Česká republika - Valašsko Česká republika

 • Popis

  Lesy bez konce, sluncem prozářené louky, modré hory, lidová architektura, stráně vonící jalovcem a borůvčím - to je tvář Valašska, rázovité oblasti na severovýchodě České republiky. Harmonické tóny svěžích přírodních krás se tady mísí s pestrou škálou rekreačních aktivit pro každé roční období; pěší turistiku doplňuje hustá síť cyklostezek, krytých bazénů i letních koupališť, k dispozici jsou jízdárny, plachtění na rogalech a paragliding. Příznivci zimních sportů nedají na Beskydy dopustit díky vynikajícím sněhovým podmínkám; Pustevny na Radhošti, Lysá hora nebo Soláň jsou pro milovníky zimních radovánek opravdovými pojmy. Právě tak proslulý je valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm a řada zajímavých míst v podhůří - Kopřivnice s muzeem historických automobilů Tatra, kloboučnické muzeum v Novém Jičíně, sklářské hutě v Karolince anebo mohutný hrad Hukvaldy. Půvaby Beskyd si můžete vychutnat i nad místními specialitami, které by vždy měla doprovázet pravá valašská slivovice.

Nejnovější recenze Česká republika - Valašsko

Celkem: 9.6 Paráda

 • 9.5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Paráda Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování čisté, personál příjemný, mohu doporučit

Strava
Měli jsme polopenzi, večeře výběr z několika jídel. Porce slušně, jídlo chutné

Služby hotelu
V ceně ubytování nebyl vstup do přilehlého bazénu, což je škoda.

Jaroslav P., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 02.10.2023, Datum pobytu: 25.9. - 28.9.2023
Oblast: Česká republika Česká republika, Valašsko, Hotel: Lázně Kostelec

Celkem: 6.9 Dobrý

 • 7.5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 9 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Dobrý Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Průměr

Strava
Hodně přesolené jídla.

Služby hotelu
Hezké okolí, příroda.

Jana H., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 12.04.2023, Datum pobytu: 7.4. - 9.4.2023
Oblast: Česká republika Česká republika, Valašsko, Hotel: Lázně Kostelec

Celkem: 3.3 Jedna se o hotel kdy se majitelé snaží prebudovat starší budovu na novou maji hodně let před sebou. Hotel ve svahu tedy nic moc pro méně...

 • 4 Ubytování
 • 3 Strava
 • 3 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Jedna se o hotel kdy se majitelé snaží prebudovat starší budovu na novou maji hodně let před sebou. Hotel ve svahu tedy nic moc pro méně zdatné lidi. Nicméně chybou je uváděné fotky kdy nabízejí bazény a golf a tyto služby musí být ve vogeru přímo uvedeny a zaplacený nejsou součástí základního balíčku stejně jako služby lázeňské procedury. Parkování je zdarma les v blízkosti Zoo Lešná, možnost dojet MHD, stejně jako do Zlína který navazuje na tuto lokalitu. V blízkosti nákupní možnosti v Kauflandu. Možností výletů spíše autem v okolí. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Postarší typu, snaha o modernizaci. Výtah na patra nedostačující. Wifi zdarma. U nás vana kde se špatně sprchuje bez zástěny. Málo elek.zasuvek.

Strava
Snídaně formou švédský stolů fantazie. Obědy večeře přidělené místo dle pokoje nelze měnit, výběr z jídel dle jídelníčku nutno zaškrtnout. To jsem viděla kdysi na táboře. Možnost místo oběda zažádat o balíček sebou. Vždy je řízek chleba ovoce a voda neměnné. Vybavení jídelny postarší čisté. Obsluha je fantastická ale nevyrovná ostatní nedostatky jako velmi těžké jídlo ač uvádějí jídlo diabet a netučné.

Služby hotelu
Recepce člověk od člověka avšak velmi vláhá musí se radit s vedením sami nerozhodnou. Zdlouhavé jednání. Ostatní personál příjemný hlavně v restauraci kde je v týdnu buď živá hudba nebo diskotéka. Snaha personálu je velká proto se mi v tomto hotelu líbilo ale cena neodpovídá vybavení a službám nabízeným tímto hotelem za stejnou cenu se dá sehnat lepši. Problém je v tom že bazény golf a další služby nejsou pod jednotným majitelem.

Anna Hasoňová, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 20.09.2022, Datum pobytu: 12.9. - 17.9.2022
Oblast: Česká republika Česká republika, Valašsko, Hotel: Lázně Kostelec

Celkem: 7.3 Celkově spokojeni

 • 7 Ubytování
 • 8 Strava
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Celkově spokojeni Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel staršího data. Chtělo by klimatizaci na pokojích.

Strava
Spokojenost, možnost větší výběr oběd - večeře.

Služby hotelu
Na recepci vyhověli našim požadavkům. Pokojské se vyptávaly denně, zda něco nepotřebujeme-

Jarmila Kopřivová, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 26.07.2022, Datum pobytu: 19.7. - 23.7.2022
Oblast: Česká republika Česká republika, Valašsko, Hotel: Lázně Kostelec

Celkem: 8.6 Příjemně strávená dovolená. Jedině bazén by mohl být pro ubytované zdarma a otevřený už od 7.00, aby si mohli klienti jít ráno zaplavat.

 • 8.5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Příjemně strávená dovolená. Jedině bazén by mohl být pro ubytované zdarma a otevřený už od 7.00, aby si mohli klienti jít ráno zaplavat. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Sice starší zařízení, ale dostačující a čisté.

Strava
Snídaně vynikající, obědy jsme neměli, večeře dobré.

Služby hotelu
Sauna horší. Zápach, šatna malá, společná, není kam si sednout při oblékání. Do bazénku krkolomný přístup, nebezpečí uklouznutí. Chtělo by to zrenovovat. Venkovní bazén - u schodků chybí zábradlí. Vzhledem k tomu, že se jedná o lázně, kam jezdí i starší lidé, je to dost velký problém. Sama jsem byla svědkem, kdy stará paní musela čekat, až někdo půjde okolo a pomůže jí.

Dana V., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 18.07.2022, Datum pobytu: 9.7. - 13.7.2022
Oblast: Česká republika Česká republika, Valašsko, Hotel: Lázně Kostelec

Všechny recenze Česká republika - Valašsko