Villaggio Blue Marlin Hodnocení: 2/5 Itálie, Emilia Romagna, Lido Adriano
Silvie F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám velmi líbila. Ubytování odpovídalo popisu.
Dovolená se nám velmi líbila. Ubytování odpovídalo popisu.
Pláž byla v blízkosti ubytování. Voda celkem čistá.
UbytováníAž na menší počet příborů, hrnců a hrnečků jsme byli spokojení.
SlužbyWifi připojení zdarma, použití lehátek u bazénu zdarma, plážový servis v ceně. Za poplatek prádelna.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu jsem byl neustále šokován vybavením hotelu. Jednalo se spíše o takový lepší kemp řekl bych. Vybavení naprostá katastrofa. Ubytování bylo pro 5 osob, ale v apartmánu byli jen 4 deky, 2 hrnečky ( ostatní si někdo rozbil před námi) , talířů také málo. Když jsem pustil vodu v umyvadle, tak protýkala na podlahu, takže se neustále muselo vytírat. Na obrázku vypadají apartmány moc hezky, ale ve skutečnosti se určitě nejednalo o 3 hvezdičkový apartmán. Na některých místech byla oprýskaná zeď. Hadice od sprchy pokažená. Pláže v tomto městě taky žádná sláva. Několikrát jsem byl v Itálii a tato pláž byla nejhorší ze všech( špína a bordel) jinde jsem viděl, jak každé ráno jezdí nákladák po pláži a uklízí bordel, tady né. Celkově to na mě působilo tak trochu zastarale oproti jiným městům( Prostě jako u cikánů) Proto doporučuji ostatním zájemcům radši jinou lokalitu např. vyhlášené Bibione, moc krásné město a pláže, vůbec se to nedá srovnat.
Po příjezdu jsem byl neustále šokován vybavením hotelu. Jednalo se spíše o takový lepší kemp řekl bych. Vybavení naprostá katastrofa. Ubytování bylo pro 5 osob, ale v apartmánu byli jen 4 deky, 2 hrnečky ( ostatní si někdo rozbil před námi) , talířů také málo. Když jsem pustil vodu v umyvadle, tak protýkala na podlahu, takže se neustále muselo vytírat. Na obrázku vypadají apartmány moc hezky, ale ve skutečnosti se určitě nejednalo o 3 hvezdičkový apartmán. Na některých místech byla oprýskaná zeď. Hadice od sprchy pokažená. Pláže v tomto městě taky žádná sláva. Několikrát jsem byl v Itálii a tato pláž byla nejhorší ze všech( špína a bordel) jinde jsem viděl, jak každé ráno jezdí nákladák po pláži a uklízí bordel, tady né. Celkově to na mě působilo tak trochu zastarale oproti jiným městům( Prostě jako u cikánů) Proto doporučuji ostatním zájemcům radši jinou lokalitu např. vyhlášené Bibione, moc krásné město a pláže, vůbec se to nedá srovnat.
od 5 000 Kč za os.






