Večeře jsou již o něco pestřejší. Pokud na vás zbyde z jídla, které není servírované, je dané na stůl pro všechny hosty a není doplňované. I přesto, že přijdete na večeři na vteřinu přesně, hosté z Ruska mají veškeré jídlo přesunuté na svém stole a co nesnědí odnesou. Když neprojevíte dostetečnou rychlost a drzost máte pouze to co dostanete neservírováno. (hladová porce)
Ubytování bylo lepší než jsem očekával.
Služby hotelu jsou dobré. Neurazí, nenadchnou. Prostředí hotelu je čisté útulné. Pokoje jsou menší ale dostačující.
Každý pokoj má svůj prostorný balkon.
Celkový dojem hotelu kazí jeho poloha vedle frekventované zelezniční tratě.
Dóra Vastagh
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jak bylo inzerováno, levné ubytování. Poloha vynikající, dostali jsme polopenzi, snídaně nebyla rozmanitá, sedm dní nás čekalo to samé. Večeře byla lepší, ale porce malé. (Na náš stůl přinesli těstoviny a masové jídlo + co bylo na stole neomezeně: salát, těstovinový salát cca). V blízkosti bylo hodně zajímavých míst k vidění, my jsme jezdili autem. Pláž byla opravdu na dosah, s lehátky (za poplatek), písečná pláž. Vždy tam byl život, i o půlnoci. Byli jsme také v San Marinu, stojí za to tam zajet, asi 40 km. Krásné, byli jsme také v Oltamare (delfíní show), Italy Miniatura (Itálie v maketě) a také restauraci, kterou velmi doporučuji, Il Mare, byla asi 50 m za rohem.
Jak bylo inzerováno, levné ubytování. Poloha vynikající, dostali jsme polopenzi, snídaně nebyla rozmanitá, sedm dní nás čekalo to samé. Večeře byla lepší, ale porce malé. (Na náš stůl přinesli těstoviny a masové jídlo + co bylo na stole neomezeně: salát, těstovinový salát cca). V blízkosti bylo hodně zajímavých míst k vidění, my jsme jezdili autem. Pláž byla opravdu na dosah, s lehátky (za poplatek), písečná pláž. Vždy tam byl život, i o půlnoci. Byli jsme také v San Marinu, stojí za to tam zajet, asi 40 km. Krásné, byli jsme také v Oltamare (delfíní show), Italy Miniatura (Itálie v maketě) a také restauraci, kterou velmi doporučuji, Il Mare, byla asi 50 m za rohem.
Vyšli jsme z hotelu a šli jsme přímo rovně asi 300 metrů. Pláž je písčitá, čistá. Lze si také pronajmout lehátka. Prodavači také pořád běhají kolem. Bylo tam hodně lidí, ale nebylo to přeplněné, protože pláž je opravdu velká. Bohužel tamní toalety a převlékárny jsou na klíč, předpokládám, že patří k lehátkům nebo k daným hotelům. Na pláži bylo také spousta restaurací. Voda je velmi slaná. Nikdy jsme si s sebou na pláž nebrali cennosti, ale nikdy nám nic nezmizelo, ani z ručníků. Večer stojí za to si zajít dolů. Na pláži je spousta stánků, kde se dá koupit vše možné.
StravaPolopenze: jednotná snídaně, jeden druh pečiva, máslo, džem, oříškový krém, vánočka. Ovocná šťáva. Každý den to samé. Vždy jsme dostali jeden croissant, kávu, mléko. K večeři přinesli těstoviny, pak masové jídlo (byly 2 druhy uzenin, druhý den pečené kuřecí stehno, byl šašlik atd.). Na stůl jsme dostali vodu.
UbytováníK našemu pokoji patřil malý balkón, postel byla pohodlná, pokoj byl dost malý pro 2 osoby, ale skříně bylo dost. K pokoji patřila malá sprcha a WC. Dostali jsme ručníky, ale neměnili je. Dopoledne nám uklidili postel, přinesli toaletní papír, ale v posledních dnech už ani to... Takže je třeba se na to připravit, plus s ručníky.
