Hungaria Itálie, Lido di Jesolo
Petra M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jaroslav S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Petra M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jaroslav S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
František V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Brigita L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dávid Horváth
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 13 872 Kč za os.
Ivo H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd byl úžasný, organizace, ubytování, stravování, doprava, a hlavně nádharné prostředí italských dolomit a lyžařské areály neměly chybu. Také bych chtěl velice poděkovat a pochválit paní delegátku, která byla nejlpší ze všech zájezdů na kterých jsem byl. Svoji práci dělala na jedničku, vždycky věděla, poradila či zařídila, bylo vidět, že jí to baví a podívala nám pravidelně užitečné informace a byla velice milá, fakt úžasná.
Zájezd byl úžasný, organizace, ubytování, stravování, doprava, a hlavně nádharné prostředí italských dolomit a lyžařské areály neměly chybu. Také bych chtěl velice poděkovat a pochválit paní delegátku, která byla nejlpší ze všech zájezdů na kterých jsem byl. Svoji práci dělala na jedničku, vždycky věděla, poradila či zařídila, bylo vidět, že jí to baví a podívala nám pravidelně užitečné informace a byla velice milá, fakt úžasná.
Strava byla v italském stylu, takže bezchybná, zdravá, chutná, dostatečná.
UbytováníUbytování bylo na 3 hvězdičky luxusní, krásné pokoje a poupelna, krásný hotel celkově, nemělo to chybu.
SportAreál Kronplatz jsme zažili za špatného počasí, ale je opravdu obrovský a musí si na něm vybrad každý, je opravdu luxusní a pro náročné.
Aleál Speikboden byl také nádherný, rozmanitý, členitý, zajímavý, romantický a s krásným výhledem. Až dolů se dá jet opravdu dlouhou a členitou sjezdovkou, ktrá nemá chybu.
Areál Ratchings byl krásnou třešničkou na dortu. Obrovské množství ideálních sjezdovek ve vysokých pololhách s úžasným výhledem a velké sjezdovky, dobře sjízdné až dolů, několik kilometrů dlouhé. Pro mě toto středisko bylo nejkepší ze všech i když nebylo největší, ale každé italské středisko má své osobité kouzlo a něco do sebe a nedá se říct, které je nejlepší, každý si najde to své.
Štěpán V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na dovolené se nám líbilo, až na počasí (ani Itálie a začátek března nezaručuje slunečno), trochu nás to mrzelo vzhledem k tomu, že tou dobou bylo v Rakousku krásně.
Na dovolené se nám líbilo, až na počasí (ani Itálie a začátek března nezaručuje slunečno), trochu nás to mrzelo vzhledem k tomu, že tou dobou bylo v Rakousku krásně.
Nehodnotím. Měli jsme svoji zásobu. V aparmánu lednice a kuchyň.
UbytováníUbytování moc příjemné - apartmány nové, velké, vybavené. Bylo tam čisto a teplo (ohromné duchny způsobily, že jsme museli dokonce větrat). Kuchyně plně vybavená (pouze doporučuji, kdo má rád větší hrnky, at si vezme svoje, rychlovarná konvice a toustovač taky chyběly- ale to nijak zvlášť nevadí, voda se ohřeje v hrncích a byl tam přístroj na překapávanou kávu). Jinak tv i rádio fungovaly dobře. K apartmánu patřily dokonce dva balkóny. Sauna a odpočívárna byly rovněž skvělé. Místnost s ping-pongem a fotbálkem taky pobyt oživila (fotbálek tedy starší a v místnosti dost zima). Jediná vada na ubytování - péřové peřiny a polštáře, kdo má alergii, ať si vezme deky svoje.
Vesnici jsme neprozkoumávali, ale myslím, že tam byla pizzerie i obchod. Brixen je do 10 km- moc hezké město. Jen hodně Němců místo Italů.
Paní na recepci (asi i majitelka) milá, i když moc jsme toho s ní neprobrali (neuměla anglicky, jen německy a italsky). Provedla nás po hotelu. K dispozici sauna, lehátka na odpočívání, šlapací kolo (starší), společenská místnost (jídelna) a herní místnost (fotbálek, ping-pong, dětský koutek s hračkami). Lyžárna v přízemí, ale nezamykala se, asi se tam nekrade, opravdu malá vesnička obklopená vinicemi :) Bezplatné parkování u hotelu.
