Celkem: 5 Měli jsme se tu skvěle. Pláž je čistá a krásná, chtěla bych zdůraznit, že vedle hotelové pláže se můžete procházet po tichých a klidných úse
- 5 Strava
- 5 Ubytování
- 5 Okolí
- 5 Služby
- 5 Cena
Měli jsme se tu skvěle. Pláž je čistá a krásná, chtěla bych zdůraznit, že vedle hotelové pláže se můžete procházet po tichých a klidných úsecích a dokonce jít na pláž, kde jen zřídka potkáte lidi. Hotel je čistý a každý den uklízejí a mění ručníky. Personál se skládá z velkého množství lidí, takže se nedá říct, že by všichni byli tak milí, ale všichni jsou ochotní. Jídlo mě moc neoslovilo, kromě snídaní, které byly velmi chutné, ale výběr ostatních jídel byl obrovský, takže se dalo každý den najít chutné jídlo.
Domokos Zoltán K.
, Ověřená recenze (Invia.hu)
, Datum pobytu: Březen 2026
Oblast:
Dominikánská republika
, Juan Dolio
, Hotel:
Coral Costa Caribe
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate