Leonardo Hodnocení: 3/5 Španělsko, Barcelona, Barcelona
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Attila B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Základně jsme se vším spokojeni. Naše očekávání byla splněna. Kromě přístupu místního průvodce, který zanechal něco, co by si člověk přál lepší. Pronajali jsme si auto na celou dovolenou, a protože jsme nevyužili programy nabízené / organizované kanceláří, dostali jsme odpovědi na naše otázky i z tohoto pohledu...
Základně jsme se vším spokojeni. Naše očekávání byla splněna. Kromě přístupu místního průvodce, který zanechal něco, co by si člověk přál lepší. Pronajali jsme si auto na celou dovolenou, a protože jsme nevyužili programy nabízené / organizované kanceláří, dostali jsme odpovědi na naše otázky i z tohoto pohledu...
Pláž je podle popisu dostupná po krátké procházce po silnici, přes podchod/nadchod. Pláž je čistá, není přeplněná a kvalita vody je vynikající (což se od takové pláže očekává).
StravaSnídaně je pestrá, vydatná a chutná. Pokoj je čistý.
UbytováníCena / hodnota byla v pořádku.
SlužbySnídaně je pestrá, bohatá a chutná. Bezplatné Wi-Fi už dnes ve světě není tak vzácné... stejně jako sejf...
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Zsolnai T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž je asi 100 metrů od hotelu, ke které se dostanete podchodem. Pláž je pokryta drobnými oblázky a její čistota se liší. Záleží na tom, kolik odpadků tam předtím zanechali návštěvníci. Občas se tam našly nedopalky cigaret a další drobný odpad, což je podle mě přijatelné, mě to vůbec nevadilo, bylo tam dost míst, která byla nedotčená.
StravaDostali jsme pouze snídani, která byla dostatečného množství, pokud jde o rozmanitost, moc se nepředvedli, ale u snídaně nelze čekat zázraky (salámy, sýry, ovoce, malé klobásky, sušené ovoce, palačinky, smažená vejce, pečivo, šampaňské, káva/ovocná šťáva). Kvalitu/chutnost/čerstvost jídel jsem hodnotil jako zcela dobrou.
UbytováníHotel plně odpovídal tomu, co jsme si přečetli dříve. Co se týče jeho polohy, je blízko pobřeží, odděluje ho od moře jedna silnice a železniční trať (jezdí tiché vlaky, nic z toho není slyšet). Podchod se nachází asi 50-70 metrů od hotelu. Hotel a jeho okolí jsou čisté a upravené, pokoje se uklízejí denně (naše cennosti jsme nechali na pokoji a nic nezmizelo)!
SlužbyPokud jde o služby, informace mohly být podrobnější. Kdykoli jsem něco požádal nebo se zeptal, ochotně mi pomohli. Během dne byla u bazénu tanec, v noci pak jedinečné živé hudební vystoupení. Nedostatek informací jsem zjistil až poslední den, kdy jsme si uvědomili, že za bazénem je stolní tenis a badmintonová síť. Na tyto věci žádná tabule ani značka neupozorňovala.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli spokojeni. Vše proběhlo bez problémů a podle očekávání :) Pouze nám vadilo, že přílet na místo byl v pozdních hodinách a odlet naopak také až večer. První den jsme tedy nic neužili a poslední den jsme se museli sbalit a čekat celý den na odjezd :(
Jinak hotel je menší a v klidné zastavěné oblasti, což nám vyhovovalo. Hotel bych klidně doporučila ostatním. Myslím, že se tam vrací spousta hostů.
Celkově jsme byli spokojeni. Vše proběhlo bez problémů a podle očekávání :) Pouze nám vadilo, že přílet na místo byl v pozdních hodinách a odlet naopak také až večer. První den jsme tedy nic neužili a poslední den jsme se museli sbalit a čekat celý den na odjezd :(
Jinak hotel je menší a v klidné zastavěné oblasti, což nám vyhovovalo. Hotel bych klidně doporučila ostatním. Myslím, že se tam vrací spousta hostů.
Písečná pláž byla velmi blízko hotelu, byla čistá a v překrásném zálivu. Ocenili jsme, že měla i sprchu, i když to byla malá pláž. V létě tam asi musí být dost plno.
