Bulharsko - Krajmorie Bulharsko

  • Doprava letecky

    02:10 h

  • Popis

    Báječnou dovolenou strávíte v příjemné vesničce Krajmorie. Je o poznání klidnější než její soused Burgas, do kterého se dostanete pomocí integrované dopravy za několik málo minut. Tudíž je tato oblast ideální pro slunné dny strávené na zlatavých plážích, či noční procházky městem s rušným programem. Neodolatelný výhled na Burgaský záliv s panoramatem ostrova Sv. Anastasia je dalším typem pro výlet a to pro změnu lodí, která se dá vypujčit v mnoha oblastech Krajmorie, či prostřednictvím organizovaných výletů bulharských společností.

Nejnovější recenze Bulharsko - Krajmorie

Celkem: Protože jsem v Bulharsku již byl, věděl jsem co můžu očekávat. Zavrhl jsem Primorsko, kam jsem původně chtěl jet, protože jsem zjistil,...

Úvodní shrnutí
Protože jsem v Bulharsku již byl, věděl jsem co můžu očekávat. Zavrhl jsem Primorsko, kam jsem původně chtěl jet, protože jsem zjistil, že tam již jezdí velké množství lidí a chtěl jsem něco klidnějšího. Což se tedy v Krajmorie vyplnilo. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo dobré, majitel byl opravdu velmi vstřícný a sympatický. Pokoj byl vybaven vším základním: balkon, sprcha s vanou, WC, vařič, varná konvice, menší lednička.

Strava
Stravování v restauracích bylo levné, všude převládaly smažené a grilované pokrmy. Na to jsem byl připraven. Protože Krajmorie je malé městečko, stačili jsme projít skoro všechny restaurace. Až na jednu, byly všechny jídelní lístky v bulharštině.

Služby hotelu
V penzionu je příjemný altán s posezením, kde je gril, větší lednice, sporák a veškeré kuchyňské vybavení. Lze si tam cokoliv připravit.

Pláž
Pláž je vzdálena asi 5 minut chůze. Písčitá, několik restaurací. Ovšem všude plno nedopalků s tím si nikdo hlavu neláme. To samé v okolí pláže. Na čistotu prostředí si zatím bulhaři moc nepotrpí.

Sportovní vyžití je takřka nulové, pouze jedno volejbalové hřiště. Žádné atrakce.

Určitě zde není tolik lidí jako ve vyhlášenějších letoviscích.

Celkový dojem
Osobně jsem byl celkem spokojený, hlavně pro klid, který jsem hledal. Kdo nečeká žádný zázrak, můžu jako klidnou dovolenou doporučit.

Jan Schovánek, Neověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 26.09.2008, Datum pobytu: 4.8. - 18.8.2008
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Krajmorie, Hotel: Penzion Bravo

Byla tato recenze užitečná? Ano (6) Ne (2)

Celkem: klidný penzion v tiché ulici ,pokoj s balkonem, interier velmi pěkný se standardním evropským vybavením.Venkovní prostory pro příjemné...

Ubytování
klidný penzion v tiché ulici ,pokoj s balkonem, interier velmi pěkný se standardním evropským vybavením.Venkovní prostory pro příjemné posezení. Zobrazit celou recenzi

Strava
stravovali jsme se v místních restauracích.Restaurace jsou pěkně udržované,obsluha dobrá.Malé potíže byly díky jazykové barieře s výběrem jídel,ale toto nahrazoval přístup a ochota k domluvě od místního personálu.

Pláž
Pláž je menší s dobrým přístupem asi 5 minut od pensionu.
Na pláži diskotéka a 5 restaurací s venkovním krytým sezením.

Antonín Kučera, Neověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 12.09.2005, Datum pobytu: 30.8. - 6.9.2005
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Krajmorie, Hotel: Penzion Bravo

Byla tato recenze užitečná? Ano (11) Ne (0)

Všechny recenze Bulharsko - Krajmorie