SlužbyBezplatné wifi, když bylo k dispozici. Ale zaměstnanci jsou ochotní pomoci. Dole ve společném obývacím pokoji byla televize, venku závěsná houpačka, posezení, stůl se židlemi.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 10 890 Kč za os.
Miroslav R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po 15 letech dovolených na řeckých ostrovech jsme chtěli zkusit novou destinaci - Sardinii. Chci se tímto omluvit všem mým Řekům a s pokorou se příští rok vrátit do jejich otevřené náruče. Byli jsme na jižní části Sardinie (oblast Pula): moře a pláž nádherné, ale služby na úrovni obecního rybníku. Na pláži budky, kde dostanete kávu, zmrzlinu, pití z lahví. Že byste si šli večer sednout na dobré vínko a večeři??? Zapomeňte!!! Že probíhala první fáze EURA (3 zápasy denně) a že byste si zašli do hospůdky nebo baru na pláži zafandit??? Zapomeňte!!! Nic takového. Takže večer jsme si koupili lahvinku a seděli na balkonu.
Po 15 letech dovolených na řeckých ostrovech jsme chtěli zkusit novou destinaci - Sardinii. Chci se tímto omluvit všem mým Řekům a s pokorou se příští rok vrátit do jejich otevřené náruče. Byli jsme na jižní části Sardinie (oblast Pula): moře a pláž nádherné, ale služby na úrovni obecního rybníku. Na pláži budky, kde dostanete kávu, zmrzlinu, pití z lahví. Že byste si šli večer sednout na dobré vínko a večeři??? Zapomeňte!!! Že probíhala první fáze EURA (3 zápasy denně) a že byste si zašli do hospůdky nebo baru na pláži zafandit??? Zapomeňte!!! Nic takového. Takže večer jsme si koupili lahvinku a seděli na balkonu.
Pláž nádherná, písčitá. Moře skvělé - čisté, průzračné. Objeli jsme celý jih ostrova a zkostili, že nejkrásnější pláž byla ta naše.
StravaMěli jsme apartmány bez stravy - snídaně bez problémů. Poblíž velmi dobře zásobovaný obchod, kde bylo vše. V poledne a navečer jsme se ženou chtěli chodit do restaurací a ochutnávat slavné italské těstoviny a ryby. Objevili jsme JEDNU restauraci, kde otevírali v 19.30 hod - pizza výborná, pivo se nedalo pít.
UbytováníChtěli jsme apartmány - slušné. Ale - bez úklidu, bez výměny povlečení a ručníků!!!
SlužbyV hotelu jsme nebydleli. Služby na pláži prakticky nulové
Libor Šíp
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Již potřetí a opět skvělé
Již potřetí a opět skvělé
...
StravaSnídaně stejné denně, výběr je dobrý i při týdenním pobytu
Ubytováníodpovídající cenové relaci, letos na pokojích nová TV ,
Služby...
Libor Šíp
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vyšlo nám již podruhé krásné počasí. Takže nádherná týdenní lyžovačka.
Vyšlo nám již podruhé krásné počasí. Takže nádherná týdenní lyžovačka.
+++
SportFantazie
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marcel Frajer
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená proběhla dle našich představ až na nepřítomnost delegáta CK to bylo super.Počasí se povedlo a moře bylo celkem čisté.
Dovolená proběhla dle našich představ až na nepřítomnost delegáta CK to bylo super.Počasí se povedlo a moře bylo celkem čisté.