StravaMěli jsme apartmán bez stravy, čili mohli jsme si vařit. Kuchyňka byla trochu skromně vybavená, chyběla např. rychlovarná konvice nebo více hrnců, ale nakonec jsme si poradili. V okolí byla spousta možností, kde se najíst v restauraci za přijatelné peníze a nákupy v supermarketu byly také překvapujíc ne drahé.
UbytováníApartmán byl zařízen dobře s ohledem na cenu ubytování. Terasa byla situována ne k bazénu, jak jsme si přáli, ale přesto s bočním výhledem na moře, takže jsme byli rádi. Pouze u vedlejšího pozemku se pracovalo na stavbě, takže byl občas menší rámus, ale vzhledem k tomu, že jsme vyjížděli na výlety, tak nám to zas tolik nevadilo.
SlužbyBazén jsme využívali občas, byl čistý a příjemný. Stejně tak bar u bazénu. WiFi fungovala zdarma jen u bazénu a pokud jste ji chtěli mít v apartmánu, pak za nemalý poplatek. Trezor jsme nepoužili. Mile nás překvapilo, že uklízečka chodila uklízet obden a měnila ručníky, aniž jsme je museli házet na zem - (tento podivný zvyk skoro ve všech hotelích, kde jsme byli, nechápu).
Simona Kronusová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel Nouvel je starý hotel v centru asi 50m od hlavní třídy La Rambla, má své kouzlo, pokoje jsou malinké, ale zcela dostačují.
Je zde čisto, každý den uklizeno a vše doplněno. Skvělá je na něm hlavně poloha, kdy je vše poblíž.
Hotel Nouvel je starý hotel v centru asi 50m od hlavní třídy La Rambla, má své kouzlo, pokoje jsou malinké, ale zcela dostačují.
Je zde čisto, každý den uklizeno a vše doplněno. Skvělá je na něm hlavně poloha, kdy je vše poblíž.
Pláž nemohu posoudit, nebyla to dovolená na pláži, ale poznávací zájezd, jezdili jsme tedy hlavně po památkách.
StravaPoznávací zájezd jsme měli jen se snídaní, která zde byla jedním slovem katastrofa, ještě nikde jsme nezažili, abychom museli 1. z šesti dnů nahlásit, co budeme jíst každý den v nabídce nebyla žádná slaná snídaně, jako vajíčka párky uzeniny atd. výběr byl jen ze sladkých pokrmů, jako croissanty, donuty, toasty s marmeládou a toto každé ráno, nejsem na sladké a tak 3. den už mi nebylo úplně do zpěvu, všimli jsme si i jiných hostů, kteří si přinášeli i např. vlastní šunku ze supermarketu :( škoda to byla jediný kaz na kráse celého pobytu.
UbytováníPokoje v hotelu jsou malé, nicméně čisté, útulné s čistou a moderní koupelnou, chyběla nám zde jen malá lednička na zakoupené ovoce, či cokoliv dobrého.
Co je ale v pokoji velkou výhodou, je k dispozici trezor, který je zdarma a klimatizace také bez poplatku.
Mohu posoudit jen služby úklidové, po zapsání do stavu hostů na recepci jsme již nic s recepčními neřešili.
Úklid byl v pořádku, bylo uklizeno každý den, vyměněné ručníky a doplněná mýdla, toal. papíry a sprchové šampony.
Eva P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásný hotel s výborným umístěním v centru. Od stanice metra a autobusů je to cca 4 minuty a na pláž a k památkám kolem 20 minut. Personál v hotelu byl velice ochotný a hotel čistý s moc hezkým prostředím. Jen snídaně by mohly být chuťově trochu lepší, ale byl velký výběr.
Krásný hotel s výborným umístěním v centru. Od stanice metra a autobusů je to cca 4 minuty a na pláž a k památkám kolem 20 minut. Personál v hotelu byl velice ochotný a hotel čistý s moc hezkým prostředím. Jen snídaně by mohly být chuťově trochu lepší, ale byl velký výběr.
od 17 937 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bylo to úžasné!
Bylo to úžasné!
Pláž byla kultivovaná a čistá.
StravaSnídaně i večeře byly velmi pestré a chutné.
