Milano Marittima: Našli jsme pro vás 19 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Cuba Hodnocení: 3/5 Itálie, Emilia Romagna, Milano Marittima

Cuba recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Jana U.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Boli sme po sezone, tomu zodpovedalo aj pocasie. Inak spokojnost.

Boli sme po sezone, tomu zodpovedalo aj pocasie. Inak spokojnost.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Plaz bola cista, more uz nie, Kedze bolo chladnejsie pocasie, moc sme sa nekupali

Strava

Boli sme po sezone, takze ziadne svedske stoly a pokial sme neprisli nacas, hladni nemci pobrali co videli. Inak domaca strava, velmi chutna a zasytila.

Ubytování

Ubytovanie primerane cene. Boli sme s malym dietatom, zabezpecili nam postuelku, stolicku - takze v tomto smere spokojnost. Mily personal, nebol problem sa dohovorit po anglicky.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Lucie R.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená se nám líbila, měli jsme pěkné počasí až na pár věcí z kterých jsme byli celkem zklamaní.
Delegát nás málem vysadil u jiného hotelu, ubytovali nás jinde, plážový servis byl taky jiný, než jsme měli slíbené.

Dovolená se nám líbila, měli jsme pěkné počasí až na pár věcí z kterých jsme byli celkem zklamaní.
Delegát nás málem vysadil u jiného hotelu, ubytovali nás jinde, plážový servis byl taky jiný, než jsme měli slíbené.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Velká písčitá pláž, plážový servis celmi ochotný, dostali 2křesla a slunečník a to na stránkách agentury bylo že máme mít v ceně jedno lehátko a jedno křeslo, ale ten týden se na tom dal vydržet.
Moře bylo celkem čisté.
Strašně nás ale rozčilovali černoši a indové co chodili po pláži a pořád nabízeli nějaké věci z Číny.

Strava

Jídlo byla střední třída a myslím, že by mohli vařit lépe.
Na snídaně bylo pořád to stejné (šunka, sýr, bábovka, müsli, jogurt) káva, čaj a čokoláda byla zdarma. Chyběla mi tam čerstvá zelenina a ovoce.
Večeře byli na výběr, denně čerstvá zelenina, 2 hlavní chody a dezert byl kupovaný, ale dobrý

Ubytování

Každý druhý den čisté ručníky, uklizeno, ale koupelna byla strašně stísněná. V hotelu Cuba jsme měli mít Wifi na pokoji, ale v hotelu Colorado byla pouze na recepci.

Služby

Vázla komunikace v angličtině. Preferují němčinu a italštinu.
Jinak velmi ochotní. Polámala se nám roleta a hned volali opraváře, takže určitě dávám velké +.

Monaco (Milano Maritima) Hodnocení: 3/5 Itálie, Emilia Romagna, Milano Marittima

Monaco (Milano Maritima) recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Petra Majerová

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolenku v Taliansku doporucujem najme rodinam s detmi celkovo je cela oblast vhodna pre deti

Dovolenku v Taliansku doporucujem najme rodinam s detmi celkovo je cela oblast vhodna pre deti

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Krasna velka dlha pieskova a cista

Strava

Taliani maju iny styl stravovania a to v zmysle ze maju velmi chudobne ranajky zato vam to vynahradia obedom a vecerou ked si clovek zvykne na ten styl je to velmi chutna kuchyna

Ubytování

Ubytovanie bolo skromne najviac mi chybala chladnicka ale upratovanie kazdy den aj uteraky boli menene kazdy den

Služby

Nemam co vytknut personal velmi mily

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Liberty Hodnocení: 3/5 Itálie, Emilia Romagna, Milano Marittima

Liberty recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Václav Tichý Ing.

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ubytování vynikající, pláž průměrná

Ubytování vynikající, pláž průměrná

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Chyběly převlékárny, WC tím pádem sloužilo i k převlékání, mohlo by být častěji čištěno. V nabídce restaurace chyběla pizza.

Ubytování

Skvělé ubytování, příjemně překvapil úvodní balíček. Jediná připomínka ke kolísající úrovni WIFI

Dana Š.

Hodnocení 1,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Byli jsme v tomto hotelu znovu po šesti letech (na přání dcery, která byla při první návštěvě malá). Zřejmě má hotel nové majitele, starý pán, na kterého jsme se těšili, už v recepci nebyl. Jen samí mladí hoši, kteří hovořili pouze italsky. Časy podávání snídaní, obědů a večeří byly sice uvedeny na ceduli v recepci, ale nebyla dodržovány, věčně jsme čekali. Obsluha též strašná, o vše jsme si museli říkat, číšník nosil jídlo po jednom, bez řeknutí nepřinesl ani vodu. Dva dny před koncem pobytu nám recepční oznámil (písemně v angličtině - přes překladač), že je problém s kuchyní a museli jsme na oběd a večeři do jiného hotelu, který byl vzdálen 3 km (když jsme jeli autem, tak bylo téměř nemožné u hotelu zaparkovat; když jsme jeli autobusem, tak nás jedna jízda stála 6 euro - 2 euro za osobu). Přes týden byl hotel celkem klidný, přes víkend se zde ubytovalo značné množství mladých a velmi hlučných Italů, kteří hlučeli téměř celou noc,takže jsme se nevyspali. Úklid též podprůměrný, pro toaletní papír jsme museli do recepce. Pokoje malé, hlavně sprchový kout, jídlo průměrné.

Byli jsme v tomto hotelu znovu po šesti letech (na přání dcery, která byla při první návštěvě malá). Zřejmě má hotel nové majitele, starý pán, na kterého jsme se těšili, už v recepci nebyl. Jen samí mladí hoši, kteří hovořili pouze italsky. Časy podávání snídaní, obědů a večeří byly sice uvedeny na ceduli v recepci, ale nebyla dodržovány, věčně jsme čekali. Obsluha též strašná, o vše jsme si museli říkat, číšník nosil jídlo po jednom, bez řeknutí nepřinesl ani vodu. Dva dny před koncem pobytu nám recepční oznámil (písemně v angličtině - přes překladač), že je problém s kuchyní a museli jsme na oběd a večeři do jiného hotelu, který byl vzdálen 3 km (když jsme jeli autem, tak bylo téměř nemožné u hotelu zaparkovat; když jsme jeli autobusem, tak nás jedna jízda stála 6 euro - 2 euro za osobu). Přes týden byl hotel celkem klidný, přes víkend se zde ubytovalo značné množství mladých a velmi hlučných Italů, kteří hlučeli téměř celou noc,takže jsme se nevyspali. Úklid též podprůměrný, pro toaletní papír jsme museli do recepce. Pokoje malé, hlavně sprchový kout, jídlo průměrné.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Asi 500 m od hotelu, celkem čistá, odpoledne velké vlny.

Strava

Klasická italská, velmi skromné a stále stejné předkrmy (lilek, cuketa, rajčata, mrkev...), těstoviny s rajčaty nebo smetanou, denně ryba nebo maso s hranolky. Moučník stále stejný (asi dokud jsme ten puding nesnědli). Jídlo v "náhradním" hotelu bylo daleko pestřejší.

Ubytování

Malé, průměrné pokoje. Sprchový kout je tak malý, že se v něm pohodlně osprchuje pouze liliput nebo Twigi. Balkón bez soukromí, malý, s jednou židlí.

Služby

podprůměrné, viz výše

od 3 930 za os.

Mirage Hodnocení: 3/5 Itálie, Emilia Romagna, Milano Marittima

Mirage recenze

Nehodnoceno (hodnotili 2 lidé)

Eva B.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Byli jsme spokojeni. Jenom byl problém v tom, že ck Invia uvádí, že k hotelu patří bazén a ten tam není.

Byli jsme spokojeni. Jenom byl problém v tom, že ck Invia uvádí, že k hotelu patří bazén a ten tam není.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž klasická, 2 lehátka a slunečník. Dostačující. Jen je Teda problém, ze blíž jak do 5.rady se nedostanete. To vám nikdo dopředu neřekne.. Ale k moři vidět šlo a hlídat děti taky. Pozvolný vstup do moře.. Ideální pro děti.

Strava

Snídaně slabé, to samé stále dokola. Ale potěšili mě s opecenou anglickou, ta byla výborná. Oběd a večeře luxusní. Nemám co vytknout. Ovoce a nějaké mnamky stále k dispozici, výběr z předkrmu a hlavního jídla dostačující. Každý si vybral. Od mořských plodů, ryb, masa.. Jídlo bylo krásně naaranzovane a velmi chutné. Měli i jídelníček pro děti zvlášť, kde se dal objednat třeba řízek, hranolky, těstoviny bez ničeho... To jsem velmi ocenila. Číšníci velmi příjemní, vstřícní... Prostě gastro, jak má být!!!

Ubytování

Kvalita ubytování byla super. Denně čisté ručníky, povytirane, ustlane. Pokoj pro 3 lidi menší, ale šlo to.

Anonym

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

od 9 189 za os.