Pavel Mejzr
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bibione je pro nás srdeční záležitost,jak je uvedeno v recenzi to prostě nemělo chybu.Všude čisto,příjemní a přívětiví lidé,prostě i ty čtyři týdny nebyly moc dlouhé a cena dobrá.V případě potřeby je na telefonu a osobně k dispozici delegátka ,která ochotně pomůže vyřešit každý problém,zasadit ji do zlata.Ani počasí nezůstalo nic dlužno-celý pobyt bylo přímo ukázkové.Báječné,báječné,báječnéééééé.Díky Mejzrovi/za rok znovu/
Bibione je pro nás srdeční záležitost,jak je uvedeno v recenzi to prostě nemělo chybu.Všude čisto,příjemní a přívětiví lidé,prostě i ty čtyři týdny nebyly moc dlouhé a cena dobrá.V případě potřeby je na telefonu a osobně k dispozici delegátka ,která ochotně pomůže vyřešit každý problém,zasadit ji do zlata.Ani počasí nezůstalo nic dlužno-celý pobyt bylo přímo ukázkové.Báječné,báječné,báječnéééééé.Díky Mejzrovi/za rok znovu/
Pláž blízko,uklizená,bezvadná
Stravastrava vlastní
UbytováníUbytování bylo podle našeho přání-výborné
SlužbyNaše ubytovací zařízení-condominio-mělo standardní,dobrý servis,dle potřeby cokoliv
od 4 065 Kč za os.
František Perner
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pekna dovolena.
Velmi pekna dovolena.
Strava: italska kuchyne.
UbytováníPekny hotel primo u vleku. Pokoj,standartni.
SlužbySluzby dobre,personal prijemny.
SportVelmi dobre. Na lyzich se da dojet az k hotelu.
Tamara P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli se zájezdem velmi spokojeni. Santa Catarina sice není nijak zvlášť velké středisko, ale podle mého si každý vybere.
Celkově jsme byli se zájezdem velmi spokojeni. Santa Catarina sice není nijak zvlášť velké středisko, ale podle mého si každý vybere.
Jídlo vždy vynikající.
UbytováníCestovali jsme do této destinace už potřetí a pokaždé jsme byli ubytováni v hotelu Park. Jedná se o útulný rodinný hotelík, který by sice zasluhoval rekonstrukci interiéru pokojů, ale jinak je perfektní. Vždy jsme měli čisto, obsluha je velmi příjemná a ochotná a jídlo ke snídani a večeři vynikající. Výborné je také umístění hotelu asi 5 minut chůzí k první lanovce střediska Santa Caterina.
SlužbyVelmi příjemný a ochotný personál
SportNe příliš veliký počet sjezdovek, ale neměli jsme problém si vybrat. Sjezdovky i lanovky jsou udržované.
Milan H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miloslav Tauchman
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na počasí perfekt
Až na počasí perfekt
OK
UbytováníOK
SlužbyOK
SportOdpovídalo počasí
od 11 481 Kč za os.
Lucia Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V podstate je to to, čo by človek za danú cenu očakával. Aj keď musím povedať, že občasný príval mravcov bol teda naozaj zlý!
V podstate je to to, čo by človek za danú cenu očakával. Aj keď musím povedať, že občasný príval mravcov bol teda naozaj zlý!
Ležadlá na pláži úplne v pohode. No ak ich nemáte v cene, tak si pekne zaplatíte. Je to okolo 20€ na deň, čo je dosť. More plytké a teplé, ale s tým sa ráta. :D
Musím vyzdvihnúť Pluto - psiu pláž, kde pes okrem vlastného lehátka, misky a vodítka má možnosť dať si aj psiu zmrzlinku, alebo sa zahrať v agility ihrisku. :)
Ubytovanie bolo bez stravy. Takže sme sa stravovali priamo v reštauráciach. Ceny sú všade veľmi podobné. Jediné čo mi trochu chýba je väčšia ponuka raňajkových menu.
UbytováníCelkovo ubytovacie zariadenie bolo v pohode. Ku pláži to bolo asi 10 minút, do centra tak isto. Čo sa izieb týka, tak tie boli skutočne veľmi malinké! Menšie ako bolo očakávanie. Keď sme mali roztiahnutú posteľ, tak sa tam v podstate nedalo hýbať. Ale tak človek tam veľa času netrávi. No rozhodne by sa zišlo vymeniť matrace, lebo som sa na nich nevyspala dobre. A kto má rád vyšší vankúš, nech si určite prinesie svoj, lebo tieto boli naozaj maličké.*
SlužbyNešlo o hotel, ale o apartmány. Takže služby neboli žiadne.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Hana Hantáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Itálie je příjemná země, dostupná vlastní dopravou, teplé a mělké moře,čistá pláž. Bibione nabízí spoustu restaurací, kde se dá dobře najíst.