UbytováníPokoj byl krásný a čistý.
SlužbySlužby hotelu byly průměrné, nevyužili jsme žádné další služby. Jedna věc se mi však nelíbila – v katalogu jsem nenašel žádnou zmínku o tom, že by byl hotel oblíbený mezi staršími věkovými skupinami, což bylo uvedeno v zahraničních katalozích. Z toho důvodu byla s výjimkou několika málo případů téměř u večeře, u bazénu atd. přítomna převážně starší věková skupina.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Stella Horváthová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 17 385 Kč za os.
Jana Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Na tuto pláž jsme přijeli už po několikáté. Je tam perfektně. Hotel je ve staré části města, kde jsou uličky plné obchodů a hospůdek.
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Na tuto pláž jsme přijeli už po několikáté. Je tam perfektně. Hotel je ve staré části města, kde jsou uličky plné obchodů a hospůdek.
Pláž je kousek od hotelu a u ní je park s platany, které stíní. Moře je čisté a pláž je rozlehlá a čistá - má modrou vlajku. Písek je hrubý, nepráší se. Kromě lehátek a slunečníku za poplatek si můžete lehnout na své podušky kdekoliv, je tam dost místa.
StravaStrava byla podávána formou švédských stolů. Bohaté snídaně a večeře, vůbec nic nechybělo. Během jídla stále doplňovali uvařenou stravu.
UbytováníPokoj byl po rekonstrukci s klimatizací, nábytek, postel nová. Koupelna byla vybavena vanou, umyvadlem, WC, bidetem v růžové keramice, krásně obložená. Vše funkční, nerozbité. Když je potřeba, tak ručníky i ložní prádlo vyměňují denně.
SlužbyNa recepci byla studentka z Česka na praxi, takže nebyl problém. Vše nám zjistila a poradila. Hotel má atrium, kde jsou vzrostlé palmy, keře, různé květiny a je tam i vodopád. Posezení v tomto prostředí je úžasné.
Miroslava Šafářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vážená paní Margová,
dovolená byla nádherná.
Vážená paní Margová,
dovolená byla nádherná.
Pláž byla pohádková.Tak úžasně čisté Středozemní moře jsem ve svém dětství,které jsem strávila v malém alžírském přístavu Beni-Saf nepoznala.Toto zjištění mne moc potěšilo.Moře vonělo,nebyly v něm žádné řasy a plavalo v něm dostatek ryb,které neustále lovili racci.Také ještěrek jsem potkala velmi mnoho.Jejich přítomnost dokazuje ekologickou rovnováhu.Navíc tam měli i žáby.Prostě dokonalý ráj.
StravaKdyž jsem poprvé vstoupila do jídelny na večeři,tak jsem byla pestrostí stravy naprosto ohromena.Byly zde dobře upravené mořské ryby,krevety,langusty,mořské plody a ančovičky.Také přílohy byly velmi zajímavé.Byl zde servírován velký výběr různých salátů. Vše bylo velmi chutné.Také zde byl dostatek ovoce jako jablka,hrušky,melouny,banány,mandarinky,broskve,meruňky,fíky,sušené švestky,sušené meruňky a ruzné druhy sušených rozinek.Zelenina byla upravována s velkou fantazií a také fantastická.Zejména zapékané baklažány byly úžasné.
Byl zde i velký výběr zmrzliny.Dále zde byly umístěny automaty na různé druhy kávy,čokolády,pomerančovou a ananasovou šťávu, na bílé a červené víno a dokonce i na pivo.
Výběr masa byl bezkonkurenční.Úprava úžasná.Zde jsem ocenila zejména skopové,hovězí,kuřecí,krůtí a vepřové maso. Vedoucím kuchařem byl Ital.Každé ráno byl přítomen na snídani a pozoroval své klienty.
Snídaně byly také fantastické.Byl zde dostatek různě ochucených jogurtů,ovoce,salámů,sýrů,vajec a sladkého pečiva.Prostě nádhera!!!
Můj pokoj v hotelu byl naprosto dokonalý.Měl balkon,kde jsem si večer ráda četla knihu.Výhled byl do překrásné zahrady,kde v současné době kvetly růže.
Veškeré zařízení bylo velmi vkusné.Okna byla zvukotěsná.