SportNavštívili jsme pouze Plose (20 km od apartmanu). Bohužel počasí nám nepřálo, takže jsme výhledy na velikány zahlédli trochu jen první den, pak už bylo zataženo nebo hrozná mlha (na sjezdovce jsme viděli třeba i jen dva metry před sebe). Moc si tam nepřipadáte jako v Itálii (na sjezdovce byli skoro samí Češi - několik autobusů dorazilo každý den - a také Němci - je to tam koncipované především pro ně- veškeré nápisy, hudba atd.). Na lanovce se nikde nečekalo, lidí ani málo ani moc. Jelikož jsme chtěli sjezdovky pro začátečníky, tedy modré, nebylo jich moc, některé úseky označené za modré se tak brát nedaly (nakonec jsme jezdili jen jednu dvě sjezdovky, ale délka to vanahrazovala - 2-3 km). Ceny v restauracích na sjezdovkách (6 euro polévka, 3 eura horká čokoláda, ..). Sjezdovky se upravují asi jednou denně, mohli by se strarat trochu více). Co nás opravdu nadchlo, byla sáňkařská dráha - 10 km dlouhá, nezapomenutelný zážitek - cena půjčení sáňek 6 euro), jeden den to bylo super, další den ale vzhledem k dešti místy louže, už to nebylo ono, a také už neupravené, některé výmoly pak nepříjemné, vemte si komplet nepromokavé oblečení - je to tak jednou- dvakrát si sjet a jít se převléci - nechávali jsme si to vždy po lyžování jako zakončení. Kdyby bylo slunce a viděli bychom výhledy kolem, líbilo by se nám tam asi o poznání více.
Michal Neumann
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Do Livigna jezdím celkem často a tentokrát jsme zkusili druhý svah, tedy Carosello3000, který je opoznání lepší a zajezdili jsme si parádně. Prošli jsme si i sluncem prozářené okolí a nemělo to chybu. Naše ubytování bylo na kraji Livigna ale s ohledem na blízké přibližovací vleky nebyl problém s dojezdem na hlavní svah. Horší to bylo naopak, kdy prudká cesta neumožňuje nezkušeným lyžařům bezpečný návrat k chatě. Počasí bylo celý týden naprosto bezchybné. Celkové shrnutí tedy velmi pozitivní.
Do Livigna jezdím celkem často a tentokrát jsme zkusili druhý svah, tedy Carosello3000, který je opoznání lepší a zajezdili jsme si parádně. Prošli jsme si i sluncem prozářené okolí a nemělo to chybu. Naše ubytování bylo na kraji Livigna ale s ohledem na blízké přibližovací vleky nebyl problém s dojezdem na hlavní svah. Horší to bylo naopak, kdy prudká cesta neumožňuje nezkušeným lyžařům bezpečný návrat k chatě. Počasí bylo celý týden naprosto bezchybné. Celkové shrnutí tedy velmi pozitivní.
Svahy super, doporučuji.
StravaItalové v Livignu nedostávají své italské gastronomii a nabízejí spíše rychlé a drahé jídlo pro turisty. Oproti tomu potraviny, které si můžete nakoupit v obchodech dosahují velké kvality.
UbytováníUbytování byl největší kámen úrazu. Sousedy si samozřejmě nevyberete ale vstávat ještě dříve kvůli dupajícím dětem v sousedních apartmánech, kde bylo slyšet naprosto vše (ano, stěny byly velmi tenké) bylo krajně vyčerpávající. Druhou výtku vidím v malém vybavení kuchyně a toalet. Chyběly: houbičky a saponát na nádobí, pytle do košů, větší počet příborů a hlavně skleniček (museli jsme si vzít plastové ze skibarů), smetáček, mýdlo a alespoň malé množství toaletního papíru. Pokoje mají velmi krátké postele, paradoxně se nejlépe vyspíte na rozkládací sedačce.
SlužbyPříjemná slečna nám vše ukázala a vysvětlila. Lyžárna OK. Další služby jsme nepostřehli, neměli či nepotřebovali. Parkování je pro větší počet aut problém.
