New Haroula Hodnocení: 2/5 Řecko, Santorini, Fira
Beáta Krisztina Szabó
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli spokojeni.
Celkově jsme byli spokojeni.
od 30 254 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Beáta Krisztina Szabó
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli spokojeni.
Celkově jsme byli spokojeni.
od 30 254 Kč za os.
Anna Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martin M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Dovolenka bola vydarená. Hotel čistý, pesonál veľmi ochotný a nápomocný, upratovanie bezchybné. Santorini je malý sopečný ostrov, auto nie je potreba, chodievajú pravidelné autobusy zo zastávky asi 25m od hotela. Doprava z a na hotel prebehla výborne. Celkovo som s organizáciou spokojný.
Dovolenka bola vydarená. Hotel čistý, pesonál veľmi ochotný a nápomocný, upratovanie bezchybné. Santorini je malý sopečný ostrov, auto nie je potreba, chodievajú pravidelné autobusy zo zastávky asi 25m od hotela. Doprava z a na hotel prebehla výborne. Celkovo som s organizáciou spokojný.
Na pláž to bolo asi 200m od hotela. Na pláži neprebieha klasické prenajímanie slnečníkov, obyčajne patria k nejakej reštaurácii. Ak tam utratíte za deň nejakú čiastku, možete lehátka využívať zdarma. Hádam všade sa dalo objednať si pitie a stravu a dalo sa tiež bez problémov platiť kartou. Pláž bola tvorené sopečným pieskom, odporúčam boty do vody alebo šlapky, čierny piesok príšerne páli.
StravaMali sme objednané iba raňajky. Na výber bol každý deň: čaj, káva, ovocie a zelenina, viac druhov pečiva, koláč, šunky/salámy a syry, vajíčka na tvrdo alebo miešané. Na pitie čaj/káva/džús/mlieko. V okolí hotela je viacera reštaurácií a výborná pekáreň asi 20m od hotela. V obci sa nachádza viacero predajní potravín, kde sa dá nakúpiť za primeranée ceny.
UbytováníUbytovanie bolo fajn. Prišli sme asi 4 hod pred check-inom ale personál hotelu bol veľmi milý, ponúkli nám, nech sa naraňajkujeme a do 30 min mali pre nás izbu pripravenú. Mali sme v izbe 1 posteľ navyše, čo nie je úplne ideálne, ak ste dvaja. Posteľ bola hodne rozheganá, príšerne vŕzgala pri každom pohybe, čo v noci budilo zo spánku. V izbe bola jedna vstavaná komoda, kde bol trezor a miesto na topánky, kufor a zavesenie vecí na vešiaku. Chýbali však police, kde by si človek mohol vyložiť veci z kufra. Bol k dispozícii iba malý stolík s 2 šuflíkmi.
SlužbyPred hotelom je bazén ktorý sme viac krát využili. Hotel zapožičiava uteráky. Čistota v hoteli bola na vysokej úrovni, každý deň prebiehalo kompletné upratovanie. Výmena uterákov, vynesenie košov, pozametanie izby a balkóna, výmena pohárov atď.
Danka S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Santorini je pekný ostrov, odporúčam dopravu busom, dobré spojenia. Oplatí sa vidieť mesto Fira a Oia - prekrásna architektúra, západy slnka, romantické prechádzky v uličkách a nádherné výhľady. Cesta na pláž v Oii je náročná v horúčavách, prudké klesanie po veľkých schodoch k moru, ťažko prístupná cesta po skalách na pláž, ktorá je vlastne zhluk veľkých skál, pekné more. Cesta z pláže znova po strmých 242 schodoch po slnku, únavné. V Perisse krásne pláže aj more, ležadlá pri mori za veľké poplatky od 25 - 70 eur na deň, chutná strava v reštauráciách.