Koupelna měla velmi originální sprchový kout oddělený skleněnou deskou od zbytku koupely.Voda tekla studená i horká jak ve dne,tak v noci.
Služby hotelu byly opět fantatické.Již přo vstupu do hotelu mi předala paní recepční seznam bezplatných výletů,které hotel pořádá.Vybrala jsem si zájezd do Santa Eulalie.Den předem jsem si zašla na recepci a tam požádala o lístek.Dostala jsem lístky dva.Jeden jsem odevzdala panu řidiči při odjezdu na výlet a druhý při nastupování na zpáteční cestu.
Ladislav Brabec
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
vcelku spokojenost akorat na hotelu nebyl delegat nastesti jsme jsme ho nepotrebovaly
vcelku spokojenost akorat na hotelu nebyl delegat nastesti jsme jsme ho nepotrebovaly
ok
Stravajidlo ok
Ubytováníuspokojive
Službyok
od 30 535 Kč za os.
Vojtěch N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 10 716 Kč za os.
Jaroslav P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově můžu říci, že dovolená byla v pohodě. Připravte se na to, že zdejší personál, stejně tak jako obsluha v místním pohostinství neovládá jiný jazyk než španělštinu. Domluva byla velmi obtížná, v jednom případě zcela nemožná :-) Počasí bylo ukázkové.
Celkově můžu říci, že dovolená byla v pohodě. Připravte se na to, že zdejší personál, stejně tak jako obsluha v místním pohostinství neovládá jiný jazyk než španělštinu. Domluva byla velmi obtížná, v jednom případě zcela nemožná :-) Počasí bylo ukázkové.
Pláž byla skutečně hned před hotelem, směřovala daleko na obě strany. Hrubší písek plný drobných mušliček při chůzi nevadil. Slunečníky a lehátka za poplatek, ale v místním obchodě jsme zakoupili slunečník za 6 euro. Nacházely se zde sprchy i veřejné toalery. Lidí v době našeho pobytu bylo na pláži více než dost, ale vždy jsme vlezli. Pokud toužíte po samotě je nutno zajít si tak 2 km směrem na Flechu. Při odlivu se kousek projdete než dojdete k oceánu. Odliv také zanechával na pláži nevzhledně vypadající torza vyvrhnutých medúz, ve vodě však neplavaly. Oceán byl ledový cca 20 stupňů, kalný, sem tam chaluha. Občerstvení na pláži zajišťovali plážoví prodejci (1 euro za plechovku vychlazené coly, fanty, piva, lahve čisté vody), stejně tak zástupy černochů nabízejí své zboží (sluneční brýle, oblečení, atp.). Netřeba se bát, nijak nedotírají, v podstatě o nich nevíte.
StravaSnídaně (8-10,30 hod.) a především pak večeře (20-22,30 hod.) nabízely rozmanitá jídla, z nichž si snad každý vybere to své. Nechybělo denně ovoce, zelenina, sladké dezerty, které byly vskutku lahodné :-) Nápoje v rámci snídaně zdarma (džusy, různé druhy káv, horká čokoláda, mléko), při večeři nutno připlatit, to nám však nevadilo.
UbytováníUbytování nebylo nejhorší, dveře a okna těsnila, díky čemuž z venku bylo slyšet minimální hluk navzdory skutečnosti, že balkon směřoval do dvora restaurace, kde to hlučelo od rána do večera. Horší to pak už bylo s neustále protékajícím WC, které bylo slyšet ve dne v noci. Klimatizace zdarma v ceně pokoje. Televize taktéž - využili jsme možnosti pustit si na ní rádio. Postel tvářící se jako manželská představovavala na zeď našroubované dřevěné čelo a k němu přiražené dvě samostatné postele, které se při prudších pohybech rozjížděly na všechny světové strany. Kvalita hotelu vůbec neodpovídá propagačním fotografiím (zařízení hotelu leccos pamatuje), ze začátku to byl trochu šok, avšak později se pocit zlepšil.
SlužbyHotel neposkytoval žádné služby.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Svitlana Polomana
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celá dovolená byla normální. Kromě ubytování v bungalovech. Život má být lepší. Autobusová doprava je dobrá.