Itálie je příjemná země, dostupná vlastní dopravou, teplé a mělké moře,čistá pláž. Bibione nabízí spoustu restaurací, kde se dá dobře najíst.
Pláž čistá, k dispozici slunečník a lehátka.
StravaStravujeme se v místních restauracích, protože chceme ochutnávat italskou kuchyni, která fakt nemá chybu.
UbytováníPokoj hezký, vybavený, v centru a blízko pláže, jediná závada je postel (spaní v rozkládacím šuplíku je jen pro otrlé).
SlužbyKladně hodnotím, že jsme měli uzavřené parkování pro auto(dvůr se zamykatelnou bránou), celkem prostorný balkon.
od 5 470 Kč za os.
Alena Bílková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dostupná cca 500m , možnost výběru - placená - velmi čistá , udržovaná. U každé pláže hrací koutek pro děti ( houpačky, trampoliny, skluzavky... ZDARMA. Možnost zakoupení lehátek - židlí - slunečníku dle výběru klienta. Pokud zakoupíte samostatně lehátka ( ne komplet slunečník + 2 lehátka ) obsluha pláže Vám umístí lehátko na pláži dle Vašeho přání. Výhoda když máte s sebou děti - mohou si hrát u Vás a neobtěžují ostatní rekreanty. LIDO - zdarma - i to je řešení - a bylo čisté!!
Stravavlastní
UbytováníApartmán pro 8 osob. 3 ložnice, jídelna s přistýlkou, 2x WC, sprcha, samostatná kuchyň, předzahrádka s venkovním posezením pod vlastním uzavřením , gril, 1 parkovací místo pod uzavřením. Na vyžádání bez problémů dodány 2 dětské postýlky , dřevěné klasické v perfektním stavu.
Službyxx
Hynek S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jaroslava Vaneková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka bola podľa našich predstáv,sme spokojní,vždy je niečo,čo by sa mohlo zlepšiť
Dovolenka bola podľa našich predstáv,sme spokojní,vždy je niečo,čo by sa mohlo zlepšiť
prístup na pláž bol prekvapujúco blízko asi 5 min.....pláž čistá,každý deň upravená a voda teplá a čistá,nie úplne priezračná
Stravastrava bola výborná,veľký výber zeleniny,šalátov a ochotní čašníci
Ubytováníhotel je starší,aj izba potrebuje renováciu,nie je to luxus,ale vyhovuje....krásne výhľady z balkóna
Službypersonál ochotní,ale chýbal hovoriaci po rusky,
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Radko Radenkov
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S ubytovaním jsme spokojeni. Chyba je že tam není malá lednička na nápoje.
Další věc co rušila dojem je často projíždějicí vlaky- hlavně v noci
S ubytovaním jsme spokojeni. Chyba je že tam není malá lednička na nápoje.
Další věc co rušila dojem je často projíždějicí vlaky- hlavně v noci
Neplacená plaž byla ta nejmenší asi 500 m od hotelu /celkem čista/ Jinak nás vyhaněli z placené plaže.
Voda v moři je čista a tepla - no prostě parada. Písek jemný. Plaž je široká a dlouhá asi 20 km.
vstup do vody je vhodný pro děti -je daleko mělká voda
Strava je tipický italská. Škoda že nebylo na jídelničku ani jednou ryba. U snídaně mohlo by byt vice syrů a ne jen platkový
UbytováníPostele jsou pohodlné a dostatečně široké i pro tlustého člověka - spokojenost !
SlužbyUklizelo se každý den, v hotelu bylo čisto. Služby fungovali / bar, výtah, wc papír, ručniky , osušky. Vše jak má byt
od 5 090 Kč za os.
Lokality v této zemi