Ducale Itálie, Emilia Romagna, Catollica
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stačilo jednou a naposled. Tento hotel,konfort,strava a další určitě opakovaně vyhledávat nebudem. Co bych mohla říct,že nám na tomto hotelu vadilo nejvíce, je parkování! Auta se tam parkují za sebou, vejde se tam max.7 aut a jakmile vyjedete,není už možnost zaparkovat. takže jsme parkovali pul az kilometr od hotelu.Parkování fakt běs a hrůza!!!!!!!!
Stačilo jednou a naposled. Tento hotel,konfort,strava a další určitě opakovaně vyhledávat nebudem. Co bych mohla říct,že nám na tomto hotelu vadilo nejvíce, je parkování! Auta se tam parkují za sebou, vejde se tam max.7 aut a jakmile vyjedete,není už možnost zaparkovat. takže jsme parkovali pul az kilometr od hotelu.Parkování fakt běs a hrůza!!!!!!!!
Dostupnost k moři je dobrá a rychlá. Pláže jsou písečné a čisté. Pro děti ideální.
StravaCo se týká stravy,servírování a podávání, můžu jen s politováním říct,že stímhle jsem se ještě nikdy nesetkala a doufám že už nikdy nesetkám. Na stole nám každý den chybělo něco, ať se to týkalo příboru,hrnečku,židle,ovoce,atd....Co se týká přímo stravy takové,snídaně jsou každý den stejné, velmi jednoduché. A večeře velmi chaotické, některé jídla jsme ani nedostali.
UbytováníKvalita ubytování je velice prostá. Pokoje jsou malé, vybavení pokojů špatně řešitelné. Pro čtyřčlenou rodinu ne příliš ideální.
SlužbyNáš dojem z hotelu není nijak zvláštní, je to hotel obyčejný,nechápu jak mohl obdržet 3 hvězdy. Je hodne jednoduchý, prostý,ničím nás tento hotel nenatchl. Jak se říká: Stačilo jednou a nikdy více...
Petra C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezká dovolená,ochotný personál na hotelu,horší byla jen komunikace s personálem,hlavně v jídelně a na recepci,mluví se tam pouze italsky a rusky.Nabídku jídla na další den bylo možné udělat pouze z jídelního lístku napsaného italsky.
Hezká dovolená,ochotný personál na hotelu,horší byla jen komunikace s personálem,hlavně v jídelně a na recepci,mluví se tam pouze italsky a rusky.Nabídku jídla na další den bylo možné udělat pouze z jídelního lístku napsaného italsky.
od 5 890 Kč za os.










