Rezidence Michelangelo Hodnocení: 3/5 Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto
Miroslava Blahušiaková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobra dovolenka,rezidencia blizko plaze,ochotny personal,moznost vecerneho vyzitia,mnoho restauracii v okoli,pekne prostredie.Parkujete s autom priamo v rezidencii.Dostanete kartu hned v prvy den s ktorou si odomykate dvere na izbe,branu pri parkovani ci ostatne dvere do rezidencie,takze aj pocit bezpecia dobry.
Velmi dobra dovolenka,rezidencia blizko plaze,ochotny personal,moznost vecerneho vyzitia,mnoho restauracii v okoli,pekne prostredie.Parkujete s autom priamo v rezidencii.Dostanete kartu hned v prvy den s ktorou si odomykate dvere na izbe,branu pri parkovani ci ostatne dvere do rezidencie,takze aj pocit bezpecia dobry.
Plaz celkom cista.Od rezidencie na plaz cca 1 min,len prejdete cez cestu.Mate k apartmanu pridelene 2 lehatka a 1 slnecnik.Akurat 2 dni sme mali v mori meduzy lebo mali obdobie parenia ale to je priroda.Vela atrakcii na plazach rozne hrady ,preliezacky pre deti zadarmo.Oproti predoslym rokom viac cernochov ktory predavali po plazi kadeco su tazko odbytny hlavne ked vidia zahranicneho turistu.
StravaStravovali sme sa samostatne.V okoli vela restauracii,obchodov,takze ziadny problem.
UbytováníApartmany dobre vybavene,ciste. Co by som vytkla je ze v kazdom apartmane su nove klimatizacie ,ktore nie su moc vykonne a tak pokial je von moc teplo tak aj v apartmane je neznesitelne, my sme mali apartman na druhom poschodi s priplatkom vyhlad na more a videli sme viac palmy ako more o jedno poschodie vyzsie by to bolo omnoho lepsie.Ale rast palm asi nezastavime:).Ubytovanie bolo ale super.
SlužbySluzby v hoteli dobre,personal ochotny,bazen cisty,lehatka pri bazene tiez.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Eva S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
rezidence Michelangelo jsou krásné,čisté apartmány.Měli jsme výhled z boku na moře.I super bazén který k tomu patřil ale moc jsme ho nevyužili protože jsme raději byli v moři.Nejvíc nás překvapilo ,že zde byla i česká recepční což jsme uvítali.palec nahoru :)
rezidence Michelangelo jsou krásné,čisté apartmány.Měli jsme výhled z boku na moře.I super bazén který k tomu patřil ale moc jsme ho nevyužili protože jsme raději byli v moři.Nejvíc nás překvapilo ,že zde byla i česká recepční což jsme uvítali.palec nahoru :)
teplé moře,písečná čistá pláž,plážový servis.Nemám co dodat víc velká spokojenost
StravaVlastní,takže taky super :)pizza výborná ale nejlepší byli zmrzliny které nemají chybu.Porce obrovské a nandají co se vejde ,ne jako u nás v čechách
UbytováníK dispozici jsme měli kuchyňku byla dostatečně vybavená,rozkládací gauč na něm se spalo dobře a ložnice taky pohodlné spaní.žádné rozvrzané postele ale kvalitní matrace.V každém pokoji pokoji klima,wifi.
Službybazén,odpočinková zona,výtah,recepce kde byli milé recepční,velké parkoviště
od 11 065 Kč za os.




































