Sea View Village Hodnocení: 4/5 Řecko, Zakynthos, Laganas
Adam K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Hotel si nezaslouží hvězdičky udělené agenturou. Mám dojem, že tam nebyl nikdo kromě paní, která žije v Zakhyntosu a zastupuje úřad. Nemám chuť dávat fotky, ale je to škoda. Bazén ok.Doručení na pláž a vyzvednutí včas, ale podle našeho názoru příliš rychlé - v 16:00 hod. Ale je vědomou politikou hotelu přivítat nás v jejich baru, což není ospravedlnitelné vysokými cenami. Ve vzdálenosti asi 4 km není nic kromě 2 pěkných taveren, vždy plných turistů. existuje jeden z jejich super trhů s poměrně vysokými cenami, ale mnohem levnější než tento super hotel. Totální nepořádek...i když si půjčíme něco na cesty, spoléháme na hotel, protože cestování na dané vzdálenosti bez chodníku a v těchto povětrnostních podmínkách do... místa půjčení vás může stát život.
Hotel si nezaslouží hvězdičky udělené agenturou. Mám dojem, že tam nebyl nikdo kromě paní, která žije v Zakhyntosu a zastupuje úřad. Nemám chuť dávat fotky, ale je to škoda. Bazén ok.Doručení na pláž a vyzvednutí včas, ale podle našeho názoru příliš rychlé - v 16:00 hod. Ale je vědomou politikou hotelu přivítat nás v jejich baru, což není ospravedlnitelné vysokými cenami. Ve vzdálenosti asi 4 km není nic kromě 2 pěkných taveren, vždy plných turistů. existuje jeden z jejich super trhů s poměrně vysokými cenami, ale mnohem levnější než tento super hotel. Totální nepořádek...i když si půjčíme něco na cesty, spoléháme na hotel, protože cestování na dané vzdálenosti bez chodníku a v těchto povětrnostních podmínkách do... místa půjčení vás může stát život.
pláže jsou dokonce pěkné - lehátka zdarma, žádný spěch, mírný sestup do vody, žádné velké vlny, super čistá a teplá voda, tráva kolem slunečníků, 2 levné bary blízko břehu s přátelskou obsluhou, sladká voda na opláchnutí těla .
StravaNež to popíšu, řeknu, že snídaně jsou na řecké poměry opravdu na vysoké úrovni - míchaná vejce jsou z vajec, ne z prášku, a další možnosti jsou vždy čerstvé a opravdu dobré. Oběd a večeře jsou však nedorozuměním a dokonce skandálem. Psala jsem o tom do BP, ale milá paní odpověděla, že to není všechno... Byla to naše další dovolená a jelikož s námi děti necestují, vědomě jsme se odstřihli od ostatních jídel během dne a od ty levné v různých rozměrech.nápoje. Tyto večeře jsou skandál nebo něco víc. ala carte jídla přinášejí své výhody a tady je to naopak. Škoda, že nemůžu vložit fotky,,, Předkrm jsou např. 4 ančovičky, 3 čtverečky sýra nebo něco podobného. K jídlu je vždy chléb ze snídaně s něčím jako omáčka. A VARUJI vás před rybou dne, protože zde najdete něco sušeného, co vypadá jako sleď nebo třeba 4 šproty, měli byste se také vyhnout polévkám.
UbytováníDobré podmínky pro spaní. Jen úklid neodpovídá standardu hotelu. Hlavní věc je přední část.... Všechny ručníky byly odebrány a musíte o ně požádat a vysvětlit incident všudypřítomné majitelce Mary. Zdánlivě zdvořilý, ale vždy podezřívavý a všude.
SlužbyZdánlivě jsou všichni milí, ale zdvořilost časem vyprchá, když vidí, že se jejich nabídky nevyužívají - je to drahé - bar u bazénu večer mlčí a kvůli nedostatku místních jen ceny.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Monika Julinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprosto báječná dovolená vhodná pro ty, co hledají větší soukromí, vhodné i pro rodiny s dětmi. Byli jsme tam jediní Češi mezi Holanďany, Němci a Angličany. Pozorný a milý personál ke všem bez výjimky. Doporučujeme. Vlastníma fotkama není třeba dokumentovat, protože to, co je na fotkách od cestovky, to je pravda !!!
Naprosto báječná dovolená vhodná pro ty, co hledají větší soukromí, vhodné i pro rodiny s dětmi. Byli jsme tam jediní Češi mezi Holanďany, Němci a Angličany. Pozorný a milý personál ke všem bez výjimky. Doporučujeme. Vlastníma fotkama není třeba dokumentovat, protože to, co je na fotkách od cestovky, to je pravda !!!
Tento areál je na kopci s vlastním bazénem a na pláž vozí 3x denně. My jsme měli půjčenou čtyřkolku, takže jsme byli buď u bazénu nebo jezdili po ostrově a koupali se dle doporučení delegátky Fischeru. Jinak pláže s pískem, vhodné pro děti - daleko do moře je mělká voda.
StravaMěli jsme polopenzi. Snídaně dostačující - výběr z velkého bufetu teplá i studená kuchyně vč. řeckých specialit. Večeře výběr vždy až z pěti jídel od předkrmu, hl.jídla a zákusku. Výborně vařili. v okolí je hodně taveren s místními specialitami, takže jsme ochutnávali i jinde, když jsme byli na výletě. Výborné víno, řecký salát a oliv. olej.
UbytováníVýborné, vyhovující
SlužbyNaprosto výborné. Personál usměvavý a vždy vyhověli ve všem, co jsme chtěli.
od 13 990 Kč za os.











