Residence Carioca Hodnocení: 2/5 Itálie, Emilia Romagna, Rimini - Viserbella
Marie Berkiova
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Marie Berkiova
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie Ecksteinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Do pěti minut jsem byli na písčité pláži. Půjčování slunečníků i lehátek možné. Nebo volná pláž s možností vlastního slunečníku s dekou. Vstup do moře velmi pozvolný, hlavně pro děti. všude hodně mušliček. Také tu jsou krabi, ale boty do vody nejsou potřeba.
StravaBez stravy, Kuchyňka byla plně vybavena, lednička, vařič. V okolí je několik pizzerií a další restaurace.
UbytováníUbytováni jsme byli v apartmánovém hotelu, v přízemí s velkou předzahrádkou, kde jsme pravidelně snídali, obědvali i večeřeli. V apartmánu byla menší kuchyňka s vybavením, ledničkou a vařičem - dostačující. Kuchyně byla s jedním lůžkem, ložnice prostorná s manželskou postelí, další pokojík byl malý s palandou, což nebylo v popisu apartmánu, byl by tedy vhodný pro jednu rodinu se dvěma až třemi dětmi a ne pro dva páry. Koupelna dlouhá a úzká, se sprchou a záchodem dohromady, také dostačující. Ale jinak ubytování v pěkném prostředí, blízko pláže, klid a večerní sezení na předzahrádce - prostě relax.
Služby0
Kateřina Černá
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr Khom
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena odpovídala kvalitě.
Cena odpovídala kvalitě.
Petra Dousková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám opravdu líbila,Itálie je destinace,která umožnuje při nepřízni počasí velké množství výletů
Dovolená se nám opravdu líbila,Itálie je destinace,která umožnuje při nepřízni počasí velké množství výletů
Pláže byli upravené a blízko ubytování,voda čistá
StravaJídlo jsme měli své,ale pokud jsme ochutnali něco místního,např. pizzu,bylo to chutné
UbytováníUbytování bylo dobré,ale vybavení apartmánů je příšerné! Nejsou tam základní věci,jako je toaletní papír,hadr na zem i na nádobí,jar,konvice na čaj,pytle do koše,otvírák na konzervy aj.
Helena B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc se nám dovolená v Lido do Savio líbila.V okolí je lunapark,San Marino cca50km,Rimini,kde je delfinárium.Takže, při špatném počasí je kam vyrazit.Vřele doporučuji.
Moc se nám dovolená v Lido do Savio líbila.V okolí je lunapark,San Marino cca50km,Rimini,kde je delfinárium.Takže, při špatném počasí je kam vyrazit.Vřele doporučuji.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se vydařila,menší problém s parkováním v blízkosti residence,pouze za pěkně ,,masný´´ poplatek garáž,pláž pěkná v blízkosti residence,ubytování odpovídalo cenně,pouze velké mínus -není klimatizováno,apartmán pod střechou,horké dny i noce.
Dovolená se vydařila,menší problém s parkováním v blízkosti residence,pouze za pěkně ,,masný´´ poplatek garáž,pláž pěkná v blízkosti residence,ubytování odpovídalo cenně,pouze velké mínus -není klimatizováno,apartmán pod střechou,horké dny i noce.
Soňa Nantlová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 4 920 Kč za os.
Lucie Ondráčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super. Moc jsme si to zde užili i se 2 malými bafany. (Ti měli pobyt v hotelu zdarma.)
Dovolená byla super. Moc jsme si to zde užili i se 2 malými bafany. (Ti měli pobyt v hotelu zdarma.)
Pláž je kousíček od hotelu. Tak minutku cesty :). Pláže jsou čisté, upravené. My si sami předem rezervovali pláž, protože jsme cestovali se 2 pejsky. Takže jsme volili Rimini dog no problem. Servis zde byl super, pejsci zde měli luxus. Jen pozor nikde na internetu jsem se nedočetla o omezení koupání psů v moři. Všude píší, že zde se mohou koupat, ale už nenapíší že jen v časových rozmezích 6-8 a 19-21 což ještě/už pláž zavírá. Navíc se to "tluče" s časy jídel v hotelu. Našim bafanům to teda nijak zvlášť nevadilo, ve vodě byli jednou a pak si raději hrabošili ve své "kóji" na pláži v písku. Je zde velké množství mušlí. Jen ty velké jsme lovili na pobřeží ve vlnách :D.
Moře bylo každou denní dobu jiné. Za ten týden jsme ho prožili jak křišťálově čisté a úplně klidné až po dost znečištěné a rozbouřené (dvoumetrové vlny). Je to zde spíše pro plavce protože ač dopoledne bylo spíše klidné, tak odpoledne byli vždy vlny ve kterých se již hůře plavalo.
Snídaně byly formou bufetu. Italové jsou zvyklí snídat sladké, podle čehož to vypadalo. Na stole bylo vždy něco pečeného - něco jako bábovka, muffiny, koláč,....atd (lehké obměny) vše výborné. Vždy byl v nabídce i jogurt s výběrem různých přísad do jogurtu (musli, čok. kuličky, kukuřičné lupínky,...). Každý den zde byl i jeden druh plátkového sýra, dva druhy salámů a bagetky či opečené tousty. Občasně i míchaná či vařená vajíčka.
Oběd a večeře byli tříchodové. Každý den jsme si vybírali menu na další den. První a druhé jídlo měli vždy výběr ze tří jídel. Vždy menu obsahovalo mořské plody nebo rybu, těstoviny (pokaždé na jiný způsob) a něco jiného (sušené salámy, sýry, mozzarela s rajčaty, bramborový krém, zeleninový krém, ....atd). Jídlo jsme si vždy vybrali, ač nejím mořské plody ani ryby. Jídlo bylo vždy výborné! Třetí chod byl dezert. K obědu ovoce k večeři sladké. K obědu i večeři byl vždy navíc i bufet plný salátů, zeleniny, pizza, atd. Všechno jídlo bylo prostě báječné.
Ubytování bylo sice v malých pokojích, ale byli čisté. Na pokoj chodili uklízečky každý den. Koupelnu má každý pokoj svou. Jen ten sprchový kout je tak maličkatý! Ale na ten týden to stačí :) . Výhled z balkonu byl sice na protější hotel, ale když se člověk natočí směrem k moři, tak vidí moře! :)
SlužbyJediná služba, kterou jsme využili byla parkování. Parkování je zajištěné na hlídaném parkovišti 3km od hotelu. Recepční zavolá službu, která přijede autem, vy za ní pojedete až k parkovišti, kde zaparkujete a služba vás odveze zpět k hotelu. Parkování stálo 5eur/den.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Helena Trnková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel Psonok
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 7 790 Kč za os.
Nina S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzhledem k tomu, že nejsme nároční klienti, co se týče ubytování, byla jsem vcelku spokojena. Ale k vybavení apartmánu: velmi malý kuchyňský kout, sprchový kout malý a hlavně pouze ohraničen závěsem, tudíž voda po sprchování byla až v obývací místnosti. Na druhou stranu byla v apartmánu klimatizace, kterou jsme neplatili, automatická pračka, což považuji za nadstandardt, naopak mikrovlnka či varná konvice zde nebyla. Takže takový nepoměr. Okolí apartmánu - zahrada s bazénem bylo opravdu hezké, čisté. Pláže udržované, čisté. Chybí v tomto středisku hlavní promenádní ulice s obchůdky, ta je ve vedlejším lido degli Estensi.
Vzhledem k tomu, že nejsme nároční klienti, co se týče ubytování, byla jsem vcelku spokojena. Ale k vybavení apartmánu: velmi malý kuchyňský kout, sprchový kout malý a hlavně pouze ohraničen závěsem, tudíž voda po sprchování byla až v obývací místnosti. Na druhou stranu byla v apartmánu klimatizace, kterou jsme neplatili, automatická pračka, což považuji za nadstandardt, naopak mikrovlnka či varná konvice zde nebyla. Takže takový nepoměr. Okolí apartmánu - zahrada s bazénem bylo opravdu hezké, čisté. Pláže udržované, čisté. Chybí v tomto středisku hlavní promenádní ulice s obchůdky, ta je ve vedlejším lido degli Estensi.
pláž soukromá byla čistá, udržovaná, s veřejnou to bylo horší....klacíky apod. Moře - pokud je klidné, dá se i šnorchlovat. Ve větší míře jsou zde vlny, tudíž písek vodu zkalí a potápět se nedá. Jeden den připlavaly i jekési řasy, pěna. Celkově spokojena, protože jsou to prostě písčité pláže, tak i voda nemůže být průzračná jako v Chorvatsku.
vlastní, takže spokojenost
UbytováníVzhledem k tomu, že nejsme nároční klienti, co se týče ubytování, byla jsem vcelku spokojena. Ale k vybavení apartmánu: velmi malý kuchyňský kout, sprchový kout malý a hlavně pouze ohraničen závěsem, tudíž voda po sprchování byla až v obývací místnosti. Na druhou stranu byla v apartmánu klimatizace, kterou jsme neplatili, automatická pračka, což považuji za nadstandardt, naopak mikrovlnka či varná konvice zde nebyla. Takže takový nepoměr. Okolí apartmánu - zahrada s bazénem bylo opravdu hezké, čisté. Pláže udržované, čisté. Chybí v tomto středisku hlavní promenádní ulice s obchůdky, ta je ve vedlejším lido degli Estensi.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobré pomer ceny a kvality
Dobré pomer ceny a kvality
Výborná čistá
StravaDobrá zodpovedala cene
UbytováníPriemerná nezodpovedala trom hviezdickam
SlužbyPriemerné
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Ludmila P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za ty peníze, na které nás dovolená vyšla, tak již nikdy více. Vyžití kolem hotelu nulové. Italské siesty vám umožní si zajít koupit maximálně zmrzlinu mezi obědem a večeří, jinak je v okolních restauracích zavřeno. A nemyslím si, že by tomu bylo jinak, kdybychom na dovolenou přijeli v červenci, místo června. Výlet do Riccione za delfíny stojí za to, ale máte to prošlé za pár hodin, určitě tedy nevyužijete možnost se vrátit další den, jak lze u tohoto využít. Výlet na trhy (středa, sobota) do centra Rimini bych též zvládla oželit. Je to klasická tržnice s oblečením, žádné místní speciality zde nenajdete. Z této dovolené jsem se ponaučila, že pokud ještě někdy vyberu zájezd přes CA, tak jedině přímo na pobočce a nikoliv přes internet. Je totiž nutné si kontrolovat zájezdy s přesným popisem daného zájezdu ještě přímo u cestovní kanceláře, která zájezd zprostředkovává, jinak budete překvapeni, že all inclusive je v konečné fázi polopenze s plážovým servisem :) a Invie se v tomto případě bude odvolávat na VOP dané kanceláře, nikoliv své. Nakonec jsme rádi, že se vše vyřešilo, i když poslední týden před odjezdem to bylo dost hektické.
Za ty peníze, na které nás dovolená vyšla, tak již nikdy více. Vyžití kolem hotelu nulové. Italské siesty vám umožní si zajít koupit maximálně zmrzlinu mezi obědem a večeří, jinak je v okolních restauracích zavřeno. A nemyslím si, že by tomu bylo jinak, kdybychom na dovolenou přijeli v červenci, místo června. Výlet do Riccione za delfíny stojí za to, ale máte to prošlé za pár hodin, určitě tedy nevyužijete možnost se vrátit další den, jak lze u tohoto využít. Výlet na trhy (středa, sobota) do centra Rimini bych též zvládla oželit. Je to klasická tržnice s oblečením, žádné místní speciality zde nenajdete. Z této dovolené jsem se ponaučila, že pokud ještě někdy vyberu zájezd přes CA, tak jedině přímo na pobočce a nikoliv přes internet. Je totiž nutné si kontrolovat zájezdy s přesným popisem daného zájezdu ještě přímo u cestovní kanceláře, která zájezd zprostředkovává, jinak budete překvapeni, že all inclusive je v konečné fázi polopenze s plážovým servisem :) a Invie se v tomto případě bude odvolávat na VOP dané kanceláře, nikoliv své. Nakonec jsme rádi, že se vše vyřešilo, i když poslední týden před odjezdem to bylo dost hektické.
Pláž se nachází přímo u hotelu, kdy k hotelu ale nepatří. Je rozkouskovaná na placené úseky, kdy se platí 15 eur za 2 lehátka a 1 slunečník. U hotelu je ale kousek pláže veřejný, kam si můžete lehnout pouze na deku a nikdo po vás nich nechce. Jedná se o velmi malý kousek pláže, takže v sezóně nebude možnost ho využít. Nicméně pláž jako taková byla neudržovaná, všude byl nepořádek. Moře též není čisté, ale s tím se na severu Itálie počítá. Co mě ale zarazilo byl přístup do vody, kdy jdete asi 50 metrů a máte stále vodu po kotníky, když se zadaří, tak po kolena. Po této vzdálenosti jsou umístěny kamenné stěny za kterými by se asi plavat dalo, ale než tam člověk dojde, tak ho plavání přejde :) Jeden den bylo moře plné malých medúz, které by neměly být nebezpečné, ale dobrý pocit to ve vás nevzbudí. Takže pokud do Itálie, tak opravdu více na jih, ten sever to moře má příšerný. Lidi říkají, že v Benátkách smrdí ty jejich kanály, ale tohle vyšlo na stejno. Když vyjdete z moře ven, tak se sprchujete, ne proto, abyste smyli sůl (moře moc slané není), ale proto, abyste ze sebe smyli ten nádech rybiny.
