Side Su Hodnocení: 4/5 Turecko, Side
Jozef I.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Ubytovanie celkom fajn, až na to, že sme nemali ani čiastočný výhľad na more. Výťahy - dosť dlho sa na výťah čakalo.
Chýbal na pláži nejaký hotelový bar, kde by bolo aspoň pivo a nealko.
Personál hotela bol perfektný a ústretový.
Delegátka Klára bola sympatická ale rýchla a dosť slabá - poslala nás na Dolmušou opačným smerom. Až domáci a vodič autobusu nás usmernil.
Mali sme mať informáciu o transfere a odlete v šanone na recepcii okolo 19.00 hod, avšak nič tam nebolo. Po kontaktovaní delegatky cez WhatsApp nám po 22 hodine poslala info o odchode z hotela.
Medzitým som na recepcii cez pracovníka recepcie zistil presný odlet a hodinu transfer.
Celkovo však hotel a zájazd hodnotím pozitívne.
Ubytovanie celkom fajn, až na to, že sme nemali ani čiastočný výhľad na more. Výťahy - dosť dlho sa na výťah čakalo.
Chýbal na pláži nejaký hotelový bar, kde by bolo aspoň pivo a nealko.
Personál hotela bol perfektný a ústretový.
Delegátka Klára bola sympatická ale rýchla a dosť slabá - poslala nás na Dolmušou opačným smerom. Až domáci a vodič autobusu nás usmernil.
Mali sme mať informáciu o transfere a odlete v šanone na recepcii okolo 19.00 hod, avšak nič tam nebolo. Po kontaktovaní delegatky cez WhatsApp nám po 22 hodine poslala info o odchode z hotela.
Medzitým som na recepcii cez pracovníka recepcie zistil presný odlet a hodinu transfer.
Celkovo však hotel a zájazd hodnotím pozitívne.
Pláž piesková. Na pláž sme museli absolvovať cca 65 schodov a vzdialenosť asi 500 metrov.
Ak človek chcel na pláži drink z hotela, tak si veľmi rozmyslel, či pôjde pre drink do hotela.
Čistota pláže bola v poriadku. Chlapík, ktorý bol v službách hotela na pláži bol šikovný a ústretový.
Stravu sme konzumovali len na hoteli.
Celkové hodnotenie stravy dobré.
Po 2 dňoch vám strava zovšednie, nakoľko sa opakujú stále tie isté druhy mäsa - kuracina a morčacina. Pozitívum je dostatok zeleniny.
Ovocia bolo menej. Najlepšie koláče boli baklava.
Hotel zodpovedá 4*
Izba fajn, akurát nebol žiadny výhľad na more, aj keď sme mali mať bočný výhľad na more.
Upratovanie izby v poriadku
Služby hotela v poriadku, na dobrej úrovni.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Michal B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
Upravováno v souladu s Pravidla
Organizaci cesty včetně dopravy Sunexpress hodnotím pozitivně.
Organizaci cesty včetně dopravy Sunexpress hodnotím pozitivně.
Pláž je v pěší dostupnosti, lehátek byl dostatek, čistota OK.
StravaJe vidět že se hodně ale opravdu hodně šetří. Nebyl to žádný roh hojnosti. Chyběly sušené meruňky a rozinky. Jídla hodně zeleninová , masa pomálu jen kuřecí a trochu krůtí. Celkově výběr byl velmi omezený.
UbytováníNikdy jsem nebyl v tak malém pokoji. Naprosto miniaturní sociální zařízení , umyvadlo rozměru umývátka na WC. Tlustý člověk by měl potíže při vstupu a výstupu z tohoto zařízení. Celkový rozměr cca. 2m2 včetně záchodu. Pokoj miniaturní naprostý nedostatek místa. Takové pokoje které jsou vhodné tak pro ubytování personálu by se vůbec neměly nabízet. V popisu od CA chybí to nejdůležitější a to jaké jsou rozměry pokoje. Kladně hodnotím konvici na přípravu kávy a čaje.
SlužbyHotel byl dobře uklízen, úklidy pokoje probíhal každý den.
od 12 541 Kč za os.




