Santorini je pekný ostrov, odporúčam dopravu busom, dobré spojenia. Oplatí sa vidieť mesto Fira a Oia - prekrásna architektúra, západy slnka, romantické prechádzky v uličkách a nádherné výhľady. Cesta na pláž v Oii je náročná v horúčavách, prudké klesanie po veľkých schodoch k moru, ťažko prístupná cesta po skalách na pláž, ktorá je vlastne zhluk veľkých skál, pekné more. Cesta z pláže znova po strmých 242 schodoch po slnku, únavné. V Perisse krásne pláže aj more, ležadlá pri mori za veľké poplatky od 25 - 70 eur na deň, chutná strava v reštauráciách.
V Perisse krásne pláže aj more, ležadlá pri mori za veľké poplatky od 25 - 70 eur na deň, chutná strava v reštauráciách. Pláž je veľmi pekná, čistá, piesok je čierny a veľmi horúci cez deń - treba mať obuv počas dňa. More je čisté, nádherné, príjemné. Škoda, že promenáda popri mori je aj pre autá aj chodcov, nie sú tam chodníky, treba dávať pozor - hlavne na deti. Krásne a dobré reštaurácie na promenáde, výborný gyros, kebab, souvlaky, grilovaná zelenina, fresh džusy, aj miestne pivo je celkom dobré.
StravaJedáleň je pri bazéne s vonkajším aj vnútorným sedením. Mali sme len raňajky, ktoré boli formou švédskych stolov. Boli pestré, chutné a vždy čerstvé, priebežne dopĺňali potraviny, nápoje. Veľký výber, veľká spokojnosť!!! Priebežne upratovali a umývali stoly, personál veľmi úslužný, ústretový a vždy usmiaty (:
UbytováníHotel Odysseas v Perisse je 3 min. chôdze od Mera beach aj autobusovej zastávky. Hotel má dva veľké bazény s oddelenou vírivkou a jeden má aj časť s pozvoľným vstupom pre deti, veľmi pekné prostredie, k dispozícii pohodlné ležadlá aj s tienením, pri bazéne je aj menší bar. Izby majú balkón alebo oddelené terasy na sedenie, malú kuchynskú časť s kanvicou, pohármi, klimatizácia v izbe. Menší vymurovaný úložný priestor na oblečenie, iba vešiaky. Stolík s veľkým zrkadlom, kúpeľňa s toaletou veľká, vetranie oknom.
SlužbySlužby hotela na veľmi dobrej úrovni. Denný servis na izbách, chyžná bola ohľaduplná, usmiata. Denne nám menili uteráky a upratali, izba pekne voňala, obliečky prezliekali každé 2-3 dni, pekne aranžovali. Celý personál hotela veľmi prívetivý a ochotný pomôcť.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásný ostrov, doporučuji navštívit, jen neočekávejte zeleň, je to opravdu sopečný ostrov. Nezapomeňte si udělat výlet do hor a na vykopávky, určitě stojí za to si půjčit auto.
Krásný ostrov, doporučuji navštívit, jen neočekávejte zeleň, je to opravdu sopečný ostrov. Nezapomeňte si udělat výlet do hor a na vykopávky, určitě stojí za to si půjčit auto.
Pláž pokrytá černým pískem, při vstupu do moře drobné kamínky, lehátka za poplatek, moře krásně čisté.
StravaPobyt jsme měli bez jídla, místní taverny a pekárny vám to bohatě vynahradí :)
UbytováníUbytování pěkné, úklid probíhal každý den, ale pro tři dost malé, za pár dnů si zvyknete, stejně tam nakonec chodíte jen spát, na balkon jsme se tři nevešli.
SlužbyBazén u hotelu byl vždy čistý, taktéž okolí celého komplexu.
Gabriela Fig
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 24 931 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Štefan S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Roman T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Péter Ludán
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
BYLA TO ZBYTEČNÁ VÝDAJ!!!
BYLA TO ZBYTEČNÁ VÝDAJ!!!
Je to daleko a hotel nem má žádný pokoj s výhledem na to!
StravaJeden párizský salám, sýr, rajče, ovoce, míchaná vejce, chléb! To je dost málo podnětů na týden ráno!
UbytováníHotel je na odlehlém místě a vedle skládky, po spláchnutí toalety se obsah vrátil zpět uprostřed koupelny, při sprchování na břiše.. Dva dny nebyla teplá voda!
SlužbyBazén je hezký, ale je z betonu a je asi sto let starý...
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
HANA MARŠÍČKOVÁ
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila, byli jsme spokojení. Letos méně lidí, což bylo super. Určitě se tam chceme ještě někdy vrátit. Byla tam velmi vstřícná, ochotná a milá průvodkyně Šárka, velmi dobře se o nás starala a věnovala se nám.
Dovolená se nám líbila, byli jsme spokojení. Letos méně lidí, což bylo super. Určitě se tam chceme ještě někdy vrátit. Byla tam velmi vstřícná, ochotná a milá průvodkyně Šárka, velmi dobře se o nás starala a věnovala se nám.
Na pláž jsme to chodili tak 15 minut. Letos vzhledem k situaci bylo málo lidí a tedy dost volných míst na pláži. Pláž byla čistá, udržovaná. Každá hospůdka má svůj úsek na pláži, kde můžeme použít jejich lehátka a slunečník zdarma, pokud si člověk něco objedná. Pláž byla oblázkoá a kamenitá, nutné boty do vody. Trochu těžší vstup do moře, tak bych to nedoporučovala lidem starším a hůře pohyblivým a malým dětem.
StravaMy měli pobyt bez stravy.
UbytováníUbytování bylo skromné, starší. Bylo ale funkční a my předem věděli, že je to tříhvězdičkové studio. Byl tam super bazén, řada lehátek a většinou klid. Úklid byl pravidelný, vše v pořádku. Jen je to dál od moře ( což jsme také věděli), jde se různými zkratkami, kde to po tmě není nijak osvětlené a špatně se jde. Ale dá se to zvládnout.
SlužbyProtože jsme měli studio, tak sužby omezené. Byl tam k dispozici malý bar, ale měli jsme možnost ho využít jen první den. Láhve s pitnou vodou jsme si nosili z městečka, ale nebylo to tak daleko, dalo se to.
Dana Kadavá
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v roce 2020 se asi nedá srovnávat s jinými léty. Málo lidí, žádné tlačenice. Taverny a pláže jsou poloprázdné.
Dovolená v roce 2020 se asi nedá srovnávat s jinými léty. Málo lidí, žádné tlačenice. Taverny a pláže jsou poloprázdné.
Pláže jsou čisté, jen bych doporučila boty do vody. Černý písek je rozpálený a chůze bez bot je opravdu nepříjemná.
StravaStravovali jsme se sami, nemohu posoudit.
UbytováníČisto, klid a pohoda.
SlužbyPaní majitelka je velmi milá , ochotná a vstřícná.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi hezká dovolená, malý ale čistý bazén, moře 5 minut od ubytování, hezký výlet do OIA včetně návštěvy vinařství, velmi dobré služby delegáta.
Velmi hezká dovolená, malý ale čistý bazén, moře 5 minut od ubytování, hezký výlet do OIA včetně návštěvy vinařství, velmi dobré služby delegáta.
Dvě lehátka a slunečník 7€, popřípadě celodenní útrata v související taverně více jak 20€. Vstup do moře celkem problematický, cca 1m černých oblázků a potom kamenná plotna se spoustou nerovností k tomu kluzkých, upadl skoro každý kdo se o vstup do moře pokoušel. 5 metrů od břehu už jenom pro plavce.
StravaStravovali jsem se sami, taveren na promenádě u moře i mimo nepreberné množství. Pár krát jsme jedli i ve Ville Markos-musaka to nemělo chybu.
UbytováníKaždý den uklizený pokoj, výměna ručníků dle potřeby, výměna ložního prádla 2x za pobyt. Velmi milé jednání majitele i jeho manželky vytvářelo výbornou rodinnou atmosféru pobytu.
SlužbyHotel je sice starší, ale starostlivost o čistotu v pokojích i u bazénu tuto skutečnost naparavovali. Klimatizace bez problémů. Ochota personálu byla na velmi vysoké úrovni
Hynek S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásný ostrov, který stojí za to vidět. K tomu skvělá průvodkyně na výletech paní Šárka.
Krásný ostrov, který stojí za to vidět. K tomu skvělá průvodkyně na výletech paní Šárka.
Čistá pláž, čistá voda, blíže ke skále žádné nebo pouze malé vlny. Obsluha u lehátek výborná (opět především ve výše uvedené taverně).
StravaDoporučuji Fratzeskos Fish Tavern, pouze ryby a mořské plody, ovšem čerstvé a bezchybně připravené plus dobrá obsluha.
UbytováníJednoduché a čisté ubytování, které zcela postačuje pro někoho, kdo zde jen přespává. Velmi klidné prostředí, žádný hluk v noci.
SlužbyŽádné jsem nevyužil, k dispozici malý bar a malý bazén s několika lehátky.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Peter P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
vyborna volba, mali sme apartman na prizemi, dve kupelne, dve terasy, jedna manzelska postel a jedna jednopostel, sice betonove ale matrace velmi pohodlne, vyhlad nic moc, ale to nebolo pre nas podstatne
vyborna volba, mali sme apartman na prizemi, dve kupelne, dve terasy, jedna manzelska postel a jedna jednopostel, sice betonove ale matrace velmi pohodlne, vyhlad nic moc, ale to nebolo pre nas podstatne
ubytovanie je len jednu ulicu od plaze, asi 1min chodze, plaz v blizkosti ubytovania mala vacsie cierne kamene po ktorych sa tazsie chodilo, vstup do mora bol z jemnejsieho piesku ale asi po metri boli zase vacsie kamene a pri vacsich vlnach je tazsie to ustat, potom uz ok, taverny na plazi ponukaju slnecniky za konzumne a asi 30m od plaze je skalny utes ku ktoremu sa da doplavat a opalovat sa tam alebo skakat do vody, v okoli je viacej rybiek ale na zazitok zo snorchlovania to nie je, nad hlavou cca kazdu pol hodinu pristava alebo vzlieta lietadlo, posledne slo pred polnocou, potom az rano, cez den bolo zaujimave ich sledovat
Stravaubytovanie sme mali bez stravy ale v okoli bolo dost miest, kde sa dalo najest pocas celeho dna a noci
Ubytováníubytovanie v klasickom greckom style, ziaden luxus ale vsetko funkcne a ciste, blizko plaze, starsi pan a pani domaci boli priatelsky a ustretovy
Službywifi, klimatizacia, lcd tv s moznostou prehravania z usb, kazdy den upratovanie, pravidelna vymena uterakov a postelnej bielizne, dostatocne vybavena kuchyna
Václav Kudera
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pohodová dovolená v klidu ,kousek od moře
Pohodová dovolená v klidu ,kousek od moře
Čistá voda , klidné moře , jen boty do vody by se šikly - vstup přes větší oblázky...
StravaBez stravy,bříška jsme si vždycky naplnili skvěle v místních tavernách
SlužbyDenně paní domací vše vzorně uklidila,3 x nám za pobyt i vyměnila ložní a koupelnové prádlo
Andrea D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra Vysogladová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Santorini nádherné, moře fajn, ubytování nemožné
Santorini nádherné, moře fajn, ubytování nemožné
Přístup na pláž dobrý, čistota průměrná, moře studené, většinou čisté
StravaStravu jsme neměli
UbytováníU cesty, velmi rušné, dveře v pokojích netěsní, neustálý průvan a bouchání dveří. klimatizace poruchová, vybavenost kuchyňky horší - chybělo základní vybavení kuchyně - hrnky na čaj, vařečka. Kuchyňský kout jsme si museli vydrhnout před používáním
Klimatizace nevhodně umístěná nad postelí. Chyběly přikrývky, prostěradlo opravdu nestačilo
Ladislav Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kateřina B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Další města ve stejné lokalitě