StravaStravy jsme se z počátku báli, neboť jsme měli vybraný jiný hotel s all inclusive, kdy jsme se poté dozvěděli, že se ve skutečnosti jedná o polopenzi, neboť Itálie all inclusive neposkytuje. Otázkou tedy je, proč je to v nabídce. V hotelu Doge jsme měli plnou penzi s nápoji a za mě tedy to bohatě stačilo. Snídaně je klasicky formou bufetu, který se moc neobměňuje. Je složen z pečiva, 3 druhů salámů, plátkových sýrů, spíše jsou zde nabízené sladká jídla, jako croissanty, bábovky, buchty. Za celý pobyt byly asi jen 2x míchaná vajíčka, pak je už nedělali. Oběd i večeře byly vydatný, nejprve byl k mání zeleninový bufet, u večeře zde byly teplý předkrmy a pak vždy 1. jídlo a 2. jídlo, které bylo třeba si den předem objednat. Po večeři byl vždy nějaký sladký dezert, nebo ovoce. Za mě tedy jídlo dobré, akorát večeře v 19:30 hodin je dle mého dost pozdě.
UbytováníHotel Doge působil dojmem asi jako nejlepší v dané lokalitě. Hezký, čistý. Pokoje nejsou zdaleka tak vybavené, ani co se velikosti týče, jako na fotkách, které jsou na stránkách ke prohlédnutí. Pokojíček byl malý, na spaní tedy stačil. Koupelna ještě menší. Nabízený výhled na moře byl leda tak ze strany, protože jsme měli pokoj přímo naproti dalšímu hotelu a balkón ihned u postele, takže pokud jste leželi v posteli a měli otevřené balkónové dveře, tak jste si mohli povídat s lidmi v hotelu naproti :) Po první noci jsme žádali výměnu matrací, neboť péra z matrace nás tlačila do všech částí těla. Žádost jsme museli řešit s delegátkou, protože místní na anglický jazyk skoro nereagují. S Němci jsou tam ale naopak velcí přátelé, takže kdo se chystá do Itálie, tak procvičte němčinu místo angličtiny. Delegátce patří naše díky.
SlužbyJedno velké plus bych vyzdvihla a to bazén, který hotel nabízí. Je asi 100 metrů od hotelu, nepatří přímo k němu, ale je zde nasmlouvané, že ho můžete využívat. Nikdo vám o tomto ale neřekne, pokud se nezeptáte :) dle mého jsme tuto informaci zjistili přímo na stránkách cestovní kanceláře, nikoliv CA. Bazén byl každý den prázdný, staral se o něj mladík, který byl přátelský. U bazénu lze využít WC, není zde žádný bar, takže pití a jídlo je třeba si vzít s sebou. Díky bohu za bazén, protože moře bylo strašný.
Jaroslav R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vstřícný přístup z cestovní kanceláře invia
Vstřícný přístup z cestovní kanceláře invia
Jak takřka všude v Itálii, kvalitní servis, čisto
UbytováníTakřka nově zařízeno, čisto, delegátka vše předvedla a vyzkoušela.
Dagmar Fišerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
snažili se ji uklízet, ale byla víc špinaví než čistá, hlavně moře a také zapáchalo rybinou, asi tak 3 dny ze 7
Stravavařili jsme si, v kuchyni nedostatečná výbava
Ubytováníprůměrné, špatné odtoky vody, ale měli jsem větší ubytování, než jsme čekali, vyšli nám vstříc, což chválím, jinak česky se nedomluvíte
Službycelkem dobré, šlo o agenturu
Hana Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cestovní kancelář uváděla, že se hotel nachází v Casenaticu, místo toho se hotel nacházel v San mauro mare
Cestovní kancelář uváděla, že se hotel nachází v Casenaticu, místo toho se hotel nacházel v San mauro mare
Vynikající, ale velmi mělké moře
StravaStrava nebyla chutná, ani na pohled lákavá
UbytováníPokoj byl jednoduše, ale účelně zařízen, služby jako výměna ručníků, doplnění mýdla -neproběhlo za celý týden.
SlužbySlužba all inclusive nedostatečná, ačkoliv jsme nápojů měli dostávat neomezeně, na místě byl stanoven příděl 3litry na osobu a den, který nebyl nicméně dodržován a reálně jsme dostávali mnohem méně.
Jana Pástorová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Další města ve stejné lokalitě