Eva Terzičová
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
skvělé ubytování, skvělé lyžování, skvělé počasí, skvělá nálada. Co víc si přát?!
skvělé ubytování, skvělé lyžování, skvělé počasí, skvělá nálada. Co víc si přát?!
bez pláže, zato skvělé hory :)
Stravabez stravy
Ubytováníprima
Službysuper
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc pěkný výlet. Velmi pěkná služba od obyvatel.
Moc pěkný výlet. Velmi pěkná služba od obyvatel.
Byli jsme jednou. Městská pláž, spíše na procházky než na odpočinek. Obecně platí, že výlet nezahrnoval opalování.
StravaItalské snídaně nejsou bohaté.
UbytováníPrůměrné hotely, ale dobré spojení do centra města. Plusem je, že se nenacházejí na periferii, jeden z nich (Laura) je přímo u stanice metra.
SlužbyNepoužili jsme to. Obecně byl personál hotelu přátelský.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Okolí Lago di Garda - krásná dovolená. Vřele doporučuji. Spousta vyžití - každý si přijde na své.
Okolí Lago di Garda - krásná dovolená. Vřele doporučuji. Spousta vyžití - každý si přijde na své.
Největším zklamáním bylo ubytování, totálně vybydlené, staré, strašně opotřebované, nečisté (velmi nepříjemný zápach, plíseň) - zkrátka tam člověk trávit čas nechce, strach se čehokoli dotknout, především když se jedná o sociální zařízení či postel. Velmi nedoporučuju ostatním, fotky velmi klamou. Jediné co tam bylo pěkné byl bazén a jeho okolí. Tiglio vhodné pouze pro stany a karavany - i společné sociální zařízení vypadalo dobře.
Vladimíra N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vybrali jsme si bohužel ten nejhorší termín. ( srpen) Dopravní zácpa od Brenneru až do Sirmione. Jeli jsme to 12 hod. Také kolem Gardy místní komunikace byly totálně ucpané každý den!
Jinak je to krásná lokalita s možností různých výletů, ale raději na kole.
Vybrali jsme si bohužel ten nejhorší termín. ( srpen) Dopravní zácpa od Brenneru až do Sirmione. Jeli jsme to 12 hod. Také kolem Gardy místní komunikace byly totálně ucpané každý den!
Jinak je to krásná lokalita s možností různých výletů, ale raději na kole.
V kempu není přístup k jezeru, na pláž je to asi 15 min. Pláž je oblázková, vstup do vody kamenitý!!! Nutné jsou boty do vody! Asi po 1 m je buď písek nebo oblázky. Pozvolný je vstup do čisté vody.
StravaBez stravy. V kempu je pizzérie.
UbytováníApartmány hezké, čisté, prostorné, velká terasa v prvním patře. V kempu je bazén, vyžadují koupací čepice, které lze zakoupit v místním obchodě. Ten je vybavený základními potravinami.
Povlečení je nutné vlastní, také ručníky a utěrky.
Závěrečný úklid je za poplatek, také klimatizace.
od 5 629 Kč za os.
Soňa Hájková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v pořádku, CK velmi vstřícná, pohotová, spolupracující.
Dovolená v pořádku, CK velmi vstřícná, pohotová, spolupracující.
čistá, vzdálenost odpovídala udání CK,
Stravavlastní
Ubytovánístandardní kvalita ubytování dle cenové relace a našich představ
Službyapartmány
Václav Řezáč
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby odpovídaly očekávání, v noci poměrně rušné místo
Služby odpovídaly očekávání, v noci poměrně rušné místo
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dojem velmi dobrý. Velmi příjemný personál, rodinná atmosféra.
Dojem velmi dobrý. Velmi příjemný personál, rodinná atmosféra.
Strava v hotelu velmi dobrá.
UbytováníPrůměrné.
SportVýborné.
Václav Špiral
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc hezký hotel a velmi dobře se o nás starali.
Moc hezký hotel a velmi dobře se o nás starali.
Jídlo bylo moc dobré jen ho bylo trochu moc , nejsme zvyklý jíst na večer tři chody a přitom každý chod by bohatě stačil jako samostatné jídlo.
UbytováníPokoj byl naprosto dokonalý.
