bylo to přesně to, co jsem chtěla. bydlení mezi starými řeckými a římskými ruinami, v bungalovu postaveném na starém antickém kamení, mezi olivami a fíkovníky. výhled na amfiteátr z jedné strany, moře z druhé strany....
PlážPláž u hotelu je krásná, písčitá, mělké. Vpravo a vlevo už tak hezká není. K pláži se prochází přímo od bungalovů obchůdkem, jakési smíšené zboží, a restaurací, kde se dá jít na oběd, měli jsme polopenzi, či na vínko. Pozor, přes noc se zamyká, takže kdo má rád ranní koupání před snídaní, má smůlu. Musí vyjít z hotelu a projít sousedním hotelem k pláži.
StravaVařili výborně. Výběr menší, než u vícehvězdičkových hotelů, ale velmi chutné. Jen ovoce bylo málo.
UbytováníPokoj byl malinký, jak pro hobity. jsme s partnerem "velcí" lidé, a tak jsme se museli navzájem vyhýbat, postel také menší, takže otočit z boku na bok bylo na povel. Na přespání ale vyhovující. K bungalovu patří verandička, na posezení, čtení, zastíněná, příjemná.
SlužbyPokojskou jsme museli o výměnu ručníků žádat, ale byla ochotná. Pozor, v koupelně není ani mýdlo, ani sprchový gel, ani šampon! Fén je. Koupelnička malinká, společná se záchodem.