Celá dovolená byla normální. Kromě ubytování v bungalovech. Život má být lepší. Autobusová doprava je dobrá.
Na pláži je čisté.
StravaJídlo bylo vynikající. Velký výběr jídel.
UbytováníUbytování v bungalovech není moc dobrá. špatné osvětlení v místnosti, se zúčastnilo vůně těsta jako surového místnosti. Lůžka mají matrace staré a pružiny může být viděn .. Sprchový kout je malý. Nedostatek Horká voda,
SlužbyPokoje jsou vyčištěny každý den byl.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné.
Pěkné.
Překvapilo nás, že ke snídani nebyla ani jednou čerstvá zelenina, jinak ale velmi dobré.
UbytováníBezproblémové, odpovídající deklarované kvalitě.
Službynepoužívali jsme
Božena Peřinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláže jsou v Blanes nádherné - písčité - udržované, čisté. Pobřeží je dlouhé, tzn., že nepůsobí přeplněně. Vzdálenost z kempu na pláž je asi 400m příjemnou procházkou městem. Moře je čisté, přístup do moře pozvolný (cca 5m) a poté hloubka. Měli jsme možnost navštívit pláž v Tosse de Mar, což je také nádherné letovisko, ale protože je zde hodně skalisek a pláže nejsou tak rozlehlé a hlavně táhlé jako v Blanes, byla zde "hlava na hlavě" i v září. Město Tossa d. Mar je velmi malebné, ale pláž je jednoznačně hezčí v Blanes.
StravaStravování jsme si zajišťovali sami. Pro vlastní vaření byl v chatičce k dispozici plynový vařič, základní nádobí, na uskladnění potravin lednice s mrazákem.
UbytováníUbytováni jsme byli v kempu La Masia. Jedná se o komplex, který se nachází téměř v centru letoviska Blanes. Celý komplex je vybudován velmi nenásilně - stromy a živé ploty oddělují jednotlivé zóny, kde jsou postaveny chatičky, stany, obytné přívěsy. Mezi tím jsou areály bazénů, restaurací, obchůdků a sociálních zařízení. Nás - české návštěvníky - překvapila všude přítomá čistota a dokonalý pořádek! V chatce je dostačující zázemí na strávení příjemné dovolené - místo na spaní, kuchyňka s místem na jídlo, vlastní WC a sprchový kout. Před chatkou je sezení a místo na zaparkování automobilu. Živé ploty a stromy zajistí dost soukromí u každé chatky.
SlužbyMůžeme hodnotit restaurace: obsluha milá, jídlo výborné.
Pavel Uminský
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejbližší pláž je městského typu. Je dlouhá několik km a lemována promenádou a výškovými budovami.
Ve vzdálenějším okolí jsou však i velmi pěkné písečné pláže ukryté mezi skalami. Jejich dostupnost z kempu je však problematická.
Vařili jsme si sami. Kuchyňský kout byl dostatečně vybaven. O funkčnost karmy a ledničky se ochotně staral personál kempu. Všude v okolí je dostatečné množství restaurací, kde je možné se za rozumnou cenu také stravovat.
UbytováníUbytováni jsme byli v mobilhomech deklarovaných až pro 5 osob. Jako pětičlenná rodina s odrostlejšími dětmi jsme však na místě okamžitě požádali delegáta o dokoupení sousedního, volného mobilhomu, protože ubytovací prostory jsou ve skutečnosti vhodné maximálně pro 3 dospělé osoby.
Delegáti nám velmi ochotně vyhověli za přiměřenou částku 200 EUR na 10 nocí.
Zařízení těchto mobilhomů bylo v době naší návštěvy (8/2009) již velmi sešlé, manželské lůžko tak úzké a proleželé, že bychom jej nepřáli nikomu, kdo trpí bolestí zad. Podle slov delegáta jsou tato ubytovací zařízení v kempu před likvidací. Pokud budou v provozu ještě další sezónu, nikomu je již nedoporučujeme.
Služby kempu jsou na vysoké úrovni. Lze využít 2 bazénů, krytých lázní, masáží. Kemp pořádá každý večer animační akce. Vybavenost kempu odpovídá údajům, které zveřejňují všechny cestovní kanceláře.
Nataliya S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety