Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Jižní Korea Jižní Korea

Oficiální název: Korejská republika
Hlavní město: Soul
Státní zřízení: republika
Náboženství: budhismus, konfucianismus, křesťanství, šamanismus
Úřední jazyk: korejština, anglicky se domluvíte pouze v turistických centrech nebo větších městech
Časový posun: + 9 hodin vůči středoevropskému času

Lokality v Jižní Koreji

Jižní Korea - zájezdy od 8 885 Kč

O JIŽNÍ KOREJI

Jižní Korea se nachází ve východní Asii na jižní části Korejského poloostrova, obklopena Japonským mořem a Žlutým mořem, na severu pak Severní Koreou.

Tato turisty opomíjená země je symbolem překotného asijského rozvoje a vitality. Korea je úchvatnou zemí s dlouhými písečnými plážemi, typickými památkovými oblastmi a také svébytnou kulturou. Pod moderním povrchem však stále žijí šamanské, konfuciánské a buddhistické tradice, mezi mrakodrapy se vynořují tichá zákoutí svatyní a klášterů. Členitý reliéf poloostrova je nesmírně bohatý na přírodní krásy, pokroucené borovice na skalách, rozeklané skalní soutěsky. Korea ? země dlouhodobě rozťatá vejpůl železnou oponou, země kontrastů, snových krajin a starodávné kultury. Navštivte její přívětivější jižní polovinu.

Jižní Korea - zájezdy od 8 885 Kč

Nejnovější recenze Jižní Korea

Všechny recenze Jižní Korea

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622