SlužbyMy jsme přijeli lyžovat a už nejsme ve věku kdy bychom po celodenním lyžování museli jít do posilovny, sauny , atd. Přijeli jsme 3.února a to skoro všude napadlo tolik sněhu že byl skoro zázrak , že jsme dobře dojeli. Cestou v rádiu hlásili uzavírku Brennerského průsmyku a tak jsme se informovali u delegátky a ta nám opravdu potvrdila že v sobotu byl Brenner uzavřen a objíždělo se to 200 km objížďkou. Ještě než jsme dojeli do Rakouska tak nám došla zpráva , že Brenner je průjezdný. Do Itálie jsme dojeli po 12 hodinové cestě v pohodě a bez nehody.
od 11 470 Kč za os.
Dávid H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka bola v princípe fajn, počasie vyšlo fantastické.
Dovolenka bola v princípe fajn, počasie vyšlo fantastické.
Pláž bola pekná upravená. Dostupnosť od ubytovania bola do 10 minút. Čo nás však sklamalo bola čistota mora, celý týždeň v ňom plávali pri brehu červeno-hnedé riasy ktoré pŕhlili a takmer polovicu pobytu bola vyvesená červená vlajka. Namiesto toho aby jedno ráno tí plavčíci alebo zamestnanci pláže pomocou sieťok vyzbierlai riasy tak radšej pískali po ľuďoch aby neplávali.
StravaStravovali sme sa sami. Oproti ubytovaniu sú super maličké potraviny kde sa dá nakúpiť o polovicu lacnejšie ako v miestnych supermarketoch.
UbytováníČo sa týka ubytovania, boli sme sklamaní. Každý deň sme po izbách zabíjali minitarantuly vo veľkosti 2€ mincí. Bolo to naozaj nepríjemné a boli naozaj všade, v noci liezli po stenách, mali sme ich aj v skrini a pod posteľami. Ďalším mínusom ubytovania bol gril. V popise sa nachádzalo že je tam gril no v grile nie je rošt na grilovanie. Ak teda chcete grilovať musíte si v miestnych obchodoch zakúpiť rošt za 13-18 €. V oblasti bolo tiež strašne veľa komárov a už po prvej noci sme mali všetci asi po 30 štípancov. V apartmáne nie je sieťka ani na jednom okne a ak si nedajbože chcete vyvetrať, tak to okno otvoriť musíte no rátajte že sa vám tam v momente nahrnú komáre. Na ubytovaní tiež nefungoval najväčší plynový horák, tak sme museli variť na menších kde keď sme chceli dať zovrieť vodu na kávu pre 6 ľudí trvalo to asi 40 minút.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Milan Vozárik
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
bolo dobre dakujem ,
bolo dobre dakujem ,
dobra
Stravastrava bola vlastna ved sme v apartmanoch byvali
Ubytováníubztovanie dobre az na,upratovacku co upratovali chodnik od30-07,celkom ok bola taka neprijemna,este na 1.ked sme pzyametali verandu ,a nechali na boku trochu pozametanehaňo ze neskvor vsetko naraz odpraceme,,ohlasila nas ci nevieme ye to patri na lopatku a ,nie tam a aby sme to pozametali,sami, ako by sme to nevedeli.jej upratovanie bolo hrozne,prisla tahala za sebou metlu do slova a do pismena,ani ne pozametala a vratila sa vsade bolo vela mravcov ani to nepozametala,ostatny upratovacky boli fain ,pozametali vsetko,bolo by dobre keby niekto skontroloval tie mravce ,na vecer ich bolo vlmi vela a boli lietajuce,,inak ved vsetko ok chvala bohu mame ruky,
Službymohli by ste pre apartmany s vlastnym vareniem spravit iny dotaznik ,lebo vsetky sa tykaju iba hotelov
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 6 195 Kč za os.
Petra W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super dovolená v kempu
Super dovolená v kempu
Hezká písečná pláž s pozvolným vstupem do vody.
StravaMěli jsme vlastní
UbytováníNový, čistý mobil home
Martina Kapounová
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana Horáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd přesně odpovídal našim představám a tomu, co jsme si objednali.
Zájezd přesně odpovídal našim představám a tomu, co jsme si objednali.
Cesta na pláž trochu delší, ale to bylo avizováno, na pláži nebylo moc lidí a byla celkem čistá
StravaVlastní
UbytováníČisté a praktické
SlužbyJednalo se o kemp, služba recepce i animátoři velmi dobrá
Jiří H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné
Výborné
-
StravaBez stravy
UbytováníUcházející
SlužbyPomalý internet jen na recepci
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokality v této zemi