Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Olimar Reisen 

Společnost byla založena v roce 1972 a stále je považována za experta na dovolenou v Portugalsku včetně Madeiry a Azorských ostrovů.

Mají nejkomplexnější a nejunikátnější cestovní program pro celou zemi: ať už se jedná o dovolenou v Lisabonu a Portu, dovolenou na pláži nebo aktivní výlety do Algarve, na Azory, Madeiru nebo Porto Santo - každý zákazník najde vždy tu správnou nabídku.

Kromě toho mají širokou nabídku ubytování a také okružní a dobrodružné výlety do původních oblastí na severu, Centro a Alentejo.

Díky úzké specializaci znají tuto zemi dokonale a organizuje zájezdy do méně známých míst a ukazuje turistům kulturní i přírodní zajímavosti.

Mimo jiné nabízí také dovolené do Španělska, Itálie, Brazílie nebo na Kapverdy.

Co je pro vás důležité vědět, pokud cestujete se zahraniční CK? Cestovní trh v rámci EU podléhá přísným normám, které vás jako spotřebitele chrání. Smlouva o zájezdu i případné reklamace se vždy řídí zákony země, ve které má daná cestovní kancelář sídlo. Nemusíte se ale ničeho obávat, v rámci bezplatné služby Invia Care vám nabízíme kompletní servis, včetně dodání všech dokumentů v češtině, horké linky po dobu dovolené, pomoci při řešení reklamací se zahraniční CK a dalšího. Všechny zahraniční cestovní kanceláře, se kterými spolupracujeme, mají pojištění proti úpadku a prověřenou kvalitu služeb.

Často kladené otázky

Dovolená Olimar Reisen 2024 a Last Minute zájezdy Olimar Reisen

Chorvatsko Chorvatsko (1 021 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 21 °C 19 233 Kč
Itálie Itálie (61 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 22 °C 23 990 Kč
Kanárské ostrovy Kanárské ostrovy (19 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 22 °C 22 220 Kč
Madeira Madeira (158 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 21 °C 19 233 Kč
Řecko Řecko (381 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 22 °C 15